GSC Haber Fatih Terim: "Eğer bir yerde kupa varsa, Galatasaray orada vardır, orada favoridir"

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
44691

Fatih Terim: "Eğer bir yerde kupa varsa, Galatasaray orada vardır, orada favoridir."

Terim: "Oyuncularımı tebrik ediyorum. İsteyerek ve inanarak kazandılar. Finale kaldığımız için mutluyum. Kupalara layıksın sen Galatasaray."

Terim: "Marcao'nun durumunun yarın yapılacak tetkiklerde ne olacağını göreceğiz. Geldiğinden beri bildiğimiz ve gördüğümüz kadarıyla değişik bir bünyesi var. Yürekli de bir oyuncu. En kısa zamana yetiştirmeye çalışacağız."

Terim: "Galatasaray çok büyük bir camia, çok büyük bir marka. Bazen 30 milyon denilince çok görülüyor ama birleşince çok güçlü bir camia. İlahi adalete inanan bir camia ve bugün onun tezahülünü gördük."

Terim: "Kaldı 6 final maçımız, Türkiye Kupası finali dahil. İnşallah iki kupayı da alarak sezonu mutlu sona erdiririz."

Terim: "Şartlar ne olursa olsun, biz küllerimizden yeniden doğarız. Biz hiçbir zaman pes etmeyiz, sonuna kadar devam ederiz."

Terim: "Son maçlarımıza baktığımızda oyunun kontrolünün yükseldiğini, bir şeylerin de oturduğunu net olarak görebiliriz. Oyunun her bölümünü iyi oynamaya başladık. Öyle bir sezon yaşıyoruz ki Galatasaray herkese ve her şeye rağmen pes etmez. Kazanmaya da devam edecektir."

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Fenerbahçe derbisinden sonra imparatora güvenin dedim diye bana laf edenler olmuştu... İyi ki varsın Fatih hocam.

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Iki kupayi da istiyoruz!

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Son 10 yıldaki kupa istatistiklerine bakarsak;
30 kupa var. Ve bunun tam tamına 12 kupa almışız. Bence Yüzde 40 çokta başarılı değil, bu istatistiği artırmamız gerekiyor.

Berke Deniz

10 Numara!
Hemen futbolu bilen bir Alman TD diyen davoşların engin yorumlarını bu tip konularda görememekteyiz.

Üst Alt