Fatih Terim, Emre Çolak'ı İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Emre Çolak'ı İstiyor!

Aynı mantık ben de alıntılayıp eleştiririm sana mı soracağım bunu,hakaret etmiyorum tahrik etmiyorum bir şey yapmıyorum.

Bu bos tartismanin hic bir faydasi ve sonu da yok bu yüzden bu son mesajim. Böyle sacma yaptigin sacma alintilari da artik cevapsiz birakacagim, hele hele ücüncü sahislar ile benim hakkimda atip tuttugunuz mesajlari.

Çok para ödemeyeceksek gelsin ispanyada kendisini geliştirmiştir. Bedavaya bırakmamız üzücüydü ama yapacak bir şey yok.

Yok.

Bir degil iki degil üc degil. Her yorumumda alintilanip yorumumun baska yerlere cekilmesinden yok Aysaldi yok Vizyondu yok Manciniydi yeter artik baydi.

Sen sütten çıkma ak kaşıksın hiçbir suçun yok tüm sorumlu benim değil mi?Sen hiç durduk yere konuyu sevmediğin futbolculara falan getirip en olmadık yerde bile onlara hakaret etmezsin yoksa.

Sen sütten çıkma ak kaşıksın hiçbir suçun yok tüm sorumlu benim değil mi?Sen hiç durduk yere konuyu sevmediğin futbolculara falan getirip en olmadık yerde bile onlara hakaret etmezsin yoksa.

Elma ile armutu karistirma.

Ben hic senin yazdigin birseye alinti yapip yazdiginin icerigini baska yerlere cekiyor muyum. Terim'e Dursun'a falan bagliyor muyum yazdiklarini alakasi bile olmasa.

Elma ile armutu karistirma.

Ben hic senin yazdigin birseye alinti yapip yazdiginin icerigini baska yerlere cekiyor muyum. Terim'e Dursun'a falan bagliyor muyum yazdiklarini alakasi bile olmasa.

Ben şahsi olarak kimseye takık değilim ki,hepsi kulüpte belli dönem görev yapmış adamlar iyi kötü.İyi oynayan topçu kötü oynayan topçu,hoca,başkan ayrı kafayı takıp kin beslemek ayrı.Yorumlarımda aşırı bir şahsi antipati veya hiçbir şeyden memnun olmama,memnuniyetsizlik görürsen sen de alıntılayıp eleştir burası forum.

Semih, Sabri, Arda değil ama Emre gelebilir.. Bonservis ücreti olmadan gelecekse gelsin.. Neticede yaşı uygun, teknik bir oyuncu.. Ispanya da zaman zaman iyi işler de yaptı.. Fiziğini ve mentalitesini geliştirmiştir diye umuyorum. UEFA ve TFF kriterleri geregi genç takımdan yetişmiş, Yerli oyunculara da ihtiyac var..

Emre gibi bir yeteneği istememek hıyarlığın daniskasıdır,görev aldığı her maçta pozitif oynayan bir elemandı hakettiği değerin binde biri verilmedi,yazın hangi parayla göbek alınacak düşünen yok herhalde hele şampiyon olamassak,camiaya borcum morcum var diyosa özel uçakla dakika kaybetmeden getirilsin

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre gibi bir yeteneği istememek hıyarlığın daniskasıdır,görev aldığı her maçta pozitif oynayan bir elemandı hakettiği değerin binde biri verilmedi,yazın hangi parayla göbek alınacak düşünen yok herhalde hele şampiyon olamassak,camiaya borcum morcum var diyosa özel uçakla dakika kaybetmeden getirilsin

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ya bos yapma hiyarlik ne milleti yaftaliyosun. sensin hiyar.pardon hiyarin daniskasi. evet belli bi yetenegi var gelse selcuktan daha iyi olur tamam ama tartismayi bilmiyosan konusmayacaksin.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt