Fatih Terim, Emre Mor'u Bu Sözlerle İkna Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fatih-terim-emre-moru-u-bu-sozlerle-ikna-etti-10441214_o.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Celta Vigo'da forma giyen Emre Mor'u "Burada süper yıldız olabilirsin." sözleriyle ikna etti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Celta Vigo'da forma giyen Emre Mor'u "Burada süper yıldız olabilirsin." sözleriyle ikna etti. Fatih Terim, Milli Takım'ı çalıştırırken vitrine çıkardığı Emre Mor'u şimdi de Cimbom'a kazandırmak üzere. Tecrübeli hoca, her fırsatta Türkiye'ye gelmek istemediğini açıklayan hatta kendisini Fenerbahçe'ye getirmek istediği için menajeriyle sözleşmesini fesheden Celta Vigo'lu futbolcuyu büyük ölçüde ikna etti.

"BURADA SÜPER YILDIZ OLABİLİRSİN"

Celta'nın Sportif Direktörü Minambres'in izniyle Emre'yi arayan Terim 20 yaşındaki futbolcuya şunları söyledi:

Dortmund'a gitmeni ben istedim. Türkiye'ye dönmemeni, Celta'yı tercih etmeni yine ben tavsiye ettim. Çok yeteneklisin ama çalıştığın teknik direktörler seni anlamıyor. 6 ay veya 1.5 yıl bizimle kal. Burada süper yıldız olabilirsin, değerini de katlarsın"

Bu sözlerden etkilenen Emre, G.Saray'a sıcak bakmaya başladı. Terim, Minambres'e de, "Emre'yi bana verin onu bir üst kademeye çıkarayım. Böylece 1.5 yıl sonra 35-40 milyon euro'luk bir futbolcunuz olur" dedi.

Milliyet

Asamoah'i ikna etmeyi beceremeyince.Güya italyada ki olmayan bağlantılarını devreye sokmuştu.

Mora yönelmiş.

Gün yüzü görme DURSUN!

Fatih Terim'i sevmez misin üstad?
Bizi bırakıp tüpçü'ye gitmediği zamanlar da severdim.
Sadece kendi egosunu düşündüğünü anladığım gündem beri sevmiyorum.

2000 de bıraktığı zaman üzülsem de bir nevi normal karşıladım.
Ancak son sefer gittiğin de.
Sadece kendini düşündüğünü anladım.

Hele ki sucukculari arkasına alıp gelmesi ne olduğunu tam ortaya koydu.

Gün yüzü görme DURSUN!

Asamoah adam olsa restini çeker gelirdi. Adamlar kalmak istemeyeni tutmayız diyorlar. Asamoahin da kici başı ayrı oynuyor.

Bizi bırakıp tüpçü'ye gitmediği zamanlar da severdim.
Sadece kendi egosunu düşündüğünü anladığım gündem beri sevmiyorum.

2000 de bıraktığı zaman üzülsem de bir nevi normal karşıladım.
Ancak son sefer gittiğin de.
Sadece kendini düşündüğünü anladım.

Hele ki sucukculari arkasına alıp gelmesi ne olduğunu tam ortaya koydu.

Gün yüzü görme DURSUN!

Kızgınlıklar geçicidir be reis Galatasaray menfaatleri her şeyden önce gelmeli.
Şu anda bizim Terim'e onun da bize ihtiyacı olduğu açık.

Kızgınlıklar geçicidir be reis Galatasaray menfaatleri her şeyden önce gelmeli.
Şu anda bizim Terim'e onun da bize ihtiyacı olduğu açık.
Bizim ona ihtiyacımız yok.
Ancak bu onun son şansı ve bu şansı kullanmasına izin vermeyecekler.

Ve göreceksiniz Dursun ona tekmeyi attığında Sizlerin gözünde de bir değeri kalmayacak ve arkasında ki son kaleyide kaybetmiş olacak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Bizim ona ihtiyacımız yok.
Ancak bu onun son şansı ve bu şansı kullanmasına izin vermeyecekler.

Ve göreceksiniz Dursun ona tekmeyi attığında Sizlerin gözünde de bir değeri kalmayacak ve arkasında ki son kaleyide kaybetmiş olacak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Terimi bende sevmem ama Dursun kim ? Dursunu taraftar olarak döverler point otelde

Üst Alt