Fatih Terim: "Farkı 5'e indirdik, şampiyon olacağız!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe derbisinde 2 puan kaybeden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, oyuncularına moral verdi. Terim "benim şampiyonluğa inancım tam, sizin de olsun" dedi.

fatih-terim_9531.jpg

Galatasaray, Süper Lig'in 28. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı. Başakşehir'in puan kaybettiği haftada 2 puan bırakan Galatasaray, puan farkını 5'e düşürse de önemli bir fırsatı tepti.

FATİH TERİM KOLLARI SIVADI
Derbide berabere kaldıktan sonra hakem kararlarına tepki gösteren Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, yaşananlardan oyuncularının etkilenmemesi için kolları sıvadı.

İNANCINIZI KAYBETMEYİN 1 PUAN DAHA YAKLAŞTI
Kalan 6 haftada Medipol Başakşehir’in bir beraberlik alması durumunda yine ipleri ellerine alacaklarını öğrencilerine hatırlatan deneyimli teknik adamın, “Moralinizi bozmayın. Şampiyonluk şansımız hala devam ediyor ve rakibimize 1 puan daha yaklaştık. Kalan maçlarımızı kazanmamız durumunda yine şampiyon olacağımıza benim inancım tam, sizin de olsun. Henüz hiçbir şey kaybetmedik” ifadeleriyle takımına moral verdiği öğrenildi.

Kralspor

aynen BU. Cmtesi güzel bir skor ile kazanalim (ya da 85.dk+ da 1-0 yaparak)basaksehir problem yasayabilir. Cünkü uzun aradan sonra, fark 2-3e düsmüs olur

En zor maçımız bize en ters gelebilecek takım bence konya. Ama hoca da aykutu tokatlamayı seviyor. Orayı atlatırsak geriye başağın puan kaybını beklemek kalıyor

Başak maçından önce oynayacakmışız. Başak oraya kadar puan kaybı yaparsa bence ne yapar eder alırız artık o maçı. Son 10 maça baktım rizeyle dediğin gibi sadece 3 maç kazanmışız, rezalet bir istatistik. Gerçi rixelilerin %80i fenerlidir normal
bundan sonra zaten puan kayibi yasak. Sadece basak sacma sapan sekilde 4-5 puan kaptirirsa bir beraberlik hakkimiz dogar o kadar

Üst Alt