Fatih Terim: "Florya, haber merkezi olmuş!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Florya, haber merkezi olmuş!"

-Hasan Şaş yardımcınız oldu mu?

Fatih Terim: "Eskiden biz söylemeden haber çıkmazdı. Şimdi Florya haber merkezi olmuş. Bazı şeyler değişmiş demek. Hasan ve Ümit hayırlı olsuna geldiler. İkisi de Galatasaray için önemli figürler. Gerekirse, olabilir."

Sporx

ne yazık kı hocada hala ego problemı var herseyı ben yaparım ben ısterım benım dedıgım gıbı olsun falan ıns sorun cıkmaz.

Dursun köseli bi adam degil ünal gibi pek ses etmez diye umud edıyorum

tudor zamani ilk 11ler servis ediliyordu

turk futbolcular yapiyor bunu

tahminim yasin

cunku kendisi almanci
hocam köstebeği bulup tekrar çıktığı deliğe sokacaktır hiç şüphesiz
Ben mertten şüphe ediyorum

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kostebek bugun kovulan masormus galiba.
Twitterde oyle diyorlar.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İgorun kadrolarını sızdırıp duruyorlardı medyaya içerde 50 tane köstebek var. hoca bunları temizler.

Yahu normal mi klupten haber sizmasi? Bi gun onceden ilk 11 lerin belli olmasi tudorla maiconu olayi filan? Normal olani soyluyor hoca

böylelikle sneijderin gelmeyecegıde kesinlestı sneijderin kankası masör kulupten ft direktifi ile ayrılmıstır sneijderle baglantılı tum ekip tasfiye edilecek anlasılan

CZrZSHFWAAAiIbv.jpg

ne yazık kı hocada hala ego problemı var herseyı ben yaparım ben ısterım benım dedıgım gıbı olsun falan ıns sorun cıkmaz.

Dursun köseli bi adam degil ünal gibi pek ses etmez diye umud edıyorum
Yönetimin herkese karşı bu kadar pasifken birinin artık ağırlığını koyması gerekiyor. Ego olayını abartıyor vs tartışılır ama orayı ona bırakıyorsan tabii dediğim olsun isteyecek çok normal

Üst Alt