Fatih Terim: "Galatasaray, yukarıları sever ve oralara bakar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaray, yukarıları sever ve oralara bakar"

Fatih Terim: Ozan Kabak için diyeceğimi dedim! - Sporun Dibi

Fatih Terim: ''Korner organizasyonlarına çok çalışıyoruz. Uzun seneler kornerlerden goller atan takım bu sene maalesef atamadı...''

Fatih Terim: "2-3 tane korner çalışmamız oldu. O ana dek ikisini direkt kullanmıştık, diğerini kullanmamıştık. Donk'un golünde ona isyan etmiştim, doğru uygulandı ve gol geldi. Bu yıl duran toplarda biraz sıkıntımız var, o yüzden de sevindim."

Fatih Terim: "Birçok şeyle boğuşan Denizlispor'un farklı mağlubiyeti için teknik analiz yapacak değilim, onların da işi kolay değil. Farklı galibiyetlerden sonra konuşmak kolaydır ama teknik analize girmeyeceğim."

Fatih Terim: "Galatasaray, yukarıları sever ve oralara bakar."

Fatih Terim: "Arda'nın Muslera'ya yaptığı jest beni çok mutlu etti. Gerek saha içinde gerek saha dışında müthiş bir Arda izliyorum, çok da seviniyorum. Galatasaray kendi evladını kazanırken sadece futbolcu olarak kazanmadı.

Fatih Terim: "Arda'yı, Galatasaray'da başka görevleri de çok rahat şekilde yapabilecek şekilde kazandık."

Fatih Terim: "Arda da bizim için önemli bir oyuncu. Gerek saha içinde, gerek saha dışında. Hakikaten müthiş bir Arda izliyorum. Çok da seviniyorum."

Fatih Terim: "Bugün başka şeyleri konuşmak doğru olur. 500. gol Jesse'ye nasip oldu. Hiç olmazsa onun golle beraber moral bulacağını düşünüyorum. Kazanma adına büyük bir adım attığı inancını taşıyorum. Ona çok sevindim. Burada, Ali Sami Yen'de 500. golü attık, buna sevindim."

Fatih Terim: "Müthiş bir Arda izliyorum." (beIN Sports)

Harbi harbi futbol ile alakası kalmamış hocanın.
Evlat sevgisi gözlerini kapatmış.

Bazı futbol cahilleri ise hala bir şey bekliyor bu evlatcidan

Tek yaptığı evlatlarını bizim üzerimizden beslemesi.

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Üst Alt