Fatih Terim Gelsin mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Gelsin mi?

Terim Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
Ben Terimi mi sevmemi bir kenara bırakıyorum.
Sadece dursun Özbek in Başkanlığı uzayacak diye korkuyorum o yüzden gelmesin veya dursunun teklifini reddedsun

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

bayern münih bile ancelotti gibi bi adamı kovup emekliye ayrılan heynckensi getirebiliyorsa bizde getiririz gerektiğinde

Geliyorsa bile dursun ile gelmez sezon sonuna kadar td görevini üstlensin sonrada artik bu isleri birakip yönetime girsin

Bizi iki defa yüz üstü bırakmış insanları ziyaretçi olarak bile floryanin kapısından içeri ALMAMAK lazım.

2000 yılında çekip gitmese ve o mükemmel kadronun dağılmasına ön ayak olmasaydı eğer bugün çok farklı başarıları konuşuyor olabilirdik.

Aysal zamanında Üzerimize oynan oyunlara rağmen gidip demirören ile bilerek anlaşma imzalaması afedilemez.

Gün yüzü görme DURSUN!

Bu anketin bir farkli versiyonunu acin.. "Ayran sever misiniz?" deyin.. Anket asagi yukari ayni oranlarla sonuclanacaktir.

Millet hala Terim'in TFF'ye gidişini yüzeysel olarak yorumluyor. Terim'i o dönem Galatasaray'dan koparan zihniyet, şikecileri şampiyonluk potasında tutabilmek için ekstra Play-Off fantezilerine girişilmesini üst merciden emreden kişilerdir. O koparılışın siyasi ayağı vardır.

.
5850e15a42543bfe36ae533e5459439f.jpg

Kesinlikle gelmemeli,artık bu camia onsuz yaşamayı öğrenmeli.

Her dönem gelişinde bir cebine sözleşmesini,diğer cebine istifa dilekçesini koyuyor. Biraz sıkılınca hemen elini cebine atıp "Giderim haa!# diyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dilim istemiyor ama kalbim ve beynim ozlemiyor desem yalan olur.
Ah hoca ah şu milli takıma neden gittin neden kabulleniyorum.
Bu saatten sonrada gelirse zaten medyanın zaten takıntısıyız hoca da gelirse neler neler olur düşünemiyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aysal ile ciddi problemler yaşamış olduğunu varsaysam bile herşeye rağmen Galatasaray düşmanlarıyla Demirörenle yaptığı birlikteliği hala kabullenemiyorum, bana koyuyor. Bu sebepten ve yukarıda bir renktaşın da dediği gibi artık Terimsiz ve profesyonel bir yapı ile yaşamayı başarmamız gerektiğinden istemiyorum. Ama hala kalbimde bir efsane olduğu için, sevgi kırıntıları kaldığı için ve en önemlisi bu sezonu kurtarma ihtimali olduğu için de istiyorum.

tüpçü için bizi yarı yolda bırakması birde aydın ile sözleşmeyi uzatması dışında bende yara açmadı hoca, yaptıklarını saymayalım zaten parmaklarımıza yazık

Hocamı sevmeyebilirsiniz ama sizde biliyorsunuz, gelirse herşey çok güzel olacak. Kesinlikle gelmeli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray tarihinin en büyük efsanesidir bence Fatih Terim. Belki de başarıları sayesinde taraftar sayısını tek başına ikiye katlamış olabilir. Geldiği zaman da mutlaka başarılı olur diyemesek de başarılı olma ihtimali olmama ihtimalinden her zaman daha yüksektir.

Ancak lafa gelince büyük dediğimiz koskoca Galatasaray camiası 2000 yılından bugüne Terim dışında istikrarlı 2 sezon geçirecek hoca bulamamış. Her yıl sonunda, hatta bazen şampiyonluk sonrası bile, Terim'in gelip gelmeyeceği tartışılmış. Ve malesef burda insanlar bir sorun görmüyorlar. Bu nasıl büyük, Avrupalı kulüp Allah aşkına bir TD dışında sportif hiçbir planı, programı yok?

Bunu söylediğimizde de Heynkces örneği verilmeye başlandı. Oysa arada dağlar kadar fark var. O adam göreve dönmedi. Geçici olarak çalışıyor. Terim'e aynı teklifi yapsak kabul eder mi?

Türk futbolunun sadece Demirören sorunu yok. Kabul edelim ki futbola ilgi duyan her birimiz birer Demirören vizyonsuzluğu ile kodlanmış durumdayız bu ülkede. Bu sebeple kendi aramızda daha 100 sene yıldız yatıştırır dururuz. Uefa kupasının da 117. Yılını kutluyor olur torunlarımız.

Not: Dursun Özbek kalacaksa Terim dışında alternatif felaket olur.

Üst Alt