Fatih Terim Gelsin mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Gelsin mi?

Terim Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
tumblr_mvusab7YME1spe46to2_1280.jpg

Kulüpteki eski yöneticilerimizden biriyle bu sabah görüştüm.

Dursun Özbek'in seçime gitme nedeni,güven oyu almak,doğru ekip ile tekrar görev almakmış.Mevcut yönetimde çok başlı sesler arttığı için.

Terim konusunu sordum.Zor,ama hayat,neden olmasın diye cevap verdi.

Yani anlayacağınız fatih terim ile alakalı ortada fol ya da yumurta yok gibi görünüyor..

Tabi bir de işin koltuk boyutu var.Eğer yönetim olarak istifa ederse,aralık ayına kadar yeni başkan adayı ve listesinin çıkması çok zor olacağı için,Galatasaray SK başkanlığını 3 yıl otomatikman dursun kapatmış olacak.Bu da ince bir plan gibi görünüyor.

Keza Mayıstaki seçime kalırsa,başka başkan adayları çıkacağı için,dursunun koltuğu riske girecekti..Varın siz hesap edin gerisini..

Gelsin tabi lan bu da soru mu. Kuşlar adını duyunca bile tir tir titriyor bizim taraftar ama nasıl kabulleneceğiz diyor :asd22:

Gelsin de,Fatih hoca da 65 yaşına gelmiş,eski enerjisi,sağlık falan eskisi gibi heyecanlı olmaz gibi,arkadaşlar da bu hususları düşünmeli hayal kırıklığı olabilir yarım sezon okey de ya sonrası...

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bize yanlış yaptı zamanında. Ama şimdi kulübün ona, onun da kulübe ihtiyacı var. Olanları telafi etme vaktidir. Gelsin.

Terimin Şenor ve Apoyu sahamızda marizleyeceğine eminim bizi zorlayan maçlar anadolu maçları ağırlıklı olur diye düşünüyorum ve şampiyonluk göründüğü kadar kolay değil ama her türlü Terim denenir.

Kulüpteki eski yöneticilerimizden biriyle bu sabah görüştüm.

Dursun Özbek'in seçime gitme nedeni,güven oyu almak,doğru ekip ile tekrar görev almakmış.Mevcut yönetimde çok başlı sesler arttığı için.

Terim konusunu sordum.Zor,ama hayat,neden olmasın diye cevap verdi.

Yani anlayacağınız fatih terim ile alakalı ortada fol ya da yumurta yok gibi görünüyor..

C73tgayWkAE5cmn.jpg

Su an itibarıyla ankette %80 FT gelsin, %20 gelmesin gorunuyor..

FT, Demiroren'in peşine takılıp Milli Takımı tercih ettiğinde FT yi savunanlar yok gibi birseydi.. FT için "imPARAtor" diyenler, agır dille FT yi suclayanlar şimdi FT gelsin diyor..

Çok ilginç..

Adaletin olduğu yerde daha iyiydi bence. Biz kendisi için fazla adaletsiz kalırız.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt