Fatih Terim Harekete Geçti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Harekete Geçti

Cevap: Fatih Terim Harekete Geçti

arkadaşm bende onu diyorm ya işte . bende aynı şeyleri konşyorm o yüzden durmumuz bu halde degilmi bizim ztn . sornlar sornlar hep sornlar . evet bu gn bi avrupadan kmse göremez serdarı sorunda orda işte görmesi lazm gssi bursası aynı eşit olması herkes aynı şekilde olması ve hep yetiştirmesi lazım . bizim lig kendi icinde dönmemesi lazm hepimiz gerektiginde aynı . anlatabldmii ama snn bahsettigin gibi bu hayal .. ama alt yapı türkiyede tamamen değişirse . ögrenim yükselirse bu kolay olur. mesala emre çolak yetenekli bi futbolcu demi ama kac yaşına geldi ne hale geldi başka bi ülkede olsaydı . bizim milli takımın on numarası olabilirdi demi . olurdu nasl olrdu teknik . beceri calışmma disiplin ögrenim ama bu burda yok işte yok hic bi yerde . sorn brsa canakkale büyük takım olayı degil gelişim alt yapı..

arkadaşm bende onu diyorm ya işte . bende aynı şeyleri konşyorm o yüzden durmumuz bu halde degilmi bizim ztn . sornlar sornlar hep sornlar . evet bu gn bi avrupadan kmse göremez serdarı sorunda orda işte görmesi lazm gssi bursası aynı eşit olması herkes aynı şekilde olması ve hep yetiştirmesi lazım . bizim lig kendi icinde dönmemesi lazm hepimiz gerektiginde aynı . anlatabldmii ama snn bahsettigin gibi bu hayal .. ama alt yapı türkiyede tamamen değişirse . ögrenim yükselirse bu kolay olur. mesala emre çolak yetenekli bi futbolcu demi ama kac yaşına geldi ne hale geldi başka bi ülkede olsaydı . bizim milli takımın on numarası olabilirdi demi . olurdu nasl olrdu teknik . beceri calışmma disiplin ögrenim ama bu burda yok işte yok hic bi yerde . sorn brsa canakkale büyük takım olayı degil gelişim alt yapı..

Tamam renkdaş anlaşıldı durum.

Ben Kenan'a katiliyorum.

2000 oncesinden kasti su

2000 oncesinde once Turk futbolcular yerleştirilir, Turk futblcunun olmadi yerde yabanci alinirdi, Turkler harcanmazdi

Simdi paralar savrularak yabanci aliniyor ve Turk futbolcular harcaniyor

Bence Once Turkleri toplucaksin, bulamadigiin yere yabancı takviyesi yapicaksin

Yabancilara harciyacagin parayi da alt yapiya harciyacaksin.

ama bunun gerceklesemeMesindeki en büyük etken Anadolu kluplerinin futbolculari icin cok para istemesidir. acilen cözüm gerekmektedir.

sercan yıldırım bu gün gsye kaaca gitti . 5 milyon euroya demi . sercan bu gün koşabilen calım atabilen dripplign atabilen ama eksikleri olan bi futbolcu eksikleri olmadıgını düşün . kac milyon 15 veya 20 de . bu gün bursanın cebiine 20 girer bi sercandan . volkan 4 e gitti onada 10 de etti toplam 30 milyon euro . eren albayrakı muhammet demiri felanı filanı . anadolu takımları ancak bu şekilde aynı seviye gelebilir başka türlü gelemz hep yetştrcek ama tam yetiştrcek böle oldugu sürece . ekonomk sorn felan kalmaz . alt yapıya önem verilmeli hemde iş işden gecmeden . bizim türkiyemizde cok güzel yetenekler var . cok sestaka disdele ona buna meloya onca paraları vercegimize kendi . oyuncularımıza önem göstermemiz lazm kendi oynclarımızın üstünde durmamız lazm . kendi.

Ben Kenan'a katiliyorum.

2000 oncesinden kasti su

2000 oncesinde once Turk futbolcular yerleştirilir, Turk futblcunun olmadi yerde yabanci alinirdi, Turkler harcanmazdi

Simdi paralar savrularak yabanci aliniyor ve Turk futbolcular harcaniyor

Bence Once Turkleri toplucaksin, bulamadigiin yere yabancı takviyesi yapicaksin

Yabancilara harciyacagin parayi da alt yapiya harciyacaksin.

ama bunun gerceklesemeMesindeki en büyük etken Anadolu kluplerinin futbolculari icin cok para istemesidir. acilen cözüm gerekmektedir.

Koyu yazılı şekilde belirttiğinin sebebi de kara para aklayarak piyasayı yükselten tüpçü ve şike, şaibe ile başarılar kazanıp onu paraya çeviren silahlı ögüt lideridir.

sistem bu şekilde yürürse kalitemiz hep artar . gsde büyür . fbde büyür . bjkde büyür hep büyürüz . anadolunun cok para istemesi ble sorun olmaz . ama bunun icin her takımın planlı şekilde geliştirlmesi planlı şekilde adım atılması lazım ... ithal degil ihracat ypmamız lazım ihracat. bu arada sercan gs derken bu manchesterde olabilir baska bi takmda olabilir.

Fener'e endeksli miyiz lan biz sürekli onların akıbetine göre davranıyoruz.

Koyu yazılı şekilde belirttiğinin sebebi de kara para aklayarak piyasayı yükselten tüpçü ve şike, şaibe ile başarılar kazanıp onu paraya çeviren silahlı ögüt lideridir.

anadolu klüplerini o şekile sokan gs fb bjkdir .. bk.. barcelenonın pedrosu var . jesus navas sevillada . messisi var . piatti valenciada . . bu gün gsnin bi ergünü bi okanı olsa alperde özgür çekde ankargücünde eskişehirde kalır eskişehirde kazanır gsde .. e ne olur . bi mthiş yetenek cıkar . örnegin david villa pasarsın parayı alırsın . cünkü david villa senn takımına göre .senin hedeflerini büyütcek ve eksik bi oyuncu . ama biz napıoruz . oyuncumuz yok türk oyuncumuz yok . başlıyoruz alınabilcek türk futbolcular serdar aziz alper potuk yiğit incedemir . gsyiz ya büyük takımız paramızda var alırız işte o zmnda 1 lik adama 5 basıon . ne manisa kazanıo ne gssi.

bi gün bi emenike cıkıo hemen gssi fbsi atlıo bi gün cenk tosunu cıkıo hemen yeni hakan yeni şu mehmet akyüz cıkıo . yeni zlatan yeni şu ben başka bi ülkede almanyada felan görmedim hic ne emenikeler cıkıo . hic görmedim bayern münihte felan gol kralı var bundesligada adam bochumda orda burda niye atlamıo bayern münih werder . cnkü adamlar kendi planlalarınca kendi ihtiyaclarını karşılyolar . cnkü adamlar . cıkarttıgı bi oyuncuların yerini doldurtmakda zorlanmıyolar . ve böylece herkese bişe düşüo . ne zaman transfer yapıo bayern münih ekstra bi oyuncu ne zaman cıkıcak ne zaman qendi sistemlerine yarıcak bi oyuncu cıkıcak o zmn örnegin lahm ..mario gomez

Hazard için lobi yapıyormuşuz.Türkiye Belçika birleşip tren yapsak yine gelmez arkadaş ne Hazard'ı.Daha biz çıkarıp bir oyuncu için peşin 5 milyon Euro veremiyoruz neyin kafasını yaşıyor bu adamlar anlamadım ki.

Hazard için lobi yapıyormuşuz.Türkiye Belçika birleşip tren yapsak yine gelmez arkadaş ne Hazard'ı.Daha biz çıkarıp bir oyuncu için peşin 5 milyon Euro veremiyoruz neyin kafasını yaşıyor bu adamlar anlamadım ki.

Hazard'ın gelmesinin tek sebebi Belçikalı olması olabilir. O da Ünal Aysal'ın Belçika'da Prensten çok itibar görüyor olmasıyla alakalı olabilir.

Mehmet Ekici hayatda gelmez Almanlarda vermez , gelse süper olurdu . Mehmet Ekici , Alper Potuk, Serdar Aziz, bunlar yeter

Üst Alt