Fatih Terim: "Hep mi Galatasaray? Bu nedir ya?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
44306

Fatih Terim: "Kazanmamız gereken bir maç. İlk yarı 11'e 11 neredeyse pozisyon vermedik, 2. yarı 10 kişiyken, oyunun hakimiyken, daha çok pozisyon üretmeliydik ama buna rağmen, Fenerbahçe daha da eksik kalabilirdi ama olmadı."

Fatih Terim: "Çok rahat kazanacağımız maçı berabere bitirdik, çok üzgünüm."

Fatih Terim: "Konuştuğum zaman ceza yiyorum, onlara da o fırsatı vermek istemiyorum çünkü istedikleri o zaten. Maç öncesi, maçın içinde... Bu sene enteresan şeyler oluyor."

Fatih Terim: "Kardeşim faulü vereceksin, VAR'a gideceksin, VAR Bülent Yıldırım, sen çağıracaksın, bir önceki pozisyonda kart diye uyaracaksın. O zaman bu işi niye yapıyorsun kardeşim? Korkaksanız yapmayın!

Fatih Terim: "Yok gelenek bozulmamış, yine yenilmemiş falan, ben onları umursayan biri değilim. Galatasaray'ın burada unutulmaz hatıraları var, ben onları önemseyen biriyim."

Fatih Terim: "Hep mi Galatasaray? Bu nedir ya?"

Terim: "Hakemlerle ilgili görüşümüz olduğu zaman ceza yiyoruz. Bu da korkakların işi değil. Bize göre golden önce faul var. Herkese göre öyle herhalde. Biz bu sene çok alıştık. Rakiplerle ilgili söylemiyorum."

Terim: "Mehmet Topal'ın pozisyonu ne? VAR'a gider mi ya? Zaten 1 tane oyuncu atmış. Diğerini atmayı arıyor. Ali Palabıyık beni, Hasan'ı ve Ümit'i attırırken hiç tereddüt etmedi."

Terim: "Ben yıllarca bahanelere sığınmayacaksın, hakemi de yeneceksin diye savunan bir adamım. Ama kardeşim... 5-6 maç kalmış artık. Çok bariz bir şey. Bizim için hem puan hem psikolojik açıdan çok önemli 2 puan kaybettik."

Terim: "Hakemler bize cesurlar zaten. Ben de ceza yerken 3-7-10 öyle gidiyoruz. Ama Allah nasip ederse, herkes şikayet ettiğine göre, tüm futbol ailesi oturup hakemlere mi federasyona mı güvensizlik var iyi seçmek lazım."

Terim: "Maalesef Belhanda'yı çıkarmak zorunda kaldım. Kendisi de onu istedi. Çünkü büyük ihtimalle atılabilirdi. Bunu yaşadık biz daha önce. Fakat sonradan oyuna koyduğum arkadaşlardan katkı alamadık."

Terim: "Belhanda ilk yarıda 'Hocam atılırım beni çıkar' dedi. Ben de tamam devre arasında dedim."

Fatih Terim: "Golün öncesinde hakemin 15-20 saniye, 1 dakika konuşulması zaten bir şey var demektir. 'Ya şimdi puan kaybedilince Fatih hoca konuşuyor' diye bir şey var ama ben puan kaybettiğimde hiç konuşmadım. O kadar çok şey söylemek istiyorum ki, söyleyince ceza yiyorum."

Fatih Terim: "Herkes gol atmak ister. Burada gol atıp da kazandıracak bir arkadaş kahraman olmaz, bir maç kazandırır. 'Gelenek bozulmadı, kazanamadı' gibi şeyleri umursamam. Galatasaray tarihte unutulmayacak güzellikler yaşadı burada, onları önemseyen biri değilim ben."

Fatih Terim: "Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağımızı, sonuna kadar pes etmeyeceğimizi söylemek isterim ama çok üzüldüm puan kaybına. Psikolojik olarak bizim için çok önemi vardı. Bizim için önemi olduğu kadar, rakiplerimiz için de önemli bir mesajdı."

Fatih Terim: "Korkmamız gereken bir maç. İlk yarı 11'e 11 neredeyse pozisyonda korkmadık, 2. yarı 10 kişiyken, oyunun hakimiyken, daha çok pozisyonda korkmalıydık ama buna rağmen, Fenerbahçe daha da eksik kalabilirdi ama olmadı."

Fatih Terim: "Çok rahat kazanacağımız maçı berabere bitirdik, yenilcez diye çok korktum."

Fatih Terim: "Korkmadığım zaman ceza yiyorum, onlara da o fırsatı vermek istemiyorum çünkü istedikleri o zaten. Maç öncesi, maçın içinde... Bu sene enteresan şeyler oluyor."

Defol git be.
Yeter artık.

Senin korkaklığın yüzünden 20 senelik seri bir türlü bitmedi.

Yine suçu hakemlere atmış.

10 kışilik rezil feneri yenemiyorsan kimi yeneceksin?

İstifa et artık.
Korkagin tekisin.

Hoca yüzde yüz haklısın da birazda aynaya bakalım.

Hakem hataları olmuş olsa bile bu fener takımını her türlü yenmek gerekirdi. Ha pozisyon üstüne pozisyon üretip top girmez bir türlü anlarım da iki saat kaplumbağa hızında top çevirip çevirip zamanı rakibin lehine oynamak da neyin nesi Allah aşkına ya

Ya birak be 60 dakikaya yakin 10 kisi kalmis takima karsi galip gelemedin utanmadan konusuyosun. Hakem hakkini yemis olabilir cikip kazanacaksin maci.Ndiaye niye cikar oyundan anlatsana bize bi soktugu adam da Sinan beyinsizi. Mitroglou oyuna giriyo orta yapacak adami Feghouli oyundan cikiyo. Birak konusma hic.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadıköy'e 10 farklı hoca ve efsane futbolcularla gittik olmadı işte. Olmayınca olmuyor bu sebepten ötürü efsane hocamıza neler neler denmiş. Kadıköy'de berabere kaldık şampiyonluk mu gitti başaksehir bir beraberlik aldı mı ibre gene bizden yana olacak.

Anlaşıldı Bülent Yıldırım ve Ali Palabıyık bu sezon bizim maçımızı alamaz bir daha.
Fırat, Halis, Hüseyin, Ümit zaten yok.
MHK'ye bol sabırlar diliyorum.

Üst Alt