Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz"

1577007512069.png

Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, Göztepe'ye 2-1 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Fatih Terim: "Hayal kırıklığı yaşıyorum genel olarak. Sınandığımız kesin. Şöyle baktığımda girilecek her türlü pozisyona girmişiz. Belki de en çok pozisyona girdik, her türlüsüne girdik."

Terim: "Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz. Sabır ve sabır derken başarmak için, buradan döndürmek için çok çalışmak ve birlikteliğimizi sürdürmemiz gerekiyor. İşin teknik kısmını bugün başka tarafa bırakıyorum."

Terim: "Göztepe'yi tebrik ederim, kazandı. 59-60 galiba, Ömer düşünce 2. sarı kartı görmesi lazımdı Gassama'nın. Oynamaya çalışan hep biz oluyoruz, hep de çok eksik oluyoruz zamanla."

Terim: "Bu işin altından kalkamayan, o kalibrede olmayan hakemlerimiz var. Oynamak istiyoruz mağlup olduğumuz zaman da oynamak istiyoruz. Hep aynı şeyleri söyleyip farklı sonuç bekliyoruz ama bunu da sadece deliler bekler."

Terim: "Sabredeceğiz ve çok çalışacağız, başka diyecek bir şey yok."

Terim: "Benim nerede kalmıştık tweetimin 2. yılı, demek ki her 6 aya 1 kupa düşmüş."

Terim: "Bizim ülkeye mahsus, yükseldikçe, başarı kazandıkça, düşmanınız artıyor. Merhaba demedi diye bile karşınızda kuyu kazan biri olabiliyor."

Maçın başından beri sadece 1 isabetli şutumuz var hala hakem diyor. Aklımızla alay ediyor herhalde. Bu maçın açıklaması böyle olmaz. Yenilgiyi sonuna kadar hakettik diyeceksin.

Feghouli’nin ilk yari kacirdigi pozisyon disinda herhangi birsey yoktu Bizim adimiza

O pozisyonu arayacagimiz belliydi zaten

Üst Alt