Fatih Terim İanis Hagi'yi İstiyor!


[h=1]Fatih Terim'den Hagi hamlesi! Tıpkı 1996'da olduğu gibi...[/h]
838955.jpg

1996’da Galatasaray’a ilk geldiğinde Gheorghe Hagi’yi transfer ederek çok önemli bir işe imza atan Fatih Terim 4. gelişinde de aynı etkiyi Ianis Hagi ile yapmak istiyor.

HAGI_800.jpg


Özellikle sol beke transfer isteyen deneyimli teknik adam hücum bölgesi için de alternatif istiyor. Rumen ProTV’nin haberine göre listenin en üst sırasında Ianis Hagi var. Fiorentina’ya sezon sonuna kadar kiralık teklifini götürecek olan sarı kırmızılılar sezon sonunda ise bonservisin alınması için girişimlerde bulunacak.


Fiorentina’da pek fazla forma şansı bulamayan 1998 doğumlu oyuncu ara transfer döneminde kesin olarak takımdan ayrılmak istiyor. Eski takımı Viitorul başta olmak üzere Empoli ve Pescara da genç oyuncuyu transfer etmek için girişimlerde bulundu.İstanbul'da doğan Ianis Hagi, 2016'da Fiorentina'ya transfer olmuştu. Bu sezon Serie A ve İtalya Kupası'nda hiç süre alamayan Rumen oyuncu genç takımla ise 5 maçta boy gösterdi.
Tıpkı babası gibi 10 numara oynayan Ianis babasından farklı olarak iki ayağını da çok iyi kullanıyor.


ajansspor
 
Beklentilerin altında ezilir diye korkuyorum.Çünkü Galatasray taraftarları bende dahil Ianıs Hagi den büyük işler beklerler.
 
Allah derim

Fm de alıp geliştirmiştim sonra Bayern’e yolladım ama pişman oldum


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Soyadı dahi kulübü ve taraftarı bir heyecan fırtınasına sokmak için yeterli olur. Babası kadar olmasını beklemiyoruz tabi ki ama Fatih Hoca ile beraber eli ayağı düzgün bir oyuncu konumuna gelebilir.

Kiralık olarak alınıp denenmeli bence. Tutarsa alır tutmazsa göndeririz. Babasının tarih yazdığı ve efsanesi olduğu kulübe gelmeyi ister diye düşünüyorum.
 
Babasından farklı olarak 2 ayağınıda kullanıyor ifadesine takıldım ben Hagiyi tanımayan bir heriw ancak böyle bir ifadeyi yazabilir.
 
Üst Alt