Fatih Terim: "İki maça da hakemler damgasını vurdu. Günahı UEFA'nın boynuna" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İki maça da hakemler damgasını vurdu. Günahı UEFA'nın boynuna"

Fatih Terim: "Turu geçersek yolumuza devam ederiz, elenirsek tebrik ederiz dedik. Benfica'yı tebrik ediyorum. İki maça da hakemler damgasını vurdu diyebiliriz. Günahı UEFA'nın boynuna."

Terim: "Değişimi ve gelişimi bol bir takımız. İlk adımımızı ocakta attık, ikincisini de haziranda atacağız. Avrupa Ligi'ne veya Şampiyonlar Ligi'ne daha güçlü ve buralarda ileriye gidebilecek bir takımla geleceğimize herkes emin olabilir."

Terim: "Benfica'nın bizden daha iyi bir takım olduğu gerçeğini söylemek zorundayım. Buna rağmen eleyebilirdik. Bu sene her türlü milletten hakem kararı, bize tatsız zamanlar yaşattı. Yapacak bir şey yok."

Terim: "Bazı oyuncularımızdan daha fazla şeyler bekleyebilirdim ama belki de bu turnuvanın favorilerinden biriyle oynamak çok kolay değildi. Oyuncularımı kutluyorum. Bazen böyle şeyler olabilir. Daha değişik bir takımla Avrupa'ya döneceğimizden eminim."

Terim: "Bu maçlarda sadece bir oyuncunun performansının kritik edilmesi çok doğru bir şey değil. Tabii ki atak oynayan oyunculardan gol beklenir. Gol atmayınca eleştirilir. Ama bazı oyuncuların adaptasyonu uzun sürer. İnanıyorum ki Diagne gereğini yapacaktır."

Terim: "Bu bir takım oyunu. Açıkçası bazı oyuncularımızdan daha iyi performans beklerdim. Diagne, elinden geleni yapmaya çalıştı, daha zaman vermek lazım. O bizim için önemli işler yapacaktır."

Terim: "Emre Akbaba fizik olarak hazır değil. Yoksa kendisini Kasımpaşa maçında ilk 11'de başlatmak istemiştim. Onu kazanmak istemiyorum. Onun olmaması bizim için büyük bir talihsizlik. Biraz ürkekliği var. Tekrar sakatlanmasın diye çok dikkat ediyoruz."

Son düzenleme:
O kadar alışmışız ki ülke olarak bahanelere sığınmaya içerde dışarda farketmiyor.

Yahu adamlar TT Arena'da kedi fare gibi oynadı bizimle hala hakemler.

Önemli hatalar yaptılar ama Allah aşkına eşit şartlarda yönetilse maçlar ne olacak?

İki maçta toplasan 3 pozisyonun yok.

Top mu oynadik hoca, gözünü seveyim. Heriflerin de penaltisi verilmedi.

Turu hakeden bir oyun oynamadik, sampiyon olarak telafi edicez filan de.

Seçilmişler meclisinden ayrılmış olman beni üzüyor
Yaklasan yerel secimler öncesi Burhanettin Kocamaz baskanimiza kurulan kumpasin bir benzeri gibi görünüyor. Olayla ilgili incelemelerim devam etmekte, kisa süre icerisinde bilirkisiden gelecek raporlarla kumpasi kanitlayabilecegimi düsünüyorum. Yolumuza en kötü il genel meclisinde devam edecegimizi düsünüyorum. Yerel secimde adaylik calismalarimiz olumsuz sonuclandi ama bacadan girecegiz.

Terim: "Bu maçlarda sadece bir oyuncunun performansının kritik edilmesi çok doğru bir şey değil. Tabii ki atak oynayan oyunculardan gol beklenir. Gol atmayınca eleştirilir. Ama bazı oyuncuların adaptasyonu uzun sürer. İnanıyorum ki Diagne gereğini yapacaktır.

anlayin bunu

Daha değişik bir takımla Avrupa'ya döneceğimizden eminim."

Senden güclü bir takım var ve hakemde isin icine girince yenmek imkansız oluyo.
Elden gelen bu, teknik adam fazla bisey yapamaz. Avrupa seviyesinde takım istiyoruz ancak Türkiye şartlarında cok mümkün değil.

Evet ama yinede kendi oyunumuzda eleştirilecek bir kaç yönleri mevcut.

Özelikle arkadan oyunu kururken ne yapacağız şimdi diye soru işareti ile dolaşan okadar çok oyuncumuz var ki.

Bu sorunu ligde de yaşıyoruz

Katılıyorum adamlara 2 maçta hiç üstünlük kuramadık ama kadro bu kadar bence.
Orta saha komple değişmeli bana göre o zaman iş yapar bu takım.

Üst Alt