GSC Haber Fatih Terim: "İki maça da hakemler damgasını vurdu. Günahı UEFA'nın boynuna"

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Hakem falan değil. Takım çok korkak oynuyor. Kindosyonlarindan mi fiziklerinden mi hiç ileriye oynamıyorlar. Ben gene de fiziksel değil mental sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. Adamlar iki maçta da top oynatmadı bize. Dk 64 de yaşadığımız rezilliği de unutmayacağım. Kendi yarı sahamızda kullandığımız serbest vuruşta 70 mt havadan oynayacağız diye rakip ce sahasina yigdik stoperleri. Yazık çok yazık. Galatasaray lig için değil cl için yapılandırılmali.
Alanyaspor un top oynamadığı biz, benficayi geçecek değildi. Beklenen de oldu.
Alternatif b planı hiç yok. Mevcut oyuncuların gününde olmasını beklemekten başka caremizde.

Geçelim bahaneleri artık. Gs ismi cl gruplarından da bu benficayi da oyun üstünlüğünü kurarak ezmesi yoluna devam etmesi gerekirdi. Hakem vs hikaye.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Akif Karabulut

10 Numara!
Hakem falan değil. Takım çok korkak oynuyor. Kindosyonlarindan mi fiziklerinden mi hiç ileriye oynamıyorlar. Ben gene de fiziksel değil mental sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. Adamlar iki maçta da top oynatmadı bize. Dk 64 de yaşadığımız rezilliği de unutmayacağım. Kendi yarı sahamızda kullandığımız serbest vuruşta 70 mt havadan oynayacağız diye rakip ce sahasina yigdik stoperleri. Yazık çok yazık. Galatasaray lig için değil cl için yapılandırılmali.
Alanyaspor un top oynamadığı biz, benficayi geçecek değildi. Beklenen de oldu.
Alternatif b planı hiç yok. Mevcut oyuncuların gününde olmasını beklemekten başka caremizde.

Geçelim bahaneleri artık. Gs ismi cl gruplarından da bu benficayi da oyun üstünlüğünü kurarak ezmesi yoluna devam etmesi gerekirdi. Hakem vs hikaye.

Reyis Gs ismi dediğin nedir ya bırakın bu işleri.. Futbolda bugün vardır son 25 Avrupa maçında 2 galibiyet almışsın.. Neye dayanarak bizim ismimizin benficaya portoyu schalkeyi eleceyeceğine inanalım..
Bu takımlar üst düzey diye demiyorum maalesef biz çok aşağıdayız

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Neredeyse pozisyonumuz bile yok anlatabiliyor muyum.

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Reyis Gs ismi dediğin nedir ya bırakın bu işleri.. Futbolda bugün vardır son 25 Avrupa maçında 2 galibiyet almışsın.. Neye dayanarak bizim ismimizin benficaya portoyu schalkeyi eleceyeceğine inanalım..
Bu takımlar üst düzey diye demiyorum maalesef biz çok aşağıdayız
Hala ismi bilinen saygı duyulan kulüplerden Galatasaray. En azından Türkiye dediğinde Galatasaray bilinir. Ben yediremiyorum kendime ülkenin en büyük markasının bu şekilde oynamasını.

Bak oynamasini diyorum. Maç kaybedilebilir farkta yenilebilir hatta ama bu şekilde vurdumduymaz oynayamaz takim.

Ülkeler sistem geliştirirken biz içimizdeki hainlerden saçma sapan işlerle uğraşıyoruz. Ülke düzensizliği, kayirmalari, atamaları, yapılanmayı dolayısıyla başarıyı etkiliyor.

Ani sivrilmeler anı düşüşler getiriyor. Biz bunu bi asmamiz daha sistemli ilerlememiz gerekiyor. İsme göre başarılar anlık oluyor. Kaynak olmayınca da tuzlabuz oluyor.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
yav hadi ilk mac uyduruk penalti oldu 1-1i yakkalamadik mi biz. 2.gol bagira bagira geldi ne anlatiyorsunuz

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Hala ismi bilinen saygı duyulan kulüplerden Galatasaray. En azından Türkiye dediğinde Galatasaray bilinir. Ben yediremiyorum kendime ülkenin en büyük markasının bu şekilde oynamasını.

Bak oynamasini diyorum. Maç kaybedilebilir farkta yenilebilir hatta ama bu şekilde vurdumduymaz oynayamaz takim.

Ülkeler sistem geliştirirken biz içimizdeki hainlerden saçma sapan işlerle uğraşıyoruz. Ülke düzensizliği, kayirmalari, atamaları, yapılanmayı dolayısıyla başarıyı etkiliyor.

Ani sivrilmeler anı düşüşler getiriyor. Biz bunu bi asmamiz daha sistemli ilerlememiz gerekiyor. İsme göre başarılar anlık oluyor. Kaynak olmayınca da tuzlabuz oluyor.

Sabir, sabir, sabir

FFP anlasmasi bitene kadar, kadroda biraz sirkulasyon biraz altyapidan oyuncu kazanimi saglanmadan sabirsizca Avrupa'da hatta ligde anlik sonuc beklemek cok ama cok yanlis

Akif Karabulut

10 Numara!

Bak ne güzel demişsin ülkeler sistem geliştiriyor.. Herkes planlı programlı sırf futbol için de demiyorum ama biz ülke olarak normalde neysek futbolda da oyuz.. Futbolda şu şartlarda değişim beklemek hayal maalesef.. ani sivrilmeler ve çöküşler bizim kaderimiz olacak bu kafayla devam ettiğimiz sürece..

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sadece başlığa bakınca hakem gibi duruyor da içerikte Benfica'nın daha iyi takım olduğunu belirtmiş zaten. Gerçekçi olması güzel merkez orta saha, hücum kanatlar falan komple değişmeli stoperler gibi yine nokta atışı buluruz umarım.

Turgay Ceylan

Kırmızı Üye
Fatih Hoca 80 dakikaya kadar oyuncu değiştirmemekte hatalıdır.

Mustafa Alp Demirci

Parçalı Üye
yav hadi ilk mac uyduruk penalti oldu 1-1i yakkalamadik mi biz. 2.gol bagira bagira geldi ne anlatiyorsunuz
o bölümü hakikaten kötü oynadık. ileri çıkmaya çalıştık ama beceremedik. 1-1'e razı kalabilirdik bir süre.

gerçi onlar da golü biraz şansa attı. herif uzaklaştırmak için ileri vurdu ama messivari bir pas oldu. :red:

Cemal Atalay

Tecrübeli Üye
Yenilsek ne olacakti 10 tane yesek ne olacakti anlamadim ki ne var ne yok basacaktik bizim kaybedecek birseyimiz yok. Basip golleri bulacaktik yazik oldu.
Oyuncularda istek de yoktu. Kafada bitirmiş gibiydiler.

Marcao Luyindama ve Ndiaye dışında istekli oyuncu görmedim ben.

Diagne ye de yine top taşınmadı. Adam hiç top alamıyor geri gelmek zorunda kalıyor. O kadar bitik orta sahamız.

Aslında oyuncu profilleri Diagne yi besleyecek tipte oyuncular değil doğrusu bu.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
o bölümü hakikaten kötü oynadık. ileri çıkmaya çalıştık ama beceremedik. 1-1'e razı kalabilirdik bir süre.

gerçi onlar da golü biraz şansa attı. herif uzaklaştırmak için ileri vurdu ama messivari bir pas oldu. :red:
Çıkarken o kadar çok top kaptırdık ki o pozisyon olmasa başka pozisyonda gol yerdik biz. Hocanın yapacağı belliydi o anda fernandoyu acilen çıkarıp orta sahayı kalabalıklaştırıp rolantide devam etmekti arada 1 gol sıkıştırıp 2-1 bitirirdik.

Üst Alt