Fatih Terim İnfilak Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tecrübeli hoca, 30 dakikalık toplantıda takımı “Bu futbol size yakışmıyor” diye azarlarken, Belhanda’ya “Orta sahayı sana emanet ettiğime pişman oldum”, Babel’e de “Beni hayal kırıklığına uğrattın” diye tepki gösterdi.

Screenshot_14.png

Süper Lig’de Göztepe’ye yenilerek zirve yarışında 10 puan geriye düşen Galatasaray’da Fatih Terim’in maç bitiminde soyunma odasında futbolcularına sitem ettiği ortaya çıktığı. Tecrübeli teknik adamın 30 dakikalık toplantıda “Bu futbol size yakışıyor mu? Kazanabileceğimiz bir maçta bu kadar gol pozisyonu kaçar mı? Nasıl kaybedersiniz?” dediği öğrenildi.

SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM

Sarı-Kırmızılı takımın çalıştırıcısı daha sonra Belhanda’ya dönerek, “Bu kadar basit kop kaybı nasıl yaparsın? Orta sahayı sana emanet ettim. Ancak beni pişman ettin. Mücadele gücün çok az” diye tepki gösterdi. Terim, Babel’e de “Beni hayal kırıklığına uğrattın. Bu maçta en güvendiğim isimlerden birisi sendin. Artık söyleyecek bir şey bulamıyorum. Net fırsatları harcıyorsun. Çok yazık” diye kızdı.

CENGİZ: BU GİDİŞAT ÇOK KÖTÜ

Öte yandan 2. Başkan Abdurrahim Albayrak soyunma odasına inip futbolculara moral vermeye çalıştı. Ancak tüm takımın yüzü asıktı. İzmir’den İstanbul’a dönüş ucağında kimsenin ağzını bıçak açmadı. Başkan Mustafa Cengiz’in yöneticilerle yaptığı toplantıda “Bu gidişattan memnun değilim. Hem teknik heyet, hem de futbolcular gerekeni yapıp, acilen bu takımı ayağa kaldırmalı” dediği kaydedildi.

Kaynak: Fanatik

Yav he he, kesin yasanmistir bu.

fanatik denilen tuvalet kagidi parcasi soyunma odasina dinleme cihazi yerlestirmis galiba ki tüm konusmalari harfi harfine yayinlamis.

En iyi 2 oyuncunu taktik bilmediğini yüzüne vurduğu için kadrodışı bırakırsan böyle kalırsın işte. Belhanda’ya orta saha emanet eden futbol profesörü!, istifa et gururun varsa, bırak tazminatı da Galatasaray’ın kasasında

Yav he he, kesin yasanmistir bu.

fanatik denilen tuvalet kagidi parcasi soyunma odasina dinleme cihazi yerlestirmis galiba ki tüm konusmalari harfi harfine yayinlamis.
Beğenirsin ya da beğenmezsin medyadan haberler bunlar. İster tuvalet kağıdı de ister paçavra sanki ülkede elle tutulur tek bir yazılı ya da görsel medya varmış gibi.

hoca infilak etti dogru ama neleri yanlıs yapıyor hataları neler farkında bile degil cünkü düsünmüyor aynı yanlıslarla iyi sonuclar almayı bekliyor

bukadar tecrübeli bir hoca takımı sabote edenleri kendisini satanları nasıl görmez ciddenanlamak zor

Hoca taraftar bile yzın kimlerin satılması gerektiğini görüyordu ama bi sen göremedin ya da inadından herşeyi ben bilirim sevdandan bunu gerçekleştirmedin. Onun içşn geç bu pişmanlık ayaklarını. Bu takım bu haldeyse %75 sana yazar. %25ide ne satmayı ne de adam gibi oyuncu almayı beceremeyen yönetime yazarım

eminim bunların hepsini demiştir.

özellikle belhandayla olan kısmı çok agresif söylemiştir. arabın boku götünde kurumuştur

Fatih hoca herzaman evlatci olmuştur 20 sene öncede böyleydi takıma faydası olan kendisine biat eden her oyuncuyu kollar fakat eskiden evlatları takım sahipleniyor maç aliyorlardi şimdiki evlatları ise maç satiyorlar kosmuyolar kendisini ciddiye almıyorlar

Üst Alt