Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir"

1611947670020.png

Teknik Direktörümüz Fatih Terim, Gaziantep’i deplasmanda 2-1 yendiğimiz maçın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Fatih Terim: "Antep deplasmanı zor bir deplasman. Her deplasman zor ama Antep özellikle hepimizin sıkıntı yaşadığı bir deplasman. Hele 2-0'dan sonra farkı açabilecek olmak bizim için sevindirici. Tecrübe çok önemli ama dinamizm ve çabukluk en az onun kadar önemli."

Fatih Terim: "Değişikliklerde doğru düşündüğümüzü gösterdik. Daha farklı da olabilirdi ama mesele kazanmaktı. Penaltı kararı da doğruydu. Zaten maç bitmişti. Gol yemek istemedik, o beni sinirlendirdi. Ömer'in biraz daha dikkatli olması lazımmış. Mete Kalkavan iyi maç yönetti."

Fatih Terim: "Onyekuru'yu hepimiz biliyoruz. Avrupa'da pek sesi çıkmıyor ama bizde gereğini yapıyor. Mutlu görünüyor ki daha hazır değil. Geçen sene 3 günde 2 maç oynamadı. Tarihte ilk defa bir kulüp 3 defa oyuncuyu geri çağırdı. Daha evvel ısrar ettim sebebi de buydu."

Fatih Terim: "Kerem de her maçta daha fazla süre alıyor. Daha da alacak süre. Yarın inşallah Galatasaray'ın önemli oyuncularından biri olacak. Erzincan'dan gelip Türkiye'de Avrupa şampiyonu olmuş bir takımda oynuyor."

Fatih Terim: "Ayın 1'i saat 17.00'ye kadar bir çok şey olabilir, olmalı da. Biz Galatasaray olarak; her hangi bir oyuncuyu isterken önceliği Galatasaray değilse dokunmayız. Para ve her şey değil. Önemli olan değerler ve itibar."

Fatih Terim: "Son saate kadar isteklerimizi sürdüreceğiz ama bunu Galatasaray'a yakışır şekilde yapalım. Yaptığımız projede ihtiyaçlarımızı belirlemiştik. 1-2 oyuncu daha kulübümüz açıklar zaten. İrfan güncelliğini koruyor ve düzgün duruyor. Bize karşı hissettikleri malum."

Fatih Terim: "Hepimiz hangi fedakarlık gerekiyorsa yapmalıyız. Koca Galatasaray bunu yapabilir. Her şey ilişki ve para değildir. Galatasaray da karşılıklı istenen bir transferi gerçekleştirebilir umarım."

Fatih Terim: "İrfan'ı söylemiştim ben. Onun bize karşı ne hissettiğini herkes biliyor. Uğraşacağız. Hangi fedakarlık gerekiyorsa yapacağız. Koca Galatasaray burada geri çekilmemeli. "

Fatih Terim: "Yaptığımız planda ve projede bazı şeylere ihtiyacımız olduğunu söylemiştik. Yönetimimiz 1-2 güne açıklayabilir, bazı fırsat transferleri de olacak."

Fatih Terim: "Ben planı, projemizi, düşüncelerimi anlatmıştım. Artık yavaş yavaş, değişimlerle yolumuza gitmeliyiz. Yavaş yavaş bunları kadromuza katacağız, ekonomimizin el verdiği sürece, hatta bazen risklere de girerek."

Fatih Terim: "Mohamed bizim 2 senedir ilgilendiğimiz, turnuvalarına scoutlarımızın gittiği, izlediği, milli takımda ya da Zamalek'te takip ettiğimiz bir oyuncu. Genç ve yetenekli. Yöneticilerimize teşekkür ediyoruz, Abdurrahim bey çok uğraştı"

Fatih Terim: "Yedlin de bizim için önemli bir transfer. Görüşmeler sürüyor. Hangi aşamada derseniz, imzalanmayan ve bitmeyen bir transfer için bir şey diyemem ama Omar'ın durumundan sonra istediğim de belli."

Fatih Terim: "İrfan konusu güncelliğini koruyor. İrfan da düzgün duruyor. Bize karşı ne hissettiğini hepimiz biliyoruz, herkes biliyor. Nasip, uğraşacağız."

Çok da iyi yönetmedi hakem sertliğe müsade etti yalnız maçın sonunda avantaja bıraktığı pozisyon vardı orta sahada bir an BJK maçında avantaja bırakılmayan pozisyon aklıma geldi ...

İrfan düzgün duruyor, bize karşı ne hissettiğini herkes biliyor, hepimiz hangi fedakarlık gerekiyorsa yapmalıdır. Galatasaray geri çekilmemelidir, her şey para değil başka şeyler de devreye girmelidir diyor. Galatasaray'da karşılıklı istenen bir transferi gerçekleştirebilir inşallah diyor.

Hoca diyor ki Fenerbahçe alırsa bile yolda önünü kesin kaçırın getirin diyor. :ubulut:

Üst Alt