Fatih Terim İstifa - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim İstifa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Osman Arabacı

Terim ile yonetim bu isleri beraber yapiyolar , dikkat edersen tum bu operasyonlar gomis , serdar , eren gibi almasi gerekenden cok yuksek alan oyunculara yapiliyor

Garry istisna ama onda da guzel bir transfer ucreti var diye

Seneye selcuk filan da kalsa bile bu 3+ lari alamayacak

Maas butcesini ne pahasina olursa olsun dusurecek ve o dusuk kadroyla sampiyonluk kovalayacaklar

Bu bir bilgi degil tahminimdir sadece . Cunku sebep sorarsaniz

Para yok .
Hocam eren yedek forvet 2 milyon euro evet fazla ama serdar senin as stoperin, serdarın kalitesinde yabancı bir stoper alacağız ona da bu civarda hatta daha fazla maaş vereceğiz tek sebeb para değil yani. Takımda aldığı para verdiği katkı bakımından en büyük rezillik Selçuk. Onun esamesi bile okunmuyor çünkü felsefesine uyuyor hocanın çok güzel pasta kesip yediriyor. Gomiste garry de sebep paraydı çarkların dönmesi için satış gerekliydi ama serdar da durum şam. ligindeki başarızlığı futbolculara atma acizliği bence. Avrupa da Büyük bir kulüpte böyle bir yollanış, piç etme, değersizleştirme örneği geliyor mu senin aklına gelmez çünkü adamlar teknik adamın egosuna göre yönetmiyor kulübü. Kadro dışı bırakırsın talibi çıkarsa işine gelirse satarsın, kesin yolladık felsefesimiz uymuyor vs videolu hava atıp hem futbolcuları hem kulübü sıkıntıya sokmazsın.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yonetim en cok Fatih hocaya yaradi. Zaten hocamizin kredisi yüksek takimda. Ama birde boyle bir yonetimle calisinca kredisi sonsuz oluyor.

Hocamizin olasi bir kotu gidisatta diyeceği tek şey: yonetimden bana verilen kadro bu. Istediklerim alinmadi

Milyonlarca Terimci taraftar FT ye ömür boyu yilda 7 milyon eurodan sözlesme yapmaya hazirken, gidebilecegi bir kapi kalmamis iken, ekmegine yag süren bu yönetim varken, bir yere gitmez daha.

Hocadan nefret de etmem tapmam da ama suanda giderse rahat ilk 2 disinda oluruz. Bizim taraftara sinerji icin lider bir karakter lazim. Baska birisi olsa buyuk ihtimal fener macindan sonra kovulurdu. Fatih Terim sadece hoca degil. Ha kovulacaksa ayni sinerjiyi ve belki de daha fazlasini yaratacak 3.5 hoca var.
Mourinho
Klopp
Simeone
Ve belki Zidane

Hocadan nefret de etmem tapmam da ama suanda giderse rahat ilk 2 disinda oluruz. Bizim taraftara sinerji icin lider bir karakter lazim. Baska birisi olsa buyuk ihtimal fener macindan sonra kovulurdu. Fatih Terim sadece hoca degil. Ha kovulacaksa ayni sinerjiyi ve belki de daha fazlasini yaratacak 3.5 hoca var.
Mourinho
Klopp
Simeone
Ve belki Zidane

Hiç biri o snerjiyi yaratamaz, Kıçlarına teneke bağlar gönderirler, Super lig türkiye çok başka bi gezegen. Sen o klübede taktik kağıdı ile oturursan seni doğrarlar bu ülkede. Birilerine baş kaldırmak zorundasın saha içinde, O yediği ceza helali hoş olsun en azından boyun eğmedi. Fatih terim bu klübün sadece hocası değil koruyucusu oldu hep, Hadi zidane gelsin soyunma odasında ilk 11'i gammazlayan masörü yakalasında kovsun ? Fatih terimi bu raddeye getiren iyi hoca olması değildi türk futbolu ondan daha iyi bilen başka bi adam tanımıyorum ben kimlere nasıl davranılması gerektiğini ondan daha iyi bilen yok bu ülkede. O yüzden değerini bilip sahip çıkalım bir tane daha yok aynı terimden. Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptallığın en büyük kanıtıdır demiş einstein biz yukarıda sayılan isimler aynı seviyede olan isimleride getirdik bu klübün başına tatillerini yaptı gittiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt