Fatih Terim: "Kadromuz bu kadar işte" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eger genclerbirligi macini kaybetmeseydi bu maci bir kaza olarak gorurdum

Ama 10 gun icinde kume dusme adayi iki takima "gol atamadan" maglup olduk . Sivas maglubiyeti ve fb beraberligi disinda kaybedilen maclari tolere edemiyorum

Kasimpasaya one gec kaybet , en kritik virajda genclere yenil , 2-1 avantajla ciktigin macta evinde 2-0 yenilerek kupayi kaybet

bir halt olmaz bunlardan hoca haklı

Hemen hatırlatalım ayakçı yerlici Albayrak göreve gelir gelmez bugün dahaya çıkan birçok oyuncuyu kastederek küstürüldüklerini, hakettikleri değeri görmediklerini ve Terim ile coşacaklarını söylemişti...

Hani şu takım liderken Tudor'a ekranlarda çakan, Terim dahil kimse görevi kabul etmemişken sorumluluk alıp ölü bir tkaımın başına geçen Hagi derbiyi kaybedince yine ekranlard abir efsaneye ağzına geleni söyleyen Albayrak...

Benim eleştirim şuna..Gomis-Eren ne zaman sahada olsa o maçı kaybediyoruz..Birbirlerini tamamlayacak bir ikili değil bunlar..Nedir bu ısrar yani onu anlamış değilim

2 tane embesil var oynadıkları her macta takımın kimyasını bozan düzenini bozan 2 embesil bu ikisi nezaman oynasa ne pozisyon oluyor ne oyun ne puan

biri o şopar biride 9 numaradaki embesil 2sini oynatmasa kafiydi

cift forvet oynatayım diyor senin elinde necati elmander baros gibi adamlar yok 9 numaradaki embesil gibi adamlar cift forvet oynanmıyacagını futbol kıçı degil gözüyle izleyen herkes bilir

kasımpasa macıda gencler macıda bu macta dogrudan hoca kendisi verdi zaten itiraf ediyor ama ısrarla aynı seylere devam ediyor :)

sampiyon yapsın sevinirim alkıslarım ama böyle mallıklarada söverim

Bugün bu adamlar maçı kazansaydı farklı konuşuyor olurduk. Dün millet kadrolarına Lato ve Yasin yazıyordu, bugün herkes sövüyor. Bu adamların bu kadar rezil oynayacağını ne hoca tahmin ediyordu ne de taraftar.

Eren kotuyse cekilmiyor , terime hak verdigim tek konu burasi , her maci gomis kaldiramaz ama eren de kotuyse resmen forvetsiz oynuyoruz

Eren asla iyi bir yedek degil , ya hep oynatacaksin ya da verim alamazsin , hep boyleydi ve degismeyecek

Bir kere bu macta neredeyse kontradan 2 gol nasil yersin ? 0-0 sana yariyor 0-1 bile sana yariyor

Sadece oyun taktiginde degil stratejide de hata var

hoca takımın kadrosu bu kadar deyip durma. seneye alacağın adamları göreceğiz bakalım bu defa yanlış adamlar alma lüksün yok. 11için yazılan topçuların standardından daha yükseğini getirmezsen bi yol olmayacak biliyosun. 11belli yedek lazım diyeceksen seninlede işimiz var şimdiden. başak maçında oynattığın adamları yedek bırakacak oyuncu almadan başaramazsın.

Bir de ben sunu anlamiyorum , diyelim as kadroyla ciktin . Ne olabilir ? En kotu kac adamin ceza ya da sakatlik yasayabilir ? Gomis i dinlendir eyvallah

E muslera ile ciktin , tut ki bariz gol sansindan atildi , yani 8 adami degistirip en alternatisiz olan kaleciyi sahaya suruyorsun

Ben acikcasi hic bir taraftan bakip anlayamiyorum bu tercihleri

Bilmis bilmis konusan sensin buyur sen soyle rekdas.

Osman kardes bugun anormal derecede uzgunum..

Çok aptalca maçı kaybettik, hatta kupayı kaybettik..

Fatih Terim maçtan sonra zaten soylemiş; Hata bende, bazı kişilere guvendim felan demiş..

İşte olay budur..

Bir hoca en kotu olasılıkları dahi dusunmeli.. Maçı kafasında 50 kere oynamalı.. Rakibi iyi etud etmeli.. Teknik, taktik vermeli.. 11 kşilik kadronun 8-9 unu yedek takımdan oluşturmamalı..

Neyse..

Şimdi Alanya maçı çok daha kritik oldu..

bekleyelim, görelim..

Artik ligdeki hic bir takimi kucumsememek gerektigini umarim acikca anlamisizdir

Gencler bizi yendiginde de aynisini soyledim. Kume dusme potasinda olabilir ama besiktasi ve basaksehiri yenmis fb ile berabere kalmis bir takimdi ve geldi bizi de yendi

Boyle bir durumda hangi takima karsi olursa olsun boyle rotasyon yaparsan elenmen cok da surpriz sayilmaz

Osman kardes bugun anormal derecede uzgunum..

Çok aptalca maçı kaybettik, hatta kupayı kaybettik..

Fatih Terim maçtan sonra zaten soylemiş; Hata bende, bazı kişilere guvendim felan demiş..

İşte olay budur..

Bir hoca en kotu olasılıkları dahi dusunmeli.. Maçı kafasında 50 kere oynamalı.. Rakibi iyi etud etmeli.. Teknik, taktik vermeli.. 11 kşilik kadronun 8-9 unu yedek takımdan oluşturmamalı..

Neyse..

Şimdi Alanya maçı çok daha kritik oldu..

bekleyelim, görelim..
ona bısey dıyemem haklısın tabıkı reys su mağlubiyetın ızahı yok her turlu beraberlık ısıne yarıyor kısmen bazı mağlup olduğun skorlar bile işine yarıyor ama gol atamadan kendı evınde elenıyorsun. her turlu elestırıyı hakedıyor hoca ve kadrom buydu suydu dıye savuması gereksız. guvendığı kısıler kellesını almazlar ınsallah. hep oyle olmustur cunku. hatalı okadar.

ona bısey dıyemem haklısın tabıkı reys su mağlubiyetın ızahı yok her turlu beraberlık ısıne yarıyor kısmen bazı mağlup olduğun skorlar bile işine yarıyor ama gol atamadan kendı evınde elenıyorsun. her turlu elestırıyı hakedıyor hoca ve kadrom buydu suydu dıye savuması gereksız. guvendığı kısıler kellesını almazlar ınsallah. hep oyle olmustur cunku. hatalı okadar.
Arda nın kankisi taa ispanya dan sahip çıkmaya çalışıtğı kişi değil mi reis bu kişilerin başını çeken

Üst Alt