Fatih Terim: "Kadromuz bu kadar işte" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ona bısey dıyemem haklısın tabıkı reys su mağlubiyetın ızahı yok her turlu beraberlık ısıne yarıyor kısmen bazı mağlup olduğun skorlar bile işine yarıyor ama gol atamadan kendı evınde elenıyorsun. her turlu elestırıyı hakedıyor hoca ve kadrom buydu suydu dıye savuması gereksız. guvendığı kısıler kellesını almazlar ınsallah. hep oyle olmustur cunku. hatalı okadar.
Arda nın kankisi taa ispanya dan sahip çıkmaya çalışıtğı kişi değil mi reis bu kişilerin başını çeken
Aynen hacim ustune bide yasini falan var. Hoca da daha halen ben gondermem etmem diyor. Kendine guvenenleri mahcup etmekten baska bi halta yaramıyor su yaptigi.
Edit. Devam eden sezonda biyere kadar hakli oyunculara sahip cikmasi ama sezon sonu enazindan dikkat eder bazi seylere ins.

Bugün kaybeden kadro Riekerink döneminde de yeniliyordu Tudor döneminde de hep hoca değişti şu oyuncu grubuna dokunmadılar. Fatih Hocanın evlatçı takıldığını düşünmüyorum imkan bulursa kendi kariyeri içinde gerekli temizliği yapacaktır.

Aynen hacim ustune bide yasini falan var. Hoca da daha halen ben gondermem etmem diyor. Kendine guvenenleri mahcup etmekten baska bi halta yaramıyor su yaptigi.
Edit. Devam eden sezonda biyere kadar hakli oyunculara sahip cikmasi ama sezon sonu enazindan dikkat eder bazi seylere ins.
Birşeyleri kazanayım derken inş kendini kaybetmez ne diyelim

72 saat sonra Alanya maçı var akhisar maçı uzatmaya gitse 120 dk oynamış olacaktık bunun yansımasını alanya deplasmanında görsek hoca neden kupa maçında böyle oynatmadın diye herkes sitem edecek bırakalım da takımı hoca yönetsin taraftar değil.

Başakşehir iç Pazar 20:00 - Akhisar iç Çarşamba 20:30 - Alanya dep Cumartesi 19:00 şu fikstüre bakınca en önemli 2 maçın Başak ve Alanya olduğu ortada en azından hoca doğrusunu yaptı bir de kupa finali 9 mayısa denk geliyor bu rotasyonla sezon içi bir final maçınıda takım kaldırmazdı

Su an forumda ortalama 20% gibi bir kesim terime faturayi kesti

Bugun bu maglubiyeti ve elenmeyi hos gorenler eger alanya macinda da puan kaybi olursa bu kadar soguk kanli kalabilecekler mi merak ediyorum , pek de sanmiyorum

Topçular 3-4 milyon Euro almayı biliyor hocam ne acıyon, koy sahaya oynasın eşşek gibi.
İngiltere’de normali bu futbolun 3-4 günde 90 dakika top oynanıyor çoğu zaman.
Acıma , acınacak hale düşersin diye boşa dememişler.
Şu Yasin,Eren vs. futbolcu müsveddelerine güvensen nolur, güvenmesen nolur.

Bu maçı Galatasaray değil, FT kaybetti dedim daha once bir mesajımda..

Anlatayım neden oyle yazdım :

FT bu maçı ciddiye almadı.. Alsa ilk 11 de 9 yedek oyuncu oynatmazdı..

Derler ya, futbolcular çok zekidir.. TD nin takım kadrosundan, taktiğinden FT nin olayı ciddiye almadığını anlayan futbolcular maçı ciddiye alır mı? Maça asılır mi?

Derler ya, futbolcular çok zekidir.. TD nin takım kadrosundan, taktiğinden FT nin olayı ciddiye almadığını anlayan futbolcular maçı ciddiye alır mı? Maça asılır mi?
Fatih Terim'in olduğu yerde ciddiyet vardır. Buna pek katılamayacağım. Bu dediğiniz olsa olsa futbolcuların karaktersizliğidir. 14-15'te Yasin kupa maçlarıyla, çatır çatır takıma girmişti mesela. Kupa maçını böyle bir fırsat olarak görmeyen futbolcunun anasının memleketine kadar yolu var.

Bu oynayan takim sezon basi Ostersunds a yenilmedi mi? Iki senedir bu kemik kadro 6. ve 4. olmadi mi? Bu oyuncularin kapasitesi bu kadar. Nando,Fernando,Linnes ve Sinani cikar alayini kov

Bu oynayan takim sezon basi Ostersunds a yenilmedi mi? Iki senedir bu kemik kadro 6. ve 4. olmadi mi? Bu oyuncularin kapasitesi bu kadar. Nando,Fernando,Linnes ve Sinani cikar alayini kov

Dostum aynen oyle ama terim seyirciyle didismeye basladi . Elbette takimi seyirci kurmaz . Bu konuda en sert fikirli adamlardanimdir , seyirci haddini bilsin der dururum

Ama sen lato , veya tarik veya tolgayi oynatarak takima ihanet ediyorsun .. sebebi bu oyuncularin oynatilmamasi gerektigini dusunen seyirciler degil

Seyirci calik i da , selcuk u da , eren i de , hatta yasini filan da istemiyor

Ama lato , tarik ve tolga yuhalandikca hem oyuncunun hem de takimin genel performansi cok dusuyor

Bu didismeyi kim yaparsa kendine de takima da zarar verdi , hoca da ayni hatayi devam ettiriyor

Fatih Terim'in olduğu yerde ciddiyet vardır. Buna pek katılamayacağım. Bu dediğiniz olsa olsa futbolcuların karaktersizliğidir. 14-15'te Yasin kupa maçlarıyla, çatır çatır takıma girmişti mesela. Kupa maçını böyle bir fırsat olarak görmeyen futbolcunun anasının memleketine kadar yolu var.

Maç oynanmadan once FT nin yayıncı kuruluşta roportajı vardı, bilmem izledin mi? Ekran karsısında ben bile bu maçın formalite maçı oldugunu dusundum..

Dostum aynen oyle ama terim seyirciyle didismeye basladi . Elbette takimi seyirci kurmaz . Bu konuda en sert fikirli adamlardanimdir , seyirci haddini bilsin der dururum

Ama sen lato , veya tarik veya tolgayi oynatarak takima ihanet ediyorsun .. sebebi bu oyuncularin oynatilmamasi gerektigini dusunen seyirciler degil

Seyirci calik i da , selcuk u da , eren i de , hatta yasini filan da istemiyor

Ama lato , tarik ve tolga yuhalandikca hem oyuncunun hem de takimin genel performansi cok dusuyor

Bu didismeyi kim yaparsa kendine de takima da zarar verdi , hoca da ayni hatayi devam ettiriyor
Lato haric diger oyuncularin oynamasi normal. Herifler 2 küsür Mio Para aliyorlar. Bir boka yarasinlar bir zahmet. Hele o Yasin,Eren gibiler ne halta yariyorlar. Bunlari sicak tutmamiz lazim ki, isler iyi gitmeyen bir macta girip katki saglasinlar diye. Herifler ise triplerde

Umarım o 72 saat sonra maç var diye oynatmadıklarımız Alanya maçını alır da kupa boşuna gitmemiş olmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iste terimin o hot zot isleri 2018 de islemiyor . Baska yontem bulmasi lazim

Maicon tum vucut diliyle burada degilim diyor , lato ne kadar inleseniz de ben oynayamam diyor , tolga delirseniz de agir aksak takilacagim diyor

Terim de bunlari duzeltemez , uzerlerine gittikce iyice kotulesir . Bu yuzden bunlar en az zararla kenarda veya tribunde oturmak zorundalar

Maç oynanmadan once FT nin yayıncı kuruluşta roportajı vardı, bilmem izledin mi? Ekran karsısında ben bile bu maçın formalite maçı oldugunu dusundum..

İzledim. Ama futbolcuların böyle bir havada çalıştığını düşünmüyorum. Hoca fazla güvenmiş demek ki gayet özgüvenli konuşuyordu. Elimizde patladı hesaplar. Hocayı eleştireceğim tek nokta oyunun gidişatı belli olmuşken, 1-0'da müdahele etmemesi. Bir iki oyuncunun devreyi beklemeden çıkması gerekiyordu.

Bu takimin da basinda terim vardi ve danimarkaya gidip turkiyeye ilk kez avrupa kupasi kazandirmaya gideceklerdi

Ve gordugunuz uzre takimda bir tane "rotasyon" adi altinda dinlendirilen oyuncu yok

Bu takimin da basinda terim vardi ve danimarkaya gidip turkiyeye ilk kez avrupa kupasi kazandirmaya gideceklerdi

Ve gordugunuz uzre takimda bir tane "rotasyon" adi altinda dinlendirilen oyuncu yok

UEFA kupası oncesi yedeklerle çıkmayan hoca Alanya maçı oncesi yedeklerle çıktı..

Arsenal'dan değil, Alanya'dan mı cekinmiş oluyor bu durumda??

Vahh vahhhh vahhhhhh

Size unutamadigim bir macin kadrosunu vereyim . Bu macin tarihine dikkat edin , ve kadroya bakin
Galiba o sezon hatırladığım kadarıyla İzmir'e şampiyon gitmiştik hatta baya da kötü oynamıştık ama final maçına 5 gün vardı oyuncuları hazırlamak için bir seçenekti

Bugün ki durum biraz da 6 günde 3 maç oynamamızdan kaynaklanıyor hoca bir şekilde yararlanabileceği 11-12 oyuncu var eğer kayıp verirse sadece bir maçtan öte Alanya deplasmanını da tehlikeye atabileceğini düşünmüş sonuçta Başakşehir'e karşı yoğun tempodan çıkmışsın zorlu bir mücadele olmuş hafif de yıpranmışlık var 72 saat sonra bu maça çıkıp tekrar 72 saat sonra Alanya'ya gitmek biraz sıkıntılı olabilir. Her ne kadar da kupa seçmeyi sevmesem de Lig > Kupa önümüzdeki süreçte ilk 11 oyuncularımıza çok iş düşüyor

Üst Alt