Fatih Terim Konuştu, Sosyal Medyadan Tepki Yağdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Konuştu, Sosyal Medyadan Tepki Yağdı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir Alaçatı'da karıştığı kavganın ardından ilk kez basının karşısına çıktı. Yaşananları anlatan Fatih Terim'in konuşması sosyal medyada en çok konuşulan olay oldu.

18:27 19 Temmuz 2017

Geçtiğimiz hafta sonu İzmir Alaçatı’da bir kavgaya karıştığı belirtilen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Önce yaşananları anlatan Fatih Terim, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ailesini korumak için olaya dahil olduğunu belirten Fatih Terim’in konuşması, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

İşte Twitter’da en çok konuşulan konu olan Fatih Terim’in basın toplantısı sonrası sosyal medyaya yansıyanlar:

Fatih Terim tamamen ülkenin yansıması. Bu gibi tipleri bütün kanalların canlı yayında konuşturması da bunun kanıtıdır. YAZIK!
— Aydın (@ayd1nc) July 19, 2017

Eee Volkan Demirel in karısına kızına küfür ettiler??o zaman neredeydin Fatih Bey??!!

— ceyhun fersoy (@ceyhunfersoy) July 19, 2017

"Fatih Terim" in basın açıklamasında; "ilk defa biri benim tattiği uyguladı"(tattik maktik yok bam bam bam) sözleri maziyi hatırlattı…

— Göki Göki (@VelGoki) July 19, 2017

Fatih Terim rol modeliymiş Arda Turanın haberimiz yok :))

— armaganfenerci (@armaganfenerci) July 19, 2017

Fatih terim dediği nedenle o mekanı bastıysa bundan öncekilerden bağımsız olarak adam net haklı derim.
— Abdullah Fakiroğlu (@_ufunet) July 19, 2017

Şu fatih terim kadar düzgün karakterli bi adam yoktur sonuna kadar milli takımı hak ediyor helal olsun
— ⛿emre şengül✴✴✴ (@emresengul8) July 19, 2017

Şu anda Fatih Terim bakanlar kurulundan çok konuşuluyor sayın vekilim! 15 Temmuz'da konuşmaması çok yerinde olmuş
— T.C Zor adam (@Cengellbulmaca) July 19, 2017

Fatih Terim , gs istediği zaman değil onuruyla karıştığı olaydan ötürü milli takımı bırakmalıdır… Ülke insanını enayi yerine koymamalı
— ‟ M S Ő ” ᴮᴶᴷ 贝西克塔斯 (@mstfselcukoter) July 19, 2017

Fatih Terim: "Bu olayı bir babanın ailesine sahip çıkması olarak görüyorum."
Volkan Demirel neden istediği yerde değil o zaman??
— CEM DEMİREL (@cemdmrl1907) July 19, 2017

" ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklisini severim " diyen adam
Şüphesiz Fatih Terim'i kast etmemişti
— nizam eren (@nizameren) July 19, 2017

Bulunduğu konum itibariyle özür dilemesi gerekirken hala atar yapıyor!Sen olduğun sürece milli takımı desteklemiyorum!Fatih Terim istifa et
— Hakan İhtiyar (@hakanihtiyar) July 19, 2017

ailenize laf atılınca delikanlı olanlar, fatih terim olayını goy goy haline getiriyor. bu kadar karaktersiz olmayın be.
— Murat CEM (@mrtcmbstncioglu) July 19, 2017

Ben Fatih Terim'in istifa etmesini gectim , bizi ne zaman vatandasliktan cikarmaya karar verir diye bekliyorum !
— cengiz ergul (@cngzergl) July 19, 2017

Fatih Terim'in söylediği tek bir kelimeye inanmadım. Umrumda mı ? Hayır. Bir düşün Türk futbolunun yakasından.
— Musy Fırat (@musyfirat) July 19, 2017

Fatih Terim gibi kebapçıyla kavga edip tt mi olsam…! Ülke gündemi kebapçı kavgası yazıklar olsun…!
— MKA TC Halim_77 (@halim_77) July 19, 2017

Türk futbolunun gördüğü en kibirli ve vasıfsız adam Fatih Terim'den türk futbolu ne zaman kurtulucak acaba
— Yavuz (@yavuzzz3z) July 19, 2017

fatih-terim-19-07.jpg

T.C Zor adam (@Cengellbulmaca)

Bu isimli bir herifin de konu hakkinda gorus bildirmis olmasi Twitter'in ne kadar enteresan bir yer oldugu hakkinda kanit sunmustur

Fatih terim gelen eleştiriler üzerin milli takımı bırakıyorum Galatasaray'a geçiyorum dese bu çakal sürüsü aman hocam etme eyleme milli takımı bırakma diye ağlar.

Basligi acan kisi forumda en sevdigim kisi , gel gor ki manipulasyona acik her konu bu arkadas tarafindan konulastiriliyor

ismail gulduren zamanini ozledik ..

Koskoca TR Futbol Direktörü'nün düzenlediği basın toplantılarında futbol hariç her şey konuşuluyor. Hay maşallah be...

Ben hala 3 adet figurden ispanya macindaki 3-0 i dinleyemedim , ne tff baskanindan , ne futbol direktorunden ,ne de o donemki takim kaptanindan

Üst Alt