Fatih Terim: "Kupa finalini ertelediniz ve bunu kimse konuşmuyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Kupa finalini ertelediniz ve bunu kimse konuşmuyor"

hocam bu şerefsiz medya daha neleri konuşmuyor. alayı maşa alayı satılık. haftalardır akbilspor ve şikecilerin döndürdüğü tiyatroya karşı 3 maymunu oynuyor medya

Kesin sevk yiyecek söylediklerinden. Malatya maçına ceza gelirse şaşırmayın.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

geçen hafta sevk ettiler hocayı zaten ceza da vereceklerdi ama bu fb-bjk maçının gümüne gitti parayla geçiştirdiler. Şimdi bu açıklamaların üstüne fırsatı kaçırmazlar. Yönetim çıkıp konuşmayınca yapacak bir şey yok hocamız hem başkanlık hem hocalık yapmak zorunda kalıyor. Yakında gomis yerine de çıkıp kendi oynarsa forvette şaşırmam. İMPARATOR tek başına şampiyonluğa yürüyor.

Sirf carsamba günleri atv'de sen anlat karadeniz dizisi var diye macin tarihini degisiyorsun belkide rotasyon yapacak olan takimi maca as kadro ile cikmasi konusunda motive ediyorsun

Serefsizlik diz boyu

Kesin sevk yiyecek söylediklerinden. Malatya maçına ceza gelirse şaşırmayın.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Her maç sonunda futboldan başka her şeyi konuşan Aykut şerefsizini sevk etmeyenler Fatih Hocayı sevk ederse... sonunu bağlayamadım.

Şüphesiz oyunu her daim akpye veren benim gibi milyonların sandıkta reyini değiştirecektir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt