Fatih Terim Maç Sonu Açıklamalarda Bulundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Maç Sonu Açıklamalarda Bulundu

DXES8iiXkAMRXWv.jpg

Teknik direktörümüz Fatih Terim maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Oyun belki keyifli değildi ama sonuç keyifli. Akhisar son dönemde, özellikle ligde çok iyi gidiyor. İlk ayakta kazanmamız güzel. Golü kimin attığı önemli değil. Defans, ofans, biri atacak."
Fatih Terim: "Son pozisyonu iyi anlamamız lazım. 5 kişi ile gidip, nasıl atamadığımızı da herhalde oyuncular bize izah edecekler."
Fatih Terim: "Yedek oturan oyuncuları benim oynatmam, onların da oynaması hak. 3-4 sakatı olan bir takım ve 19 kişiyiz. Bazı oyuncularımız hiç durmadı. Onların ligdeki riskini alamayız. Eren sakat, Gomis'e bir şey olsa, ligde de oynatamayız."
Fatih Terim: "Biri Galatasaray'ın kadrosundaysa, her maç için oynama hakkına sahiptir. Bazen değişik yerlerde, değişik şeyler yapabiliyoruz. Bunu böyle anlayışla karşılamalarını bekliyoruz."
Fatih Terim: "Muslera'nın durumu olmasaydı belki Fernando'yu sokacaktım. Baktım ki ataklara maruz kaldık, top bizde kalsın diye Bafe'yi sokup, Linnes'i sol tarafa aldık. Doğru da oldu."
Fatih Terim: "Lig yarışı için dört takımın sonuna kadar gideceğini düşünüyorum. Şu an lider biziz, umarım sonuna kadar da biz oluruz."

"Son pozisyonu iyi anlamamız lazım. 5 kişi ile gidip, nasıl atamadığımızı da herhalde oyuncular bize izah edecekler."

O 5'li yandı

Üst Alt