Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Mariano: "Yarınki maçın önemini biliyoruz. Çok önemli bir takıma karşı, zor bir rakibe karşı oynayacağız. Galatasaray gibi bir takımın her zaman Avrupa'da olması lazım. Bunun farkındayız. Tek amacımız, Galatasaray'ın tarihinde hep olduğu gibi Avrupa'da devam etmek."

Mariano: "Dengeli bir gruptaydık ama diğer gruplara baktığımızda 'Favori budur' diyebileceğiniz bir takım var. Bizim grubumuzda ise herkes favoriydi. Biz de elimizden gelenin en iyisini yaptık ama olmadı. Yapmamız gereken, taraftarımızın önünde çıkıp, Avrupa'da yola devam etmek."

99-2000 sezonuyla ilgili soruya Fatih Terim: "O günkü takımla bugünkü takım aynı mı ona bakmak lazım. Aynısını başarabilir mi? Neden olmasın? Ancak önce bir Avrupa Ligi'ne kalalım. O da henüz garanti değil."

Terim: "Hiç mağlup olmadan, Milan maçıyla başlayan o serüvenin sonucunda alınan şampiyonluğun bir ikincisini umarım yaşarız. Ne olursa olsun Avrupa'da olmak isteriz. Galatasaray oralara alışkın bir takım."

Terim: "Her toplantıda özellikle dile getiriyorum. Biz gerek grubumuzda, gerekse mücadele eden tüm takımlardan farklı bir durumdayız. Şampiyonlar Ligi'ne de öyle başladık. UEFA cezalarımız ve ligde yaşadıklarımız nedeniyle eşit koşullarda yarışmıyoruz."

Terim: "Herkes 30'a, 40'a, 100'e, 200'e alırken, siz satmadan alamıyorsunuz. Aradaki makas açıldı. 'Her şey para değil' diye bir şey yok artık. Bu bir bahane değil, bu bir gerçek."

Terim: "Şampiyonlar Ligi gibi çok yüksek bir kalibrede oynanan bir oyun içinde bunları espri olarak kabul ediyorum. Schalke'nin sevincinden dolayı böyle bir tweet attığını, Lokomotiv'in de çok güzel bir espri yaptığını düşünüyorum."

Terim: "Gönül isterdi ki bu akşam biz tweet atalım. Lokomotiv'i orada yenseydik, 'Haydi Lokomotiv Moskova' diye yazardık. Şartlar böyle gerektirdi. Şu an 'Haydi Galatasaray' demekte fayda var." (Gülerek)

Fatih Terim: "Gomis'e hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ancak koca Galatasaray takımı Gomis'in yerine 2 oyuncu alma niyeti olmasa Gomis'i verir mi? 1 değil 2 oyuncu alacağız denildiği için biz de satışına onay verdik."

Fatih Terim: "Durup dururken gol kralını biz niye gönderelim? Ekonomik, idari sebepleri olmuş ki böyle bir karar verilmiş. Gomis iyi bir golcüydü, olsaydı bazı şeyler farklı olabilirdi."

Fatih Terim: "Satmadan alamayan takımdan bahsediyoruz. Zaten ondan önce sıfırlara bakacağız. Her sıfır da size sıfır diye uygun olmuyor açıkçası. Zaman zaman da okuyorum, teknik heyet evet demeseydi de falan... Evet dememizin sebebi var, Galatasaray'ın menfaati neyse evet der."

Fatih Terim: "Emre'nin ayağı kırıldı, Yuto'nun ciğeri söndü. Düşünebiliyor musunuz? Cezalar sakatlık riskini de artırıyor. Belirli oyunculara yük biniyor çünkü."

Fatih Terim: "Benim gibi hayatı hücumla geçmiş bir hoca yok üçlü, yok beşli savunma yapar mı? Ama kadromuzun durumu ortada."

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'in bize çok emekleri geçti. İkisi de büyük oyuncu. Şartlar ne getirir bilmiyorum ama şu ana kadar bir temasımız olmadı. Fakat onlarla temasa geçmemize gerek yok, çağırsak geleceklerini biliyoruz."
16656ed5751c47ad9949545ddcfdf12f.jpg

Son düzenleme:
Imparator: Gomisin yerine 2 santrafor alınacağı icin teknik olarak satışına onay verdik

Gomisin gidisinin bir takim ekonomik ve idari sebepleri vardi.

Terim: "Herkes 30'a, 40'a, 100'e, 200'e alırken, siz satmadan alamıyorsunuz. Aradaki makas açıldı. 'Her şey para değil' diye bir şey yok artık. Bu bir bahane değil, bu bir gerçek."

Bu gerçeği futbolseverlere kabullendirebilmemiz epey zaman alacak sanırım.
Kolay diye nitelenen grubumuzdaki takımlardan bile hangi oyuncuyu isterdin diye sorsalar herhalde tüm kadroyu baştan aşağı yenilemek durumunda kalırdık. Makas bu kadar açık. Böyle bir uçurum farkını görmezden gelip hâlâ yabancı sportif direktör hulyâlari kuranlar bile var.

Gomis olayi zaten bilinen bir sey. 'Yeni' bir bilgi vermiyor ki.

Nasil yani

Ben dahil olmak uzere pek coklari yonetimin hocadan bagimsiz is yapmadigini dusunuyordu

Durum boyle degilmis, hocanin isteklerini yerine getirmeyen bir yonetim var

Bugunden sonra hoca resmen yonetimle kader birligi yapmadigini, onlar tarafindan yari yolda birakildigini dile getirmistir

Basta usta stratejist @Sarper Yıldırım kardesim olmak uzere pek coklarimiz yonetim konusundaki duruslarimizi degistirecegiz bu aciklama isiginda

Nasil yani

Ben dahil olmak uzere pek coklari yonetimin hocadan bagimsiz is yapmadigini dusunuyordu

Durum boyle degilmis, hocanin isteklerini yerine getirmeyen bir yonetim var

Bugunden sonra hoca resmen yonetimle kader birligi yapmadigini, onlar tarafindan yari yolda birakildigini dile getirmistir

Basta usta stratejist @Sarper Yıldırım kardesim olmak uzere pek coklarimiz yonetim konusundaki duruslarimizi degistirecegiz bu aciklama isiginda
Tamam bu bilgi yeni bir sey mi simdi? Hoca onay verdi, cunku yerine 2 adam alinak dendi. Yonetim de satisina izin verdi, zaten Gomis gitmek istiyordu. Sonra kimse alinmadi malum sebeplerden dolayi. Bu nu ilk defa duymuyoruz.

Üst Alt