Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Asalak kendilerini üst seviye Galatasaraylı zannedenlere güzel bir açıklama sunmuş.

Özelikle gomis ve iki santrfor konusuna tekrar üstüne basa basa değişmesi yeterli o geri zekalılar için.

Ama her zaman olduğu gibi hayali senaryolar kurup yok bu böyle değil benim bizim dediğimiz gibidir diyecekler net şekilde. Inanmayın hocaya mocaya diyecekler.

Bla bla bla yani... Teker teker isimleride yazarım da küfür kavga çıkacağını bildiğim için yazmıyorum.... Şimdilik en azından.

Basın toplantısını izledim ..
FT yine mazeretleri sıralamış..
Transfer sınırlaması, Gomis transferi vs..
Yonetimden hesap soruyor.. Gomis yerine 1 hatta 2 oyuncu alıncaktı vesaire..

Eyyy FT... Bir yonetici de çıksa sana sorsa, "hoca hoca kendi sahamızda , Fenere ve Lig sonuncusu Rize'ye , ustelik skor 2-0 olmuşken sen nasıl beraberlikler alırsın? 2-0 dan sonra neden onlem almadın " diye hesap sorsalar, ne cevap vereceksin???

Birde bu işin forma numarası kavgası var. Belhanda dan 10'u alırsan belhanda küser. Sneijdere 10 numara vermezsen sneijder küser. Kısacası bu ikisinden melo mümkün gibi ama bir çözüm düşünmüşlerdir elbet..

Kurallara gore sezonun ilk macinda o numarayla sahaya ciktigin an bloke olur. Formayi giyen takimdan ayrilsa bile butun sezon bloke

Daha önce TFF ve MHK ile gündemi değiştirdiler, şimdi de Melo ve Wesley amaç başarısız sürede gündem değiştirip taraftarı oyalamak.

melo ve sneijdere itiraz edenler seleznov ve adebayoru isteyen şikecilerdeki valbuena bizde olsa keşke diye düşünen kişiler büyük çoğunluğu..

Üst Alt