Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Evet ama diğer bir senaryo olarak bakarsak devre arasına 2 maç kaldı, bu şekilde 2 haftayı atlatıp devreye girip, eğer bir planları varsa ve devre arası bir kaç transfer ile taraftarın gazını iyice alıp baya zaman kazanabilirler.

Bakalım gidişat neyi gösterecek.

2 3 maç daha kötü sonuç gelsin istifa sesleri çoğalır kimse takmaz gerisini hem hoca hem yönetim gider sonunda hem de tek taraflı olmaz.

Evet ama diğer bir senaryo olarak bakarsak devre arasına 2 maç kaldı, bu şekilde 2 haftayı atlatıp devreye girip, eğer bir planları varsa ve devre arası bir kaç transfer ile taraftarın gazını iyice alıp baya zaman kazanabilirler.

Bakalım gidişat neyi gösterecek.

Kalan 3 maçı alırsak anca kredi kazanır hoca ve yönetim diğer türlü kelle istenir başarısız olmak ayrı bilerek başarısız olmak ayrı hem yönetim hem hoca suçlu hocayı çok severim ama yanlışa yanlış derim ben.

Bence de mesela hocayı körü körüne savunan grupla bunları konuşmak imkansız, geçen de istifa konusu vardı, mesela ben orada istifa etmeli dedim bir kaç yerde daha.

İstifa isteyenlere gelen tepkiler hep peki kim gelecek, saygısızlık yapılıyor v.s. v.s. şeklinde ama hiç düşünmüyorlar, istifa demek ille de istifa etsin demek değil, mesela Eren, Sinan, Selçuk gibi takıntılardan vazgeçer, yanlışla inatlaşmaz takım yavaş yavaş toparlanır o zaman tabi ki de istifa etmez.

Burada istifa istemek bir tepkidir, isyandır ve aklı selim kişiler öncelikle bunu hocam kendine ve takıma çeki düzen ver olarak onlar.

Kalan 3 maçı alırsak anca kredi kazanır hoca ve yönetim diğer türlü kelle istenir başarısız olmak ayrı bilerek başarısız olmak ayrı hem yönetim hem hoca suçlu hocayı çok severim ama yanlışa yanlış derim ben.

Boyle bir rezillige anca Terim gibi basarisiz hocalar evet der.

Capsizlik.

anasini sattim adamlar 35 ile 36 yasinda, hala almaya calisiyoruz.

cahil ulkenin cahil yonetimin cahil teknik heyetin cahil taraftari iste, baska birsey degil.

illa 30 yasini gecmis olacak her transfer, beyinsizler.

sezon sonuna kadar kurtarma calısmaları arkadaslar bunlar. 5 yıllık sözlesme yapılmayacak herhalde. şampiyon yapsınlar gerisi mühim değil, drogba da gelebilir.
sezon başı yapılanamadık yama transferler bunlar çok dert etmeyin ismi geçenlerin yaşlarını.

arkadaşlar yeterli fizik gücünüz yoksa yeteneğin hiçbir anlamı yok.sadece yetenek yetseydi maradona ile pele hala oynuyor olurdu yapmayın etmeyin ya...

Üst Alt