Fatih Terim Müsaade İstedi ve Dediğini Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoca için en büyük zorluklardan biri her sene kadronun değişmesi. FM oyununu bile oynayanlar bilir, oyunda bile oyuncuların birbirine ve stratejiye alışması, uyumu zamanla oluyor. Kolay bir şey değil. Her sene yap boz. Bu sene ve seneye de bir şekilde aşabilirsek FFP belası en azından al sat dengesinde üstümüzden kalkıyor. Daha uzun vadeli ve akıllı yatırımlar yapmaya başlayabiliriz 2021 itibariyle.

Kötü transfer olunca Fatih Terim yapar iyi olunca menejerler, yöneticiler, ahbaplar, çavuşlar yapar zaten.

Fatih Terim'i.. Fatih Terim transferden anlamaz. Bu nettir. senelerdir başka bir örnek görmedim. Bu sene bu oyuncuların menajerler tarafından Galatasaray'a önerildiği konusunda hemfikir olalım..

Senelerdir ornegini nasi gormedin? En iyi kadromuz su seneler dedigin hangi seneyse bu adam var basta. Demek ki iyi kadro kuruyor demek ki transferden anliyor. Menejer onerisi olup olmamasi oyuncularin kalitesinden bisey mi goturuyo?

Başakşehir bile 34 yaşındaki stoper Da Costayı 4.5m euroya kitliyor arap yarımadasına. Bi zahmet halletsinler.

Da Costa yazin satildi ve en az 1 sene sözlesmesi vardi. Bizim o 3 oyuncu 1.1.2020 de isterlerse baska takimlarla ön protokol anlasmasi imzalar ve yazin bedavaya giderler. Ayni durum degil.

Edit: 1,5 sene sözlesmesi varmis daha zamaninda.

Forvete gerek yok. Maçın başında penaltı yaptırmayıp bizim penaltı pozisyonunda top bizim futbolcunun eline çarpmasaydı ve penaltı kazansaydık yine alırdık. Yani forvetsiz bile 3 puanla çıkılabilirdi o deplasmandan. Yazık olmuştu. Forvet olsa tabii çok daha farklı olurdu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim penaltı pozisyonunda top Onyekuru’nun eline ona yapılan müdahaleden sonra çarpıyor. Penaltı geçerli olmalıydı.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Kadro alternatifli ve ligin üzerinde diyebiliriz. Fatih Terim bu kadroyu şampiyon yapmaması için hiçbir sebep yok. Ama geçen sezon gibi olmayacak. 80'i aşmak lazım puan olarak.

Yazıyı sırıta sırıta okudum bi mutluluk geldi
Güzel hamleler yaptık vesselam
Bekler ve yedek stoper de kusur kalsın sanki
Hem yeni futbolcular ve deneyeceğimiz farklı sistemlerle beklerimizi de kazanabiliriz.

inan bana yine Terim'e kalsa yarisi gelmezdi. Evlat Selcuk/Semih Kaya olurdu kadroda.

lutfen yapma allah askina donem basi arda topal semih geri gelecek dediniz tutmdi. Terime kalmadi transferi abdurrahim mi yapti? Terimden habersiz kus ucuramaz yonetim. Oyle dusunse en bastan yabanci kurali getirmez mecbur selcuk semih oynayacak derdi. Yabanci sinirini da terimden baskasi kaldiramazdi.

Üst Alt