Fatih Terim Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Nöbeti

ee? Terim taa Aralık ayında o yeni takımı oturtabildi. Şu an Kasım ortasındayız ve lig lideriyiz. İnsanımız sabırsız. Bu kadar basit. Bunları diyince troll oluyoruz.
O sezondaki takımın ruhu vardı.bu seneki ne vaadediyor acaba?Hadi sabredelim de şampiyonluk getirecek ışık var mı?

#yönetimistifa
#dursunözbekistifa

Bugün tüm son hjaftaki kötü sonuclara ragmen, lider olan Tudor´a bu denli yüklenenler varsa, yarin sampiyon yapsa dahi, benzer tavirlari Fatih Terim ile ilgili de gösterecektir. Taraftar ayni filmi 5 kere izlemekten bikmadi muhtemelen. Taraftar hep daha fazlasini istiyor, ve sonuc olarak hep kaos olarak son buluyor külübün durumu. Sorsan, sana isteklerinin gerceklestigi hic bir tarih vermezler. En efsane dönemlerimizde 1996-2000, resmen derbi fakiriydik ligde.

fatih terimi argüman olarak kullanmazsan sevinirim tudor gibi bir şapşalı övmek için.

var. 2008-09 Beşiktaş. Sadece İnönü'de bizi yendiler. Fener'e 2 maçta da yenildi. Bize SamiYen'de yenildi. Trabzon'u yenemedi. 6 maçta 1 galibiyet.

Biz de onlara göre, Anadolu maçlarını daha iyi oynuyoruz. Ben inanıyorum bu sene. İnanmayanlar utansın.

Bu durum düzelir umuduyla savunmanı anlarım ben de hala tez canlı davranılmamasından yanayım da,bu durum böyle gitmez.Bu tarz maçlarda habire kaybederek irtifa kaybedersin,ligin sonuna geldiğinde bir bakmışsın bütün Anadolu maçları kritik maç olmuş onları da kazanamamışsın ve şampiyonluk gitmiş.Olayı sadece Fb-Bjk-Ts-Başakşehir dörtlüsüne indirgemek saçma yani.Geçen yıl Kayseri'yi yensek çok büyük çıkış yakalayacaktık yine kaybettik kritik maç olunca.

Bu durum düzelir umuduyla savunmanı anlarım ben de hala tez canlı davranılmamasından yanayım da,bu durum böyle gitmez.Bu tarz maçlarda habire kaybederek irtifa kaybedersin,ligin sonuna geldiğinde bir bakmışsın bütün Anadolu maçları kritik maç olmuş onları da kazanamamışsın ve şampiyonluk gitmiş.Olayı sadece Fb-Bjk-Ts-Başakşehir dörtlüsüne indirgemek saçma yani.Geçen yıl Kayseri'yi yensek çok büyük çıkış yakalayacaktık yine kaybettik kritik maç olunca.

ya elbet yeneriz rahat olun. Sürekli büyük maç baskısından bıktım. Haftaya yine Tudor büyük hoca diyecek şimdi isyan edenler.

Bugün tüm son hjaftaki kötü sonuclara ragmen, lider olan Tudor´a bu denli yüklenenler varsa, yarin sampiyon yapsa dahi, benzer tavirlari Fatih Terim ile ilgili de gösterecektir. Taraftar ayni filmi 5 kere izlemekten bikmadi muhtemelen. Taraftar hep daha fazlasini istiyor, ve sonuc olarak hep kaos olarak son buluyor külübün durumu. Sorsan, sana isteklerinin gerceklestigi hic bir tarih vermezler. En efsane dönemlerimizde 1996-2000, resmen derbi fakiriydik ligde.

Fb'ye karşı katılıyorum öyle de Adem,Bjk'ye karşı bu kadar tutuk kaldığımız dönemi hiç hatırlamıyorum ben.

20-696x392.jpg

Bu Adam

dursun-ozbek-in-giydigi-takim-elbise_1349036.jpg

Bununla çalışmaz

Üst Alt