Fatih Terim Olmazsa Hamza Hamzaoğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Olmazsa Hamza Hamzaoğlu

Fatih Terim şu an herkesin ilk tercihidir görünen o buna bende katılıyorum ama Fatih Terim şu durumda gelmezse ki gelmeyebilir sezon ortasında.Bize oynattığı oyun ve transferleriyle pek hoş karşılanmasada Hamza hoca şu zor durumda önceki sefer geldiği gibi gelecektir ve bu çok gözüken puan farkını kapatacaktır,şampiyon olabilir miyiz orası muamma ama yarışa sokacağı kesin diyebilirim.

İki hocanın ortak özelliği motivatör taraflarının çok iyi olması iki hocada bu şekilde başarılı olması tesadüf değil çünkü bizim yapımız bu şekilde işliyor.İster beğenin ister beğenmeyin bu yapının değişip daha vizyonlu bir kulüp haline gelmek isteyebilirsiniz ama o dediğiniz Bielsa,Klopp gelse bile kolay değil hatırlayın Klopp'un TR'de çalışırmısınız sorusuna cevabını ? Bu tarz yönetimlerle çalışırsam burada ben bile başarılı olamam dedi yani sorun teknikden ziyade sistemde buda yönetim demektir.

Bizim yönetimimiz genelde hep futboldan anlamayan,etliye sütlüye karışmayan işin daha çok ekonomik boyutunda yer alan adamlar buraya kadar herşey normal yurtdışında da böyle ama gel gör ki kendileri bilmedikleri yetmiyor gibi bilmedikleri halleriyle yanlış seçimleri kendileri yapıyorlar.Yani geçmiş dönemlerede bakarsak görülüyor ki ;
Çok eskiye gitmek istemiyorum Gerets'i ayrı tutarsak.
Skibbe - Alman ekolü sessiz,sakin işini yapan hoca BAŞARISIZ.
Rijjkard - Hollanda efsanesi eski Barca'lı total futbol beklentisiyle geldi BAŞARISIZ.Rezillikte pick yapılan 2011 sezonuyla beraber.
TERİM geldi işler değişti kimine göre Barzo,Kro,Parator cart curt ama sonuç BAŞARILI 2 LİG,2 SÜPER KUPA,1 Ç.Final dahada önemlisi ŞL alışkanlığını kazandırdı bize.
O dönemleri özlemiyorum diyen GS'lı varsa çıksın hadi ortaya.Döve döve maç alan hırsından kendini yırtan takımı özlemediniz mi ?
Mancini - İtalyan geldi birşeyler değişecek dendi sonuç gene istikrarsız bir takım Chelsea maçında ayağını uzatarak oturması özetliyor zaten herşeyi BAŞARISIZ.
Prandelli - İtalyan vol2. ilkinden ders alınmamış gibi getirildi aynı tavırlar aynı oyun istikrarsız bir takım özgüveni sıfıra batmış bir takım sonuç BAŞARISIZ.
HAMZA geldi bunu uzun uzadıya anlatmaya gerek yok özgüveni SIFIR yere batmış dalga geçilen takım oradan 4.yıldızı-Tr kupasını-süper kupayı yeniden kazandı.

Biz ne Terimle ne Hamzayla iyi top oynamadık mükemmel top oynamadık açın eski konulara bakın her maç memnuniyetsizlik hat safhada yorumlarda ama ister sevinin ister sevinmeyin bu adamlar BAŞARILI oldu.

Ne ilginçtir ki araya başka hoca dönemleride girmesine rağmen Selçuk,Sneijder hepsi bu iki hoca döneminde verdi en iyi katkıyı bunun tek sebebide iki hocanında GS yapısına uygun şekilde takımı bir arada tutmaları,tuttuğunu koparan,inatçı ve her daim takımı motive eden hocalar olmasıdır buda GS'ın ilacıdır başka yerde aramayın.

Bu yönetim basiretsizliğiyle Bielsa'da gelse,Klopp'da gelse bir cacık olmaz birgün gelecekleri varsada şimdiden harcamayalım bari adamları şu halde.

Hataları yok muydu peki ? VAR. Bu iki hocanın en büyük defolarıda TRANSFER'dir ikisininde transfer yetkileri elindeyken kimleri getirdiğini biliyoruz çünkü ikiside eline malzemeyi verirsin ondan birşeyler çıkarır hocası buna bir çözüm bulunursa bu iki hoca mutlaka görüşülmeli ve birisi getirilmeli.

Bu benim görüşüm ve beyan ettim yanlış noktalarda olabilir buyrun sizde görüşleriniz bildirin ama benim gibi iki taraftanda bakın hak verdiğiniz noktalar neler ? mesela ben yanlışlarını TRANSFER olarak söyledim eminim buna herkes katılır.

Saygılar.

Hamza hoca gelmez, Bursaspor'la gayet gidiyor sayılır. 21 puandalar, ayrıca bizim yönetime aşırı derecede kırgın. Orayı bırakıp bir daha buraya adımını atmaz.

Ayrıca Hamza hocayı niye isteyelim? Ya terim ya ölüm.

hamza hamzaoğlunun bize tekrar gelme ihtimali legia varşovanın şampiyonlar ligini kazanması gibi bişey be dostum..
bu imkansız ihtimal için kafa yormuşsun dediklerine katılıyorum..

Ya ne hocası arkadaş

Mevzu yönetim ve tursun

Kulübün başkanı yok başkan denilebilecek adam YOK

Bu ortamda hocasız da kalırsın zaten normal.

Bu Siekerinki getiren bu adam değil mi böyle önemli bir sezonda takımın başına koyan da o.

Tepeden bir değişim olmazsa daha da dibe gideceğiz.

Galatasaray teknik direktör takımı değil yönetim takımı. Yönetim iyiyse takım başarılı oluyor. En basiti Terim'in ikinci gelişi ya da Hamzaoğlu'nun ikinci sezonuna bakalım.

Yönetimden kasıtta Florya'nın kontrolü yoksa ideal yönetimde hiçbir zaman olmadı.

Zaten üstüne basa basa asıl sorunun kaynağının yönetimsel olduğunu hep aynı sorunları belli periyotlarda bu yüzden çektiğimizi yazdım.

Ama yakın zamanda bunun gerçekleşmeyeceğini bildiğim için kısa vadeli çözümü yazdım.Kısa vadeli bir çözümden başka bir çaremiz yok şu an.

beyler birbirimizi kırmayalım seviyeli yorumlar yapalım. medeni olun az.
@1 brader sende kafayımı yedin ne hamzası yeav. hamza =dursun ikiside benzer mentaliteye ait insanlar düşünerek yorum yapalım konu açalım lutfen
neyse iyi forumlar

7ad35dcbaadf251a0fe7c7675b2b01bb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Anlıyorum sizi ama sanki ben burada hamzayla fatihi göklere çıkarmışım gibi davranmayın haklı yönlerini bize yarayan taraflarını yazdım var mı bir itirazı olan bu maddelere ?

aynı şekilde transferdeki beceriksizliklerinide söyledim bunada hak vermeyen yoktur heralde ben sadece kısa vadede olabilecek en iyi çözümü görüş olarak belirttim.

Matematikteki dogrulama yontemini deneyip sonuctan geriye dogru gidersek belki olabilir. 6 ay daha riekerink sonra 3 ay denizli, 2mac taffarel, 1sene hamza sonra birkac mac yine taffarel, prandelli, mancini derken geriye dogru gidip sorunun en baslangici olan lucescu'nun gonderilmesinde duralim lutfen.

Bu konuyu gorunce gozumu ofeledim dogru gormusmuyum diye ama dogruymus ilk basta sarsirdim ta ki konuya girene kadar ama acan kisi yeni bir uyeymis hic sasirmadim ama yakinda herhalde bunada kapinin yolunu gosteriririz gibime geliyor.

Üst Alt