Fatih Terim Onbiri Doğruladı


275256_Galatasaray_SK.jpg
12 oyuncu doğru dedi. Alınan bilgilere göre büyük ihtimal sabri yedek kalacakmış.Riera , Aydın ve Sabri(ortasahada) yok daha ne olsun.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri Doğruladı4-4-1-1 gibi bir dizilimle çıkabiliriz.Kazım savunmaya yardım ediyor zaten,en azından bunu istikrarlı şekilde yapıyor.Ayhanı da solda kullanıp Elmander arkasında Engin dizilimiyle oynarız bana göre.Bjknin kanatlarına önlem bir nevi.Edit:Oyunu yedek kulübesiyle kazanırız yarın.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıBence 4-5-1 ile avlicagiz.Kalabalik bir orta saha ile kontrolu oyniyacagiz
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıSabri yerine Ayhan oynarsa daha da iyi olur.Fatih hoca tam deplasmanlık bir kadro cıkarmıs.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri Doğruladıçok süper gerçekten bu diziliş. kazım kaleye yakın oynarsa, engin de bildiğimiz gibi olursa, maçı alırız diye düşünüyorum.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri Doğruladı11 çok iyi ama bence Engin'i içerde her zamanki yerinde Ayhan'ı Gerets gibi solda kullanalım. Engin'in araya kaçışlarına iki cezalalanı arası driblinglerine çok ihtiyaç var yaratıcı oyuncu eksikliği çeken kadroda.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıAyhan oynUyorsa yenilelim üzülmem yine ...ulan benim gibi yenildiğimizde sınırımı boşaltmak için kum torbası alacak bir insana bile bunu dedirtdiler ya helal olsun...ulan Ayhan ya rezilliğe bak...BAM ı hak ediyor bu takım barış geri gelsin
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıSimao: TOK

Ismail: Yetersiz (hemde önde gideni)Kazım: AC (Mertan: +18)

Eboue: NO commentSag kanatta sansları yok.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıAyhan oynUyorsa yenilelim üzülmem yine ...ulan benim gibi yenildiğimizde sınırımı boşaltmak için kum torbası alacak bir insana bile bunu dedirtdiler ya helal olsun...ulan Ayhan ya rezilliğe bak...BAM ı hak ediyor bu takım barış geri gelsinSabri ortalari tribünlere yollayacagina Ayhan oynasin. Iyi de oynuyor 2-3 mactir oyuna girdigi zaman. Elimizde Gerrard var da biz mi oynatmiyoruz? Riera´yi yedege cekmek icin baska dizilis olmuyor maalesef. Oyuncu yok. En ideal kadro bu. Begen yada begenme.
 
Cevap: Fatih Terim Onbiri DoğruladıSabri ortalari tribünlere yollayacagina Ayhan oynasin. Iyi de oynuyor 2-3 mactir oyuna girdigi zaman. Elimizde Gerrard var da biz mi oynatmiyoruz? Riera´yi yedege cekmek icin baska dizilis olmuyor maalesef. Oyuncu yok. En ideal kadro bu. Begen yada begenme.

Hocam şuna ne dersinizKazım..............elmander ...............eboue..............Selçuk ..........Engin ..........................................melo..........................

Balta........urfa...............Semih ............Sabri

........................Muslera.........................Ayrıca riera Benfica macında fena degildi Kazım sagda oynasa da Engin ortada olursa kesinlikle daha iyi olur bence...ha bu kadroyu Ayhansız olduğu için yazdım benim arzum çift forveti aslında ...çift forvette Ayhan'a zaten hiç yer yok ..
 
Üst Alt