Fatih Terim Onbiri Doğruladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Onbiri Doğruladı

275256_Galatasaray_SK.jpg

12 oyuncu doğru dedi. Alınan bilgilere göre büyük ihtimal sabri yedek kalacakmış.

Riera , Aydın ve Sabri(ortasahada) yok daha ne olsun.

Cevap: Fatih Terim Onbiri Doğruladı

4-4-1-1 gibi bir dizilimle çıkabiliriz.Kazım savunmaya yardım ediyor zaten,en azından bunu istikrarlı şekilde yapıyor.Ayhanı da solda kullanıp Elmander arkasında Engin dizilimiyle oynarız bana göre.Bjknin kanatlarına önlem bir nevi.

Edit:Oyunu yedek kulübesiyle kazanırız yarın.

Bence 4-5-1 ile avlicagiz.

Kalabalik bir orta saha ile kontrolu oyniyacagiz

Sabri yerine Ayhan oynarsa daha da iyi olur.

Fatih hoca tam deplasmanlık bir kadro cıkarmıs.

çok süper gerçekten bu diziliş. kazım kaleye yakın oynarsa, engin de bildiğimiz gibi olursa, maçı alırız diye düşünüyorum.

11 çok iyi ama bence Engin'i içerde her zamanki yerinde Ayhan'ı Gerets gibi solda kullanalım. Engin'in araya kaçışlarına iki cezalalanı arası driblinglerine çok ihtiyaç var yaratıcı oyuncu eksikliği çeken kadroda.

Ayhan oynUyorsa yenilelim üzülmem yine ...ulan benim gibi yenildiğimizde sınırımı boşaltmak için kum torbası alacak bir insana bile bunu dedirtdiler ya helal olsun...ulan Ayhan ya rezilliğe bak...BAM ı hak ediyor bu takım barış geri gelsin

Simao: TOK

Ismail: Yetersiz (hemde önde gideni)

Kazım: AC (Mertan: +18)

Eboue: NO comment

Sag kanatta sansları yok.

Ayhan oynUyorsa yenilelim üzülmem yine ...ulan benim gibi yenildiğimizde sınırımı boşaltmak için kum torbası alacak bir insana bile bunu dedirtdiler ya helal olsun...ulan Ayhan ya rezilliğe bak...BAM ı hak ediyor bu takım barış geri gelsin

Sabri ortalari tribünlere yollayacagina Ayhan oynasin. Iyi de oynuyor 2-3 mactir oyuna girdigi zaman. Elimizde Gerrard var da biz mi oynatmiyoruz? Riera´yi yedege cekmek icin baska dizilis olmuyor maalesef. Oyuncu yok. En ideal kadro bu. Begen yada begenme.

Sabri ortalari tribünlere yollayacagina Ayhan oynasin. Iyi de oynuyor 2-3 mactir oyuna girdigi zaman. Elimizde Gerrard var da biz mi oynatmiyoruz? Riera´yi yedege cekmek icin baska dizilis olmuyor maalesef. Oyuncu yok. En ideal kadro bu. Begen yada begenme.

Hocam şuna ne dersiniz

Kazım..............elmander ...............eboue

..............Selçuk ..........Engin ..................

........................melo..........................

Balta........urfa...............Semih ............Sabri

........................Muslera.........................

Ayrıca riera Benfica macında fena degildi Kazım sagda oynasa da Engin ortada olursa kesinlikle daha iyi olur bence...ha bu kadroyu Ayhansız olduğu için yazdım benim arzum çift forveti aslında ...çift forvette Ayhan'a zaten hiç yer yok ..

Üst Alt