Fatih Terim: "Oyuncularımın reaksiyonundan memnunum, sonuçtan değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Oyuncularımın reaksiyonundan memnunum, sonuçtan değil"

Haftaya o reaksiyonu sağlayan oyuncuları kesip Belhanda ve Feg'i oynatmaya devam edeceğin için ciddiye almıyorum.

Her kötü oyunda hocaya sallamakta iyi kafaymış

Zaten golden sonra hala oyunu beğenmediysen sana laf anlatma çabası boşa anticilik bu oluyor işte
Her kötü oyun mu allahtan korkun yav geçen sezon dahil su ana kadar oynadığımız iyi oyun sayısı kaç dürüstce cevap ver ya da su tablo da terim yerine başka hoca olsa tepkin ne olurdu her kötü sonuçta hocaya sallanmazmis ya ne kadar dürüstün acaba ?

Haftaya yine belhanda feg mariano 11 olacak benim derdim bu bu adamlarla olmuyor işte başka isimler dene yine 8.ol gram ses çıkarmam benim derdim bu boşa tartışıyoruz gerçi aynı şeyleri yazmaktan usandık ya neyse

Yardımcılar niye konuşuyor ki gerçek teknik direktör Muslera konuşmalı

Hocaya ve taktiğine ihtiyacın olmadığı dakikalarda takımın iyi oynaması da hiç sürpriz olmadı.

Terim ne yapsın beyler sonuçta sivasın bütçesi 10milyon baloncuk,başakşehir 9milyon baloncuk,trabzon 8 milyon baloncuk,malatya da 7 milyon baloncuk. Söyleyin ha bu bütçelerle yarışmak kolay mı

bu y.vşak sahada daha ne kadar kalacak acaba sinyor

Vasat hocadan vasat 11. Yazık.

Depresyona girip sağa sola alışveriş manyağı gibi saldıran kadın tripli hocamız bu sefer daha ne kadar dibe götürecek bizi acaba bu transfer dönemi

Terimin maaşı kesilip kendisine senelik 6.572 milyon euroluk bir sözleşme önerilmeli

İzlemediğim için o kadar mutluyum ki ne sinir ne stres. ŞLnin son maçı olan ve ayrıca çok önemli maça azcık insan gitmiş duyduğum kadarıyla. İşte kendisinin Galatasaray'ı getirdiği nokta. Eseriyle gurur duyuyordur eleman

@Uğur İz
@Emrah Yıldırım

Şimdi bu arkadaş eleştiri mi yapıyor size göre ben mesela 1 ay yazamadım Fatih Terim konusuna ama bu arkadaş istediği gibi her maç sonu sallayıp gidiyor..

Ee hoca Mane de gitti Afrika kupasina simdi catir catir topunu oynuyor. Atal, Mahrez, Bennacer, Slimani, bu oyuncular gitmedi mi? Ilk devre bitecek ama Feghouli her mac bok gibi oynayacak, ustelik yillik 5m kazanacak ha? Sozde fazla izin verememisiz beyefendiye, madem oyle ocakta kendine takim bulsun, Belhanda'yi da yaninda gotursun.

Her kötü oyun mu allahtan korkun yav geçen sezon dahil su ana kadar oynadığımız iyi oyun sayısı kaç dürüstce cevap ver ya da su tablo da terim yerine başka hoca olsa tepkin ne olurdu her kötü sonuçta hocaya sallanmazmis ya ne kadar dürüstün acaba ?

Haftaya yine belhanda feg mariano 11 olacak benim derdim bu bu adamlarla olmuyor işte başka isimler dene yine 8.ol gram ses çıkarmam benim derdim bu boşa tartışıyoruz gerçi aynı şeyleri yazmaktan usandık ya neyse

Geçen sene herkes Tudor gitsin derken kalması yönünde beyanlarım vardı istersen konusunu incele

Ben sürekli hoca kovmaktan yana değilim çünkü böyle yapınca takımda gruplaşmalar ve çetecilik baş gösteriyor

Ee hoca Mane de gitti Afrika kupasina simdi catir catir topunu oynuyor. Atal, Mahrez, Bennacer, Slimani, bu oyuncular gitmedi mi? Ilk devre bitecek ama Feghouli her mac bok gibi oynayacak, ustelik yillik 5m kazanacak ha? Sozde fazla izin verememisiz beyefendiye, madem oyle ocakta kendine takim bulsun, Belhanda'yi da yaninda gotursun.
Hikaye ya işte bi bizim feg yorgun

Hocam belhanda geçen senede bir şey oynamadı. Kadromuz daha iyiydi kan kaybettik gelenler gidenleri mumla aratıyor. O yüzden bu haldeyiz belhanda etkisiz bir eleman

Hoca 2.5 yıldır aynı açıklamaları yapıyor. Sonuçtan da ne bekliyordu anlamadım. 50 dakika kapanan takıma 3 tane isabetli şutu ite kaka çekebildin, karambolden gol attın. Ayrıca ömür billah olan tembelliğin yüzünden yine bir duran topta saçmasalak gol yiyip kullandığımız 9 kornerde bir tane organizasyon yapıp kafa vuramadık. Senin bu tembelliğine, ezberciliğine, ego deliliğine bu takımın oyunu da, sonucu da iyi yine. Bugün resmen fark yemeyi hak eden bir kadro çıkardın da Allah'tan Trabzon'un da 11'inden 5-6 tane eksiği vardı. Şerefsizim galibiyeti unutturdun deplasmanlarda, derbilerde.

Üst Alt