Fatih Terim: "Paramız yok, zamanımız yok" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mantığım bana bu kadro bir yerde patlar diyor. Böyle bir orta saha ile şampiyonluk zor iş. Hareket etmekte dahi zorlanan oyuncular var.

Son haftalara işi taşıyabilsek 2015 gibi ite kaka gidebiliriz belki. Zor olacak ama hakkımızda hayırlısı diyelim.

Kadromuz sampiyonluk icin yeterli inanmayanlar burayi terketsin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

p6zA6a.jpg

İçimizde ki hainlerin toplandığı bir başlık olmuş. Başlık sabitlensin ki FM’ci ergen tayfası ifşa edilsin, hocaya ihanetleri unutulmasın.

Simdi burada durumu ortaya koyarken mantikli olmak lazim

mac dizilimi ve kritik maclarin oynanacagi stadyumun bizim stat olmasi , ustelik o maclarin tarihlerine baktiginizda buyuk bir avantaj var

kaldi ki , kucuk bir olasilikla sampiyon olunamasa dahi , burada en ciddi rakip basaksehir gibi duruyor

oncelikli hedefin tabi ki sampiyon olmak olmasi lazim , ama olamazsak da basaksehir olsun , kesinlikle fbjk den biri olmamali , bu iki takimdan 4 ve 5 puan ilerideyiz

ama yarin basaksehiri yenerlerse iste esas basaksehir degil bizim icin canlar calmaya baslar

basaksehir trabzona yenilsin , zil takar oynariz , ama fbjk nin basaksehiri yenmesini isteyenler cikmaya basladi , onlari tekrar dusunmeye davet ediyorum

Adam şu yetenek yoksunu kadroyu konya gibi zor deplasman da 35 bin kişi önünde takır takır oynattı.

Başka bir hoca olsa muhtemelen 3-0 yenilip dönerdik. Kayseri ezer dediler susturup geldik, şimdi de başka hikayeler atılmış ortaya.

İnşallah fatih hocamla 5 senelik söleşme imzalarız sene sonu.

Beni alintilayip yorumlar yapmissinizda hoca mi transferi yapiyor minvalinde kardes sen fatih terimsen transfer yaptirtacaksin kimse cikip 5-10 milyon euro transfere ver demiyor.
Japon aliyorsun 40 yasinda 1 milyon kiralama odeyeceksin e talisca ornegi verdim bende adamlar 2 milyona kiraladi bunda yanlis olan nedir. Demekki var 3-5 kurusta olsa cikiyor. Ihtiyacin olan onceligi solbekten orta sahaya kaymisken yonetik keyfine gore gidip solbek almadi sonucta.

Aysal doneminde amrabat alindi hatirlatayim farkini albayrak odemisti hani demekki isteyince verilebiliyor bulunabiliyor. Koskoca galatasaray 2 ayligina kredi bulamiyorsa kapatalim gidelim dukkani.

Madem oyuncu almak gibi bir yetkisi yok hocanin o halde elindeki kazmalara sarilmak yerine piril piril 18 yasinda genc kayniyor onlari kazanacagiz bizim icin daha onemli desin yapsin diyebilir mi?

Mantığım bana bu kadro bir yerde patlar diyor. Böyle bir orta saha ile şampiyonluk zor iş. Hareket etmekte dahi zorlanan oyuncular var.

Son haftalara işi taşıyabilsek 2015 gibi ite kaka gidebiliriz belki. Zor olacak ama hakkımızda hayırlısı diyelim.
Ligin en iyi futbol oynayan takimi Basaksehir, bunu hepimiz goruyoruz biliyoruz.

Kritik 3 maclari var, yarin Konya, haftaya Fener, sonra da Trabzon. Buradan 9 puan alirlarsa kimse onlari daha durduramaz bence. Bizim icin de 2. lik hic de kotu sayilmaz boyle bakarsak.

bırakın bu bahaneleri
güzelim takımın icine ettiler
rivayı satıp hic ettiler
ortada kala kala bu enkaz kaldı
bu kadar is bilmez insaı buraya getirirsen olacağı bu

gidin katarlı veya arap is adamına satın
bundan daha iyi olmama gibi bir sansı yok
maasını verip isinin ehli insanı getirirler en azından

Üst Alt