Fatih Terim Pjanic'e Gitti, Torje'yi Beğendi!


Fatih Terim'in Romanya-Bosna Hersek maçını tribünden izlemesinin ardından bu konuyla ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı.

fft1mm1449332.jpgTerim’in yanında karşılaşmayı takip eden Rumen menacer İoan Becali, spekülasyonlara son noktayı şu sözlerle koydu: “Fatih Terim, Bosna Hersek’te oynayan Miralem Pjanic için maça gelmişti. Sonra bana, ‘Sizdeki 11 numaralı oyuncu kim? Çok yetenekliymiş’ diye sordu. Ben de Gabriel Torje olduğunu söyledim ve oyuncu hakkında kendisine bilgi verdim.”Fanatik
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiAdam teknik direktör, scout değil. Nereden bilsin her futbolcuyu...
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiHoca az yukarı cık harita da o taraflarda daha iyi topcular var ulan gelen orda takılıyo kalıyo allahım yarabbim.
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiMessi Romanya'lı olsa istemeyecek adamlar var artık. Hayret arkadaş.Çok tuhaf ya. İnsanoğlu hatalı olduğunu bile bile bazı şeyleri engelleyemiyor. Mesela önyargı iyi birşey değildir. Bunu herkes bilir ama engelleyemez. Hatta önyargılı olduğu konuyu meydanlara çıkıp savaşacak kadar da destekler. Manyaklık bu ya, başka bişey değil.
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiMessi Romanya'lı olsa istemeyecek adamlar var artık. Hayret arkadaş.Çok tuhaf ya. İnsanoğlu hatalı olduğunu bile bile bazı şeyleri engelleyemiyor. Mesela önyargı iyi birşey değildir. Bunu herkes bilir ama engelleyemez. Hatta önyargılı olduğu konuyu meydanlara çıkıp savaşacak kadar da destekler. Manyaklık bu ya, başka bişey değil.Ne alakası var?Zaten her konuyu ya Barca'ya ya da Messi'ye getirmeye bayılıyoruz.
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiNe alakası var?Zaten her konuyu ya Barca'ya ya da Messi'ye getirmeye bayılıyoruz.:D:D Benim yazdığım konuyu Messi'ye getirmek mi? Sen bunu mu anladın. Galiba bunu anladın :asd:Messi orada bir isim. Yerine iyi bildiğin bütün adamları koyabilirsin. Sen neden bu kadar kızdın yahu?Ben seni destekler bişey dedim ki zaten. iyi futbolcudur ama Romanya'lı diye istenmez. Çünkü önyargı olayı var dedim. Hayret arkadaş. Adam kızdı durup dururken
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendi:D:D Benim yazdığım konuyu Messi'ye getirmek mi? Sen bunu mu anladın. Galiba bunu anladın :asd:Messi orada bir isim. Yerine iyi bildiğin bütün adamları koyabilirsin. Sen neden bu kadar kızdın yahu?Ben seni destekler bişey dedim ki zaten. iyi futbolcudur ama Romanya'lı diye istenmez. Çünkü önyargı olayı var dedim. Hayret arkadaş. Adam kızdı durup dururkenSanırım can sıkıntısından oldu. :pNeyse kusura bakma.. :)
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiSanırım can sıkıntısından oldu. :pNeyse kusura bakma.. :)Sabah sen mi söylemiştin birisi demişti. Hafta sonuna kadar transferde en az 1 isim açıklanmazsa hafta sonu MYC ler havada uçuşur. Ben kendi adıma söyliyim ceza alabilirim. Biliyorum çok mantıksız ama engel olamam heralde :D:D
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendiSabah sen mi söylemiştin birisi demişti. Hafta sonuna kadar transferde en az 1 isim açıklanmazsa hafta sonu MYC ler havada uçuşur. Ben kendi adıma söyliyim ceza alabilirim. Biliyorum çok mantıksız ama engel olamam heralde :D:DBen söylemedim ama, millet bu sıcakta ne yapacağını şaşırıyor. Herşey olabilir.. :)
 
Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendifatih terimin torje yi duyması imkansız hagi döneminde aylarca manşetlerdeydi adam bir kere bile gazete okumayacağını ben tahmin etmiyorum. muhtemelen yalan haberdir. en azından haberin fatih terimle ilgili olan kısmı. torje romanyada çok övgüler alan oyuncular arasında juventus fln istiyor diyolardı bir kaç ay önce ama istatistiklerine baktım gol ve asist ortalaması stancunun gerisinde. torje gibi takımda hem stancu hem de pino var bence gereksiz transfer olur. ama alınırsa da yazıklar olsun bu kadroylamı şampiyonluk yaşayacaz demem. geride bıraktığımız şu sezondan sonra da böyle bir şey deme lüksüne sahip değiliz bence
 
Üst Alt