Fatih Terim Pjanic'e Gitti, Torje'yi Beğendi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Pjanic'e Gitti, Torje'yi Beğendi!

Fatih Terim'in Romanya-Bosna Hersek maçını tribünden izlemesinin ardından bu konuyla ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı.

fft1mm1449332.jpg

Terim’in yanında karşılaşmayı takip eden Rumen menacer İoan Becali, spekülasyonlara son noktayı şu sözlerle koydu: “Fatih Terim, Bosna Hersek’te oynayan Miralem Pjanic için maça gelmişti. Sonra bana, ‘Sizdeki 11 numaralı oyuncu kim? Çok yetenekliymiş’ diye sordu. Ben de Gabriel Torje olduğunu söyledim ve oyuncu hakkında kendisine bilgi verdim.”

Fanatik

Cevap: F.Terim Pjanic'e gitti Torje'yi beğendi

Adam teknik direktör, scout değil. Nereden bilsin her futbolcuyu...

Hoca az yukarı cık harita da o taraflarda daha iyi topcular var ulan gelen orda takılıyo kalıyo allahım yarabbim.

Messi Romanya'lı olsa istemeyecek adamlar var artık. Hayret arkadaş.

Çok tuhaf ya. İnsanoğlu hatalı olduğunu bile bile bazı şeyleri engelleyemiyor. Mesela önyargı iyi birşey değildir. Bunu herkes bilir ama engelleyemez. Hatta önyargılı olduğu konuyu meydanlara çıkıp savaşacak kadar da destekler. Manyaklık bu ya, başka bişey değil.

Messi Romanya'lı olsa istemeyecek adamlar var artık. Hayret arkadaş.

Çok tuhaf ya. İnsanoğlu hatalı olduğunu bile bile bazı şeyleri engelleyemiyor. Mesela önyargı iyi birşey değildir. Bunu herkes bilir ama engelleyemez. Hatta önyargılı olduğu konuyu meydanlara çıkıp savaşacak kadar da destekler. Manyaklık bu ya, başka bişey değil.

Ne alakası var?

Zaten her konuyu ya Barca'ya ya da Messi'ye getirmeye bayılıyoruz.

Ne alakası var?

Zaten her konuyu ya Barca'ya ya da Messi'ye getirmeye bayılıyoruz.

:D:D Benim yazdığım konuyu Messi'ye getirmek mi? Sen bunu mu anladın. Galiba bunu anladın :asd:

Messi orada bir isim. Yerine iyi bildiğin bütün adamları koyabilirsin. Sen neden bu kadar kızdın yahu?

Ben seni destekler bişey dedim ki zaten. iyi futbolcudur ama Romanya'lı diye istenmez. Çünkü önyargı olayı var dedim. Hayret arkadaş. Adam kızdı durup dururken

:D:D Benim yazdığım konuyu Messi'ye getirmek mi? Sen bunu mu anladın. Galiba bunu anladın :asd:

Messi orada bir isim. Yerine iyi bildiğin bütün adamları koyabilirsin. Sen neden bu kadar kızdın yahu?

Ben seni destekler bişey dedim ki zaten. iyi futbolcudur ama Romanya'lı diye istenmez. Çünkü önyargı olayı var dedim. Hayret arkadaş. Adam kızdı durup dururken

Sanırım can sıkıntısından oldu. :p

Neyse kusura bakma.. :)

Sanırım can sıkıntısından oldu. :p

Neyse kusura bakma.. :)

Sabah sen mi söylemiştin birisi demişti. Hafta sonuna kadar transferde en az 1 isim açıklanmazsa hafta sonu MYC ler havada uçuşur. Ben kendi adıma söyliyim ceza alabilirim. Biliyorum çok mantıksız ama engel olamam heralde :D:D

Sabah sen mi söylemiştin birisi demişti. Hafta sonuna kadar transferde en az 1 isim açıklanmazsa hafta sonu MYC ler havada uçuşur. Ben kendi adıma söyliyim ceza alabilirim. Biliyorum çok mantıksız ama engel olamam heralde :D:D

Ben söylemedim ama, millet bu sıcakta ne yapacağını şaşırıyor. Herşey olabilir.. :)

fatih terimin torje yi duyması imkansız hagi döneminde aylarca manşetlerdeydi adam bir kere bile gazete okumayacağını ben tahmin etmiyorum. muhtemelen yalan haberdir. en azından haberin fatih terimle ilgili olan kısmı. torje romanyada çok övgüler alan oyuncular arasında juventus fln istiyor diyolardı bir kaç ay önce ama istatistiklerine baktım gol ve asist ortalaması stancunun gerisinde. torje gibi takımda hem stancu hem de pino var bence gereksiz transfer olur. ama alınırsa da yazıklar olsun bu kadroylamı şampiyonluk yaşayacaz demem. geride bıraktığımız şu sezondan sonra da böyle bir şey deme lüksüne sahip değiliz bence

Üst Alt