Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

Türkiye kurallarini bilmem (aslinda bilirim, neyse), ama bu adam Kürt-Arap asiretlerindendir deniliyor ki, bu Aydogdu ismi de tanidik gelmiyor degil. Bunlar genelde türklestirilmis soyadalari oluyor, Türkiye disinda ise arap tarzi soyadlari kullaniyorlar.
Bu tip insanlar ile hukuk yolu ile mücadele edemezsin. Almanya´da bile imkansiz. Hukuk yolu ile sindiremezsin, sen sindikce de, onlar üzerine gelirler. Bunlarin avrupa versiyonlari Almanya´da her gün haberlerde. Yeri geliyor, görüntü alan gazetecilerin kameralar önünde ailelerini tehdit ediyorlar. Senin kücük kizin var, su bu okula gidiyor degil mi, gibisinden. Piskolojik olarak bunlara karsi burada sinmis, ve görevini birakmis tonlarca savci ve polis var ki, cogu piskolojik vaka, paranoya ile yasiyorlar. Bir cogu da zamaninda cesur bir sekilde görevini yapmaya calisan, ama devlet destegi göremeyen, arkalari bos, memurlar.

Demek istedigim. Belirli konulari hukuk yolu ile cözemezsin. Avrupada bile cözemezsin, Türkiye yine baska bir dünya. Türkiye´de yine kendileri mafyalasmis emniyetciler var. Iyi mi kötü mü, tabiki duruma bagli. Hukuktan, legal yollardan anlamayip, siyrilan cok insan var. Bunlarin ilacini aslinda bazen kural disi hareket eden emniyetciler biliyor sadece.
Adem kardeşim sen Almanya'da hangi şehirde ikamet ediyorsun sormam da bir sakınca yok ise?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ya abi iç yüzü dış yüzü ne önemi var? Bu adam bir sürü çoluğun çocuğun makamı sebebi ile örnek aldığı bir insan. Ne oldu ise oldu gider savcılığa şikayetçi olursun, hiç olmazsa Türkiye'de can çekişen Adalete de destek vermiş olursun.

Böyle olaylarda biz üçüncü şahıslar olarak taraf olursak, ileride başımıza Allah korusun bişey geldiğinde bir zahmet Adaletten bahsetmeyelim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Tanıdığı birisi ailesinden bir kadına taciz ve küfür olayına girmiş
Hoca da arayınca aynı şekilde hocaya da davranmış
Kim bilir neler dedi
Şimdi kimse kusura bakmasın hocamızı eleştirelim yine içimizde ama burda arkasında durmak lazım, yanına ordu toplayıp mekan basmaya gitmiyor, damatlarını alıp yüzleşmeye gitmiş bunda büyütülecek bir durum göremiyorum ben
Uzayda yaşamıyoruz sonuçta hiçbirimiz, kimse böyle bir durumda emniyete savcıy gidip ifade vermez adama gülerler
İstese çok farklı yollardan onları hoplatırdı da lakin deliknlılar gibi gidip sıkıysa buraya gel denilen yere beş dakikada gitmiş
Yapmayın Allah aşkına vuracaksanız bile adama burdan vurmayın!!

Tanıdığı birisi ailesinden bir kadına taciz ve küfür olayına girmiş
Hoca da arayınca aynı şekilde hocaya da davranmış
Kim bilir neler dedi
Şimdi kimse kusura bakmasın hocamızı eleştirelim yine içimizde ama burda arkasında durmak lazım, yanına ordu toplayıp mekan basmaya gitmiyor, damatlarını alıp yüzleşmeye gitmiş bunda büyütülecek bir durum göremiyorum ben
Uzayda yaşamıyoruz sonuçta hiçbirimiz, kimse böyle bir durumda emniyete savcıy gidip ifade vermez adama gülerler
İstese çok farklı yollardan onları hoplatırdı da lakin deliknlılar gibi gidip sıkıysa buraya gel denilen yere beş dakikada gitmiş
Yapmayın Allah aşkına vuracaksanız bile adama burdan vurmayın!!
Vallah siz o zaman böyle devam edin, sizin biteceğiniz iş.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

futbol mevzusunda uzlasamiyoruz ama bu hususta kenan hakli demek zorundayim , hep ayni seyi soyledim yine cevap gelmedi , norvec futbol direktoru kalkip ogullariyla herhangi bir sebepten bir mekana gidip bu olaylari yasayip sonra basin toplantisinda yaptim yine yaparim filan der mi

ya da erkekler arasinda halledilecek olayda kadinin isi ne der mi

ayrica adam ne yapmis olabilir , kadini dovmedi herhalde , sozle satasma oldugu belli , tasvip etmesem de sen de sozle satas , plan b, umursama , plan c git hukuk yoluna basvur

kalkip bodrumdan cesmeye hesap sormaya gittigi belli ..

futbol mevzusunda uzlasamiyoruz ama bu hususta kenan hakli demek zorundayim , hep ayni seyi soyledim yine cevap gelmedi , norvec futbol direktoru kalkip ogullariyla herhangi bir sebepten bir mekana gidip bu olaylari yasayip sonra basin toplantisinda yaptim yine yaparim filan der mi

ya da erkekler arasinda halledilecek olayda kadinin isi ne der mi

ayrica adam ne yapmis olabilir , kadini dovmedi herhalde , sozle satasma oldugu belli , tasvip etmesem de sen de sozle satas , plan b, umursama , plan c git hukuk yoluna basvur

kalkip bodrumdan cesmeye hesap sormaya gittigi belli ..
Şu an itibari ile Adalet tezimden vazgeçiyorum

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Burada su hata yapiliyor . Bir taraf terimin klubu birakip gitmesini bu konuya dahil ediyor , bir baskasi onun donemindeki basarilar ile cevap veriyor

bir olayi degerlendirirken boyle iltimas olmaz , volkan demirel kimse unal aysal odur , terim kimse fiko odur , can bartu kimse metin oktay odur , melo kimse lugano odur

bu mevzu darbeci ile de ilgili oldu , bana ne onun gecmisteki klube kazandirdiklarindan , bu gidip de suc oldugu net olan bir seyi hos gormeme mi sebep olmali , arda cok basarili donemler yasamis , buyuk para kazandirmis , eee , milli takim seyircisine yaptigi saygisizligi mi aklar bu ?

terim olayi da boyle .. bir olayi degerlendirirken sokaktaki ahmet mehmet mantigi ile bakmak gerekiyor , renkli takim gozlugu ile olay irdelenir mi ?

iyi o zaman hakimler de davalara bakarken kendi takimini tutan zanliya ona gore hukum versin .

Burada su hata yapiliyor . Bir taraf terimin klubu birakip gitmesini bu konuya dahil ediyor , bir baskasi onun donemindeki basarilar ile cevap veriyor

bir olayi degerlendirirken boyle iltimas olmaz , volkan demirel kimse unal aysal odur , terim kimse fiko odur , can bartu kimse metin oktay odur , melo kimse lugano odur

bu mevzu darbeci ile de ilgili oldu , bana ne onun gecmisteki klube kazandirdiklarindan , bu gidip de suc oldugu net olan bir seyi hos gormeme mi sebep olmali , arda cok basarili donemler yasamis , buyuk para kazandirmis , eee , milli takim seyircisine yaptigi saygisizligi mi aklar bu ?

terim olayi da boyle .. bir olayi degerlendirirken sokaktaki ahmet mehmet mantigi ile bakmak gerekiyor , renkli takim gozlugu ile olay irdelenir mi ?

iyi o zaman hakimler de davalara bakarken kendi takimini tutan zanliya ona gore hukum versin .
Peki neden SUÇ diye adlettiğin ve sürekli üzerine bastığın hocanın hareketi oluyorda
onun ailesindeki bir kadını taciz eden ona ve kadına ana avrat küfredenler olmuyor?????
Sen de taraf oluyorsun şu durumda
Sen de iltimas geçiyorsun bu durumda; olayın üzerinden bir kişiye SUÇ yıkarak!
Eğer taraf olunacaksa BENİM TARAFIM GRANDE!!

Ben taraf olmuyorum , restorant sahibi terim , kizi ,damadi veya x bir kisiye karsi suc islemis ise ,bu sucun cezasini terim veremez. terim de su an suclu degil cunku henuz ortada verilmis bir hukum yok

insanlarda sozle tacize silah cekme , veya kadina laf atilinca kavga cikarma gibi seyler hakmis gibi bir algi olustu ... degil abi , degil yani , kafana uysun ya da uymasin malesef boyle bir hakkin yok

soze karsi sozle mukabele edebilirsin , ben bu adamin o kadini dovdugunu vs de dusunmuyorum , ortada bir taciz varsa , kadin neden sikayetci olmamis , terim polis mi

yaninda kizina saldirirlar herhalde gider kurtarirsin ,adam da doversin o an akut bir durumda

ama yok adam ahlaksiz lafla cagirdi , ben de gittim geregini yaptim ne anlam iceriyor ?

Ben taraf olmuyorum , restorant sahibi terim , kizi ,damadi veya x bir kisiye karsi suc islemis ise ,bu sucun cezasini terim veremez. terim de su an suclu degil cunku henuz ortada verilmis bir hukum yok

insanlarda sozle tacize silah cekme , veya kadina laf atilinca kavga cikarma gibi seyler hakmis gibi bir algi olustu ... degil abi , degil yani , kafana uysun ya da uymasin malesef boyle bir hakkin yok

soze karsi sozle mukabele edebilirsin , ben bu adamin o kadini dovdugunu vs de dusunmuyorum , ortada bir taciz varsa , kadin neden sikayetci olmamis , terim polis mi

yaninda kizina saldirirlar herhalde gider kurtarirsin ,adam da doversin o an akut bir durumda

ama yok adam ahlaksiz lafla cagirdi , ben de gittim geregini yaptim ne anlam iceriyor ?
Terimin yaptığına net SUÇ diyordun şimdi de değil bence diyorsun
Sinan kardeşim iyi geceler

terim kapali konusuyor , burada henuz ne adamin ne de terimin yaptigina suc diyebiliriz , bunun muhakemesini biz yapamayiz .. fakat anlatilan gibiyse , benim anladigim , bu adam terimin akrabalarina sozlu ve hakaretvari tacizlerde bulunuyor , terim konusmaya calisinca da gel boyunu posunu gorelim sekline sokuyor

terim de gidiyor kavga ediyor vesaire vesaire

ben bu kosullar gerceklestiyse suc degil de mubah mi demeliyim anlamadim ki ?

terim kapali konusuyor , burada henuz ne adamin ne de terimin yaptigina suc diyebiliriz , bunun muhakemesini biz yapamayiz .. fakat anlatilan gibiyse , benim anladigim , bu adam terimin akrabalarina sozlu ve hakaretvari tacizlerde bulunuyor , terim konusmaya calisinca da gel boyunu posunu gorelim sekline sokuyor

terim de gidiyor kavga ediyor vesaire vesaire

ben bu kosullar gerceklestiyse suc degil de mubah mi demeliyim anlamadim ki ?
Bayan akrabaya taciz uygulamış birisi.
Bu taciz olayı tam olarak hangi şekilde uygulandığını tam olarak bilmiyoruz.
Parmak da atmış olabilir bilmem neyde.
Karşı tarafta fatih terimin uzun zamandır tanıdığı birisi, yani yabancı değil.
Telefonda da büyük ihtimalle gel buraya yüz yüze görüşelim erkeksen diye laf atmıştır hocaya oda bu davetiye kabul edip yolla çıkmış.

Ben katiyen bu tacizin genelde anlasilan manada temas anlaminda taciz oldugunu dusunmuyorum. Cunku suregelen bir seymis sonradan ogrendim dedigi sey bu ise ,ve kadin o suregelen zamanda bunun terimi birak, gerekli yerlere sikayetini yapmadi ise durum degisik demektir

bu olamaz .. ama su olabilir , baski , soylem vb sekillerde rahatsiz etme olabilir . bu da neden olmus filan hic bilmedigimiz seyler , ayni arda gibi terim de kapali konustu kimse bir sey anlamadi ve bir bilinmeze yolculuk basladi.

Ben bizim türk milletini anlamakta zorluk çekiyorum. Sürekli kendimizi ıspatlamak peşindeyiz. Bir ülkenin hukuk ve adaleti olmalıdır ve söze göre herkes devletini seviyor, hukuka güveniyor. Nedir o halde bu kendi adaletini uygulamak ayağı? Edepsizlik yaptıysa, gider şikayette bulunursun ve mahkeme önünde görüşürsün. Fazla kabadayı milletiz.

Üst Alt