Fatih Terim: "Saha parselizasyonu ve organizasyonu 1 saat çok iyiydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Saha parselizasyonu ve organizasyonu 1 saat çok iyiydi"

Fatih Terim: "Oyuncularımı kutluyorum. Her atmosfer için zordur ama Sivas'ta rakiplerimiz de kaybetmişken 3 puanı alabilmek zordu."

Fatih Terim: "Milli arada bazı şeyleri daha rahat yapabilmek için böyle bir morale ve 3 puana ihtiyaç vardı. 60-65'e kadar çok iyi oynadık diyebilirim. Bir tutam da olsa iyi futboldan örnekler verdik."

Fatih Terim: "2-1'den sonra olay başka tarafa dönebilirdi ancak her şekline hazır olmak lazım oyun içinde."

Fatih Terim: "Bugün saha parselizasyonu ve organizasyonu 1 saat net olarak çok iyiydi, çok iyi şeyler yaptık. Kritik zamanda, doğru yerde 3 puan aldık."

Fatih Terim: "Galatasaray pandemi ve bu sezon başı ile beraber son saniyelerde birçok goller yedi, UEFA'dan oldu, ayakları kırıldı, cezalar oldu. Bunların hepsini düşününce yine mi diye ufak tefek problemlerin olması çok doğal. Oyuncunun kafasında bu tip şeyler gelişebilir."

Fatih Terim: "Arda hem iyi bir liderlik yaptı hem de çok iyi oynadı. Neredeyse hatasız bir oyun oynadı, bu önemli. Takım içinde de seviliyor. Ben de buradan kendisini tebrik ediyorum."

Fatih Terim: "Arda duygusal bir an yaşadıysa yaşanacak yer de burası. Hak etti onu. Çok sıkıntı çekti. Rabbim sabreden hak ettiğini veriyor."

60. dakika civarı falan bir paslaşma yaptık sivaslıların dili dışarıda geziyordu sonra değişiklik şov yaptılar. Bu oyunun üzerine net gidilmeli ve orta saha + onyekuru oyunda çeşitliliği arttırmamız için kesinlikle şart.

hoca 60dan sonra düştüğümüz maçlarda 3 günde 1 maç filan gibi şeyler çıkıyordu ağzından

acaba 7 maçtır üst üste 3günde 1 oynayan rakibimize senin mantığınla 60 sonrası daha da fazla üstünlük kurmamız gerekmez miydi

yani adamlar baya kaçırdı ondan sonra da o yüzden şeeeettim

hoca 60dan sonra düştüğümüz maçlarda 3 günde 1 maç filan gibi şeyler çıkıyordu ağzından

acaba 7 maçtır üst üste 3günde 1 oynayan rakibimize senin mantığınla 60 sonrası daha da fazla üstünlük kurmamız gerekmez miydi

yani adamlar baya kaçırdı ondan sonra da o yüzden şeeeettim

Herifler kenardan Ninga, Kone, Yasin filan getirirken bizim Oğulcan, Etebo, Diagne'ye filan kalmamız da oyunu değiştirmiş olabilir. Bilirsin, futbol 11 kişiyle oynanmıyor 90 dakika.

Üst Alt