Fatih Terim: "Şeker gibi, lokum gibi bir kura çektik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Şeker gibi, lokum gibi bir kura çektik"

1567202753996.png

Fatih Terim: "Şeker gibi, lokum gibi bir kura çektik. Zaten PSG ve Real Madrid kötü haldeymiş, eski seviyelerinde değilmişler!"

Fatih Terim: "Hiç kolay durumda değiliz. Herhangi bir oyuncuya para verecek durumda değiliz. Oyuncu satmadan alamıyoruz. Beğenmediğiniz Club Brugge, Wanyama'yı aldı."

EDP6JUPXYAEqR3x

Fatih Terim: "Muhakkak ki herkes tabiki şampiyonu yenmek isteyecektir. Serkan Çınar ve Bülent Yıldırım gibi iki tane değerli hakem, insanın emeğini çıkar ve kötülük ittifakını yem eden kim varsa elbet bir gün karşılığını alacaktır."

Fatih Terim: "Bu maç unutulmasın istiyorum... Profesyonelce yalnızlaştırılmaya çalışılıyoruz. Galatasaraylılardan tekrar rica ediyorum; Bütün Galatasaraylılar olarak bütünleşmek ve hiç içeride herhangi bir sıkıntıya sebebiyet vermeden dışarıya karşı tek bütün olmalıyız"

Fatih Terim: “Bu akşam Kayseri’de yardımcı antrenörümün başı yarıldı. Ağzımızı açmadık. Peki bu Ali Sami Yen'de olsaydı ne denecekti? Ne manşet atılacaktı? Ben söyleyeyim size SKANDAL yazılırdı.”

Adamlar Wanyamayi almadan nerdeyse 40 milyon kar yapmislar transferden. Biz de adam gibi oyuncu cikartip satabilsek, biz de o paralari harcariz.

Tamam, oyuncu satamadan alamıyoruz ama niye satabileceğin oyuncular aldırmadın o zaman? Brugge takımı aldığının 2.5-3 katı satış yapmış ama. Demek ki doğru oyuncular almışlar. Para eden oyuncuları var. Senin niye para eden oyuncun yok? Çöp takım kurduğun için yok. Sen transferden anlamıyorsan bunun suçlusu FFP değil. doğru oyuncuları alıp para edecek bir takım kurman için egolarından vazgeçip profesyonel adamların kulübe girmesin müsade etmelisin. Her şeye ben karar vereyim, Abdürrahim de dediğimi yapsın. Günümüzde böyle yürümez işler. Bir zamanlar Club Brugge bize rakip olamazdı. Bugün biz onlara değiliz. Bu kafa yapınız yüzünden Türk futbolu yerlerde sürünüyor zaten.

Fatih Terim: "Bir sürpriz yapabilir miyiz? Evet. Hiç kimse olmayabilir mi? Olmayabilir. Alışkın mıyız? Evet. Oynar mıyız? Oynarız. Tabi inşallah olmaz. 3. haftayı bitirdik. Kolay değil. Bir yandan borç öde, bir yandan UEFA."

Kazandırdığı paraların yanında Diagne hiç bir şey

Sallayabileceğiniz tek dalın bu olması ne kadar üzücü

hocadan çok abdürrahimin suçu o yav ben para konusunda hocaya kızmam ki zaten

hocanın oyununa kızıyorum

ama brugge de büyütmek yakışmıyor

sonuçta falcaoya verdiğimiz maaşla on adam oynatıyorlardır

hocadan çok abdürrahimin suçu o yav ben para konusunda hocaya kızmam ki zaten

hocanın oyununa kızıyorum

ama brugge de büyütmek yakışmıyor

sonuçta falcaoya verdiğimiz maaşla on adam oynatıyorlardır

Fatih Terim : “İki tane birer milyarlık takımlardan bahsediyoruz. İyiymiş kötüymüş bu takımlar falan. Bu iki takım da çok büyük takım. Brugge bile 23M’a oyuncu alıyor. Bizim öyle bütçelerimiz yok.”

Bu arada haberi aldığım yer yanlış yazmış hoca isim vermemiş

Üst Alt