Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim"

1627506140706.png

Fatih Terim: PSV hak etti ve ben de tebrik ettim. Normali böyle olmalı. Hem orada, hem de burada centilmence maçlar geçti. Kendi oyuncularımı da tebrik ediyorum. İlk yarıda 30 dakikadaki Galatasaray iyiydi.

Fatih Terim: "PSV full taraftarla oynadı, burada da şanssızız. Biz yüzde 50 ile oynadık. İnşallah bu şanssızlıkları kıracağız. "

Fatih Terim: "Yeni transferleri, UEFA listesine yazacağım. Son 24 saate kadar 2 hakkımız daha var, onu da kullanacağız belki. Hiç beklemek niyetinde değilim. Yarın da bir transferimiz olabilir."

Fatih Terim: "St. Johnstone, daha evvel seyretme imkanımızın olmadığı bir takım. Kendi liglerinde oynadıkları maçları seyredeceğiz. UEFA'da ilk bizle oynayacaklar. Rakibimizi incelemek için zamanımız var. Ama bu mevsimlerde oraların takımlarıyla oynamak kolay değil."

Fatih Terim: "Hasan hoca kendisi ayrıldı zaten. Ümit ve Levent hoca ile de konuştuk. Ümit hocamız tek başına devam etmek istediğini söyledi. Ben de Selçuk hoca ve Necati hoca ile ilerlemeye karar verdim. Eğer herhangi bir gelişme olursa ben bildiririm.."

Fatih Terim: "Berkan Kutlu, beğendiğim bir oyuncu. Olabilir... Başka oyuncu da olabilir."

İmparator Fatih Terim: "Bir isim belirtmek için söylemedim, tam tersine yeni bir yola çıktığımızı ve her günün bir transfere açık olduğunu söyledim. Aşağı yukarı 10-15 kişi eksildik, aldık, daha da vereceğiz. O manada söyledim."

Fatih Terim: "Taraftarlar, frikikten dolayı Ömer'e tepki göstermiş olabilir. Ama doğru bir şey değil bu. Tabii ki yanında olacağım Ömer'in. Herhalde herkes Aytaç'ın atmasını istedi. Atsaydı Aytaç. 'Ömer, kenara çekil!' deseydi. Futbolcularımızın hepsi bize lazım. Bu doğru değil."

Fatih Terim: "Ömer, yuhalanmayı hak etmedi. Onun yanındayım."

Fatih Terim: "Bazen bazı yollar vardır, sizi başka bir yere çıkarır. Ümit ederim öyle olur. "

Selçuk ve Necati Hoca mı ?

İskoçya'da ne mevsimi yaşanıyor şu an ?

Perth şehrinde 19-20 derecelerinde seyrediyor baktım şimdi sorun neymiş acaba ?

Selçuk denen mıymıntı sümsük herif de hoca oldu ya bu takıma yazıklar olsun.
İpler terimde olduğu sürece istediği gibi at koşturur nasılsa kulübü çiftliği haline getirdi
Kaptan için sarfettiğin sözleri esefle kınıyorum. Adamın ne suçu var ya bana yardımcı hocalık verseler bende olurum zorla mı duruyor. kaptan iyi adamdır sakin bir kişiliği var diye hakarete gerek yok diye düşünüyorum.

Üst Alt