Fatih Terim Selezynov'u Redetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Selezynov'u Redetti!

Galatasaray'ın Selezynov transferi için Florya'dan onay çıkmadı

Akhisarspor'un kadro dışı bıraktığı Yehven Selezynov, Galatasaray'ın gündemine gelmişti. Galatasaray - Selezynov transferinde son duruma FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray - Yehven Selezynov transfer görüşmelerinde sıcak gelişmeler yaşandı. FutbolArena'nın duyurduğu Selezynov Galatasaray temaslarında Florya'dan olumlu yanıt çıkmadı!

Galatasaray - Selezynov transferinde son durum

Menajer Ahmet Bulut'un sarı kırmızılılara teklif ettiği ve 1.5 yıllık kontrat karşılığında Galatasaray'a gelmeye hazır olan Yevhen Selezynov için Teknik Direktör Fatih Terim ile yardımcılarından onay gelmedi.

33 yaşındaki futbolcu teklif edilip 'evet' demeye hazır olduğu bildirilirken Galatasaray'ın, Selezynov'un transferine şu an için sıcak bakmadığı ortaya çıktı.

Ukraynalı futbolcu için Galatasaray, tekliflere karşın olumlu yaklaşıp adım atmazken listesindeki golcülerden gelecek yanıta göre hareket edilmesi bekleniyor.

Akhisarspor Seleznyov'u affedecek mi?

Sosyal medya hesabında U-21 takımıyla çıktığı antrenmana ait bir video paylaşan Seleznyov yaptığı açıklamasında; “Bugün bir çocuk gibi hissettim. Bir çocuk gibi, ne önemi var, ne kadar önemli değil. Önemli olan sadece oyun oynamak ve futboldan zevk almak” ifadelerini kullandı.

Süper Lig ekibi Akhisarspor'un Teknik Direktörü Cihat Arslan da Seleznyov hakkında, "Aslında takımımızda uzun süredir forma giyen iyi bir oyuncu. İşine karşı profesyonel bir tavrı yok. Yeni takımında ona başarılar dilerim" sözlerini kullanmıştı.

(Futbolarena)

özel hayatıyla ve takım arkadaşlarıyla ilişkisinde sorun olabilir.

onun dışında fatih hoca daha hareketli bir oyuncu istiyor.

ama bence yedek pivot olarak iş görürdü.

Adam haklı elinde Gomis varken Modeste 'yi de istiyordu yönetim Gomis 'i sattı Modeste 'yi alamadı şimdi Seleznyov ile idare et diyorlar adama

Bu adamı gerçekten isteyen ya kendisini tanımıyordur, ya da futbol cahilidir. Başka bir ihtimal vermiyorum çünkü.

Adam hem Karabük'ten, hem Akhisar'dan disiplinsizlik sebebiyle kovulmuş biri. Canı isteyince oynayan,istemeyince sahada yürüyen kişilik.

Sırf bize 3-4 tane gol attı diye iyi oyuncu falan sanmayın. Son derece vasat bir isim. Bu kadar kendinizi vasata alıştırmayın artık ya. Ciddi ciddi adama insta hesabından mesaj atanlar var.

Burası Galatasaray farkında mısınız? Bu kadar mı düştünüz gerçekten?

Üst Alt