Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Skordan değil ama oyundan zevk aldım"

Hocamm şaşırtmadı, biliyordum böyle açıklama yapacağını eski Terim olsaydı kimseyle konuşmadan otobüse biner kadro dışı kalacak oyuncuları kafasinda kuruyor olurdu, yaşlandıkça yumuşuyor yumuşadıkça doğru düşünemiyor, Hocam benim bir hayalim var diyordun , biz aylardır Kabus görüyoruz vallahi sonuçlar değil oynanan Futbol ve Oyuncularin vurdumduymazlığı bizi kahrediyor ve sen Hocam bu boş beleş oyuncuları kutluyorsun 4-1 yeniliyoruz ve sen memnunsun Hocam diyecek birsey bulamiyorum artik..Sen bizi imkansiz diye birsey yoka aliştirmiştin, şimdi sana inanmiyorum hocam kusura bakma, başlama vuruşuyla saldiran takim sittiri boktan Anadolu takimlarina eziliyor Hocam, 41 puan kaybetmisiz Hocam ve sen bunu doğal karşiliyorsun, olmuyor Hocam olmuyor sen eski sen değilsin Hocam Fatih Terim 'in olduğu yerde Umut olurdu Hocam biz umudumuzu kaybetmeye başladık HOCAM..

Ne kadar sahipsiz bir takımız ya.. Yönetimin yapması gereken açıklamayı hoca yapıyor.. Zaten zamanında biz alıp başımızı gidecekken BJK ‘nin stadı bitsin , fenerin de cezası bitsin diye 5+3 mü ne çıkarmışlardı.. Şaşırmıyorum artık... Galatasaray ‘ın gücünü gösteremeyen yöneticiler utansın diyeceğim de onların da derdi Galatasaray değil..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

skor oynanan oyunun neticesi değildi kabul edelim. galatasaray'a 4 atan takımın hocası da çıkıp aynı şeyi söyledi. sonuca varamamamızın sebebi ultra yeteneksiz 3. bölge oyuncuları. 6 pastan ömer'in ıskaladığı top var evlere şenlik. pozisyon üretmekte sıkıntı çekiyoruz. bu yedeklerle olmaz. as 11 kazanırdı bu maçı. ha as 11 in ne zaman birlikte maça çıkmış diye sorarsanız, hatırlamıyorum.

Kaleci yok, forvet yok, takimin en iyi kanadi yok. tamam 4 cok fazla ama fena oynamiyoruz eksikler cok ve yedek klubesi yetersiz oldugu icin yeterince degisiklik yapamiyoruz diger takimlar tam kadro oldugu icin degisiklik yapip daha diri kalabiliyor .Mariano cikti Sener girdi aradaki fark buyuk oldugu icin 2 gol yeyip farki acti rakip tabiki bize yakismiyor ama bunlarida gormek lazim bos bos elestirmek yerine .

Arkadaşlar sorun sadece dünkü maç degil,neden hala anlamak istemeyenler var 7 maçtır kazanamayan takimmi olur, hadi sakatlik hakem makem dedik, peki ilk yarida 17maçta 51 puanin sadece 26 puanini alabilmişiz bu kimin suçu neden bu takim yillardir sezona iyi baslamiyor, iyi hazirlanmiyor Terim canımız kanımız ama sorunlar hep ayni..

Ben hocanin transfer ve degisiklikler konusunda rezalet oldugunu dusunuyorum. Hic duzeltemedi kebdini bu konularda, muhtemelen hic de duzeltemeyecek.

Ancak Rize Antep maclarinda olanlari degistirmez bu, o saatten sonra kalan maclarin tumunu kaybetsek de birsey degismez.

Eyyamcilarin kopeklerini ustumuze saldirlar, futbolu, hakkı adaleti biçtiler, Allah bin turlu belalarini versin.

2023e kadar idare edecegiz, sonrasinda gorusecegiz insallah.

kesinlikel kaltılıyorum..

rize ve antep maçı kararları o kadar hafife alındı ki kendi camiamdan nefret ettim.Sıradan her zaman olan hakem hataları gibi gördüler vee bizim çapsız yönetim , iş bilmez taraftarda bunu destekledi.Aslında sadece bu maçlar değil.Koca sezon doğradılar.Ve ben böyle bir sezon hatırlamıyorum.Adamlar göstere göstere yaşar kemali, ali palabıyığı,alper ulusoyu falan gözümüze soka soka maçlarımıza verdiler..Ama bu yönetime ve taraftara nüstehak..

Gelelim her zaman aslolan Galatasaray diyen Fatih terime.Maç sonu açıklamaları rezalet.
her zamanki gibihakem hatalarından hiç bahsetmemiş.egosunu tatmin etmiş.
Hala neyin yabancı sınırlamasının yorumunu yapıyorsun.Benim için federasyon yok hükmündedir geç.
20 maç ceza vermezlerse en adi şerefsiz olsunlar.

koca Galatasaray dört tane gol yemiş hala iyi oyundan bahsediyor.

Üst Alt