Fatih Terim: "Son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim"

Fatih Terim: "Büyük camialar sembolleriyle yaşarlar; Metin abi gibi, Coşkun abi gibi, Turgay ağabey gibi... Ben de kendimi öyle görmüyorum ama yaş oraya doğru geliyor"

Fatih Terim: "Son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim."

Fatih Terim: "Artık bundan sonra çok fazla konuşacak bir şey yok. Oyuncularımız, hepimiz çıkıp, kendimize yakışanı yapacağız. Zaten aşağı yukarı ilk 2 belli. Dolayısıyla alabileceğimiz en iyi puanlarla en iyi yerde olmayı hedefliyoruz."

Terim: "Allah'a şükürler olsun ki 46 seneyi sevdiğim, istediğim bir camiayla geçirdim. Çok şükür bana nasip olanlar oyunculuk, kaptanlık, hocalık... Elimden geldiğince, gücüm yettiğince hizmet etmeye çalıştım. Hala da ediyorum, bundan da büyük mutluluk duyuyorum."

Son düzenleme:
Allah sana uzun güzel ömürler versin hocam. İnşallah daha efektif katkı verebileceğin pozisyonlara yönelirsin. Senin başkanlığını yaptığın Galatasaray'ın şampiyonluklarını izlemek en büyük dileğimiz. Ayrıca mütevazı olmana gerek yok, sen Galatasaray ve ''Türk Spor'' tarihinin en büyük efsanesisin.

Sayın Terim umarım kariyerinizi bu takımla sonlandırırsınız.
Ama artık lütfen
1. Koşan
2. Mücadele eden
3. Organize
bir takım izlemek istiyoruz. Son üç seneki Galatasaray bir kaç maç dışında berbat bir takım.

Allah sana uzun ömürler versin babam. Yaşattıkların paha biçilemez
İnşallah daha nice başarılar elde ederiz

hoca gene başladı romatizme takımın hali ne olacak yüksek ücretle getirdiğin topçular forvet yok o kadar para gitti, madem çok seviyorsun 3 milyon euroluk maaşını indir

s-4698c5ea0164335d12eb09c09d663a9c262d8a41.gif

Şu anda Ahmed. :asd:

Üst Alt