Fatih Terim Sonrası... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sonrası...

Zamanında basın toplantısında çıkıp, Diegoyu sneijderi değil, kakayı istiyorum diye açık açık söyleyen hocadan bahsediyoruz yaw yapmayın

Falcaoyu istediğini bizzat kendisi söyledi adam ztn

Bence (4. sezona girdik aha)

Sampiyonluk gordugumuz 2 sezon dahil, bu takimin gozlerimizin pasini sildigi oyunu oynadigimiz maclar 2 elin parmaklarini gecmez.

Artik kadro benim kadro degilde diyemez yani... Oynatmayacaksan aldirtmayacaksin (bos bosuna gider) aliyorsan oynatacagin icin al. Aldim diye alma...

Ben zirt pirt TD degisikligi taraftari degilim ama karsisina buna karsi cikabilecek, hata yapiyorsun hocam diyebilecek ya yardimci yada sportif direktor getirmemiz lazim. Yoksa dingonun ahiri gibi kimse sesini cikaramiyor hocaya, ne hatasini kabul ediyor ne baska birsey. Herseyede bi kilif uyduruyor, zaten kimsenin birsey demeye curret ettigi yok

Üstat işte 1993 doğumlu olduğun için tüm bunlar... Bir de herkes olacak o üstat: Türkçe karakter mevzularına, apostroflara filan girmiyorum. Yani burada 1905 doğumlu olan yok ama biz de demiyoruz ki Galatasaray gördüğümüzle sınırlı... Biraz had bilmek gerekiyor aslında üstat hepsi o... Hürmetler, iyi çalışmalar...

Almanyada dogdum yetistim kusura bakma. Ingilizce seviyem daha iyi olabilir.Çevirmemi istermisin? Saygilar

Alınan hiçbi isim Nagatomo hariç onun istediği değildi. Seriyi sonradan istemiş olabilir bilemiyorum tam olarak tabi. Falcao yu Diagneyi de hoca istemedi. Hoca herkes biliyor çinden topçuları istedi. Alamadılar. Praglı çocuk geliyordu sonra. Onu da alamadılar. Vedat Murigi yi alamadılar.Andone için çok net bilgim var floryadan. Ülkeye geleceğini basın gibi son anda öğrendi Terim. Haberi olmadan kuş uçmaz falan yalan. Yönetim kafasına göre çok hareket etti. Ozanın satışı bu Andone olayına en güzel örnek zaten.

Falcao feguli Diagne tarzı adamlarda önde basan oyun oynamayız. Fegulinin gitmesini geldiği gibi istedi. Oynatmıyordu başlarda onu hatırlarsanız.

İstediği kadro kurulmadı yorumuna 3 senedir takımın başında diyerek türk transferlerini sayanlara ise şunu söyleyeyim. İstediği kadroyu kurmadılar kardeşlerim Fatih Terime. Çok basit yani bu olay. Listede defanslar hariç ortasaha ve forvete listenin ilk 3 ü hiçbi zaman alınmadı.
Heh hay ağzına sağlık ya. 2 senedir bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Zaten azıcık futboldan anlayan birisi içeriden bilgisi olmadan bile bu kadroyu terim'in kurdurmuş olamayacağını bilir.

Üstat işte 1993 doğumlu olduğun için tüm bunlar... Bir de herkes olacak o üstat: Türkçe karakter mevzularına, apostroflara filan girmiyorum. Yani burada 1905 doğumlu olan yok ama biz de demiyoruz ki Galatasaray gördüğümüzle sınırlı... Biraz had bilmek gerekiyor aslında üstat hepsi o... Hürmetler, iyi çalışmalar...

Üstat doğru yorum yapabilmek için en az kaçlı olmak lazım. Ona göre o tarihten sonra doğanların üyeliklerini iptal edelim.

Ağızı olan konuşuyor a çok güzel örneksin gerçekten. Ne biliyorsan alayı yanlış. Terim Tellesle çalışmadı bile.Listesinde Kaka vardı. Sonra Sneijder. Drogba piyangodan çıkınca Sneijder takıma çok lüx kaldı saha içinde. Ama hoca Sneijder Drogba Burak üçlüyse falanca maça çıksın elenir diyenlere yine de kapak taktı.
O aysal dönemi dediğin dönemde hoca başarısız diye gönderilmedi. 2 sene üstüste şampiyon yapmıştı. Şliginde çeyrek final oynamıştı ki Real madrid i eleyebilirdi.

Ozan kabak olayından bi habersin.Kuş uçmaz diyorsun ama yönetim Ozanı schalkeye hocaya sormadan sattı. Büyük olaylar oldu o dönem. Bu bilinen en somut örnektir. Keşke herkes futboldan veya futbolun içinde olan olaylardan bilgisi olmadan konuşmasa pek. Ama ülkemizde milletimiz topu bomba sanıp kaçacak olmasına rağmen konuşuyor. Tv lerde bile bu iş böyle.

Sen kiz tavlarken biz tribünde takim destekliyorduk yegen!
Haklisin iste, agazi olan bos bos konusur

Ndiaye ve Kabak satildi ve bunu Borclar ve ödemeleri yapmak icin harcadilar, yoksa iflas coktan gelmisti, sanki simdi daha iyi o baska konu.

Ozan Kabaki‘da Fatih Terim bulmadi bunuda unutmayin.

Drogba olmaza zaten o basarilar gelmezdi.
Sneijder‘de öyle onu zaten aldilar diye isyanlar cikti bunu unutma.
Ünsal Aysal ve Fatih Terimin kavgalari Galatasaray girdi ve kimse FT‘den hesap sormadi ozamanlar TFF‘ye savas acmisti ÜA.
Orasini artik sen düsün.
Sanki FT tek basina yapmis gibi havalari birakin artik, öyle olmuyor iste.

Alex Telles olayini birdaha oku yorum yapmadan tavsiye ederim!

Ben FT‘i hep destekledim, Imparatora laf zamaninda ama artik zamani geliyor.
Sen 50 Mio € bütceyi Sampiyon olcam diye harciyorsan sorna sikinti yasiyorsan bunu sana sorarlar.
Birakin artik pek toz pembe görmeyi.

Renktas sana kizgin degilim ama allah askina beni sorgulama biraz kendin düsün sende farkina varirsin.

Bize o dönem girdi sorna TFF‘ye de soktu ;)

Eyvallah basarilarina ama renktas artik sormak gerekiyor olmayinca olmuyor.
Son aciklamalari bence cok yanlis ve bahane.

Bilmem anlatabildimmi .
Sana iyi günler

Bu vakte kadar

Terim'in gittiği ve takımın Terim döneminden başarılı olduğu herhangi bir dönem var mı?
Arkasında hep enkaz bıraktığı için çöpleri toplamak ve kulübü adam etmek hep uzun sürdü.
Arkasından gelene adam akıllı kadro ve sistem biraksaydi eğer belki başarı da gelirdi.

Biatcilarin aklına sokması gereken iki şey var.

Bu arma hocasiz bile şampiyon oldu.
Hamza'ya rağmen 3 kupa aldı.

Yani kendisi, Kulübün sahibi veya kurtuluş anahtarı değil.
Modern futbol ve antrenman bilgisinden ne kadar uzak kaldığını görmeyenlere hayretler içinde bakıyorum.

Sizleri de anlamaya çalışıyorum size göre kendisi medya, fenerasyona filan kafa tuttuğu için cazip geliyor ama

Sırf fenerasyon ile savaşsin diye her sezon 500 milyon liralık ( 50 m Euro maaş) para harcatiyor.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Arkasında hep enkaz bıraktığı için çöpleri toplamak ve kulübü adam etmek hep uzun sürdü.
Arkasından gelene adam akıllı kadro ve sistem biraksaydi eğer belki başarı da gelirdi.

Modern futbol ve antrenman bilgisinden ne kadar uzak kaldığını görmeyenlere hayretler içinde bakıyorum.

Sizleri de anlamaya çalışıyorum size göre kendisi medya, fenerasyona filan kafa tuttuğu için cazip geliyor ama

Sırf fenerasyon ile savaşsin diye her sezon 500 milyon liralık ( 50 m Euro maaş) para harcatiyor.

bir an evvel
KURTULSAK !!

Valla bana cazip gelen bir şey yok, ortada net bir gerçek var.

Evet enkaz bıraktığı dönemler oldu lakin 2000 sonrası ve 2012 sonrasına kesinlikle enkaz diyemeyiz.

Ne Lucescu ne de Mancini şampiyon yapamadı o kadroları.

Daha da önemli nokta Terim yerine başka bir hoca olsa zaten Eylül ayında istifa ederdi, bu ortamda sistem oturtacak, fark yaratacak ve imkan verebileceğin hocayı bulamayacaksın.

Hal böyle olunca ortada bir alternatif problemi de yaşanacak.

Yas ile ne alaka

bir an evvel
KURTULSAK !!
Yanlis. 2015-2018 arasi boka sarmistik. Ki terimin De adamlari gitmisti

Eyvallah basarilarina ama renktas artik sormak gerekiyor olmayinca olmuyor.

Tüm bu yazdıklarına yine ilk verdiğim cevabı veriyorum sayabilirsin.

Ama şunu sormadan olmaz. Olmayınca olmuyor derken neyi amaçlıyorsun? Ne olmadı mesela. 3 senede 2 şampiyonluk aldı. Geçen sene korona virüs belası liglere ara vs girmeseydi ligte şampiyon kim olacaktı? Terimle başarı anlamında ne olmadı? üç tane kupa aldığı sene oldu. Ezeli rakiplerin 10 senede 3 kupa göremedi. Adam bir senede aldı onları. Geçen sene koronalı seyircisiz dönemde şampiyon olamadı diye mi bu tantana? Sen ben manita kovalarken tribünde olsaydın bu zamana kadar bilgi sahibi olurdun kulüp ve hoca hakkında. Ozan kabak için onu hoca bulmadı yorumun komik bile değil.

Piyango sen oldun sana yazdım. Forumda türevlerin çok. Keşke sizin için terimsiz bi Galatasaray oluşturulsa. Riekerink beyler hoca olsa tuttuğunuz takıma . Çok eğlenceli olmaz mı :poop:

bir an evvel
KURTULSAK !!

Sen feneri tutsana onlar hep hoca değişiyor. Forumda senin kadar boş yapanını 15 senedir görmedim.

Üst Alt