Fatih Terim Sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Sorunsalı

Bu sene bildiginiz gibi seneler sonra tekrar uefa arenasinda boy gösterecegiz hemde en dipten.

Okyanusun dibinden oksijen tüpü olmadan suyun yüzeyine çıkarak kupaya ulaşmak istiyoruz. Peki ama kimim önderliğinde ?

en büyük hayali şampiyonlar ligini almak olan bir hocayla. Senelerce bize şampiyonlar ligini dayatti hemde bizden kat be katt bütçesi fazla olan takimlarla yarışarak.

Biz ilk uefa kupamizi aldiğimizda hedefimizi yine bu kupaya koysaydık en az iki kere daha bu kupayi alabilirdik.

2000 yılında bizim 1x uefa cupumuz varken sevillanin 0 dı. aradan geçen süreçte onlar 5x kere uefa cup alirken biz 1x cupta kalmaya devam ettik.

Fatih hocanin yada bir başkasının bize hayal olan bu cl yi dayatmasına son vermesi gerektigini düsünuyorum. uefa kupasi öyle basite indirgenebilecek bir kupa degildir! tarihe bakanlar bu kupanin ne kadar kiymetli oldugunu görürler.

bu sene ve her sene hedef bu kupa olmali:tbr::tbr:

Uefadan ilk turda eleniriz oraya fazla bel baglamayin
Su kafa yapisiyla avrupada basari cok zor

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Kitleni konsolide edebilmek için hedefleri en yüksekte tutarsın Doruk, Hocamdan "iletişim" konusunda dersler alsan iyi olur. Yoksa ha UCL ha UEL ikisi de manyak başarı bizim için ve ikisi de şu aşamada çok uzak..

Manu sevilla maçını izledikten sonra uefa kupasının türkiyeye gelme ihtimalini %1 olarak görüyorum.(10 sene boyunca)

Uefa'nin onemi sampiyonlar ligine gidebilmek

Bu sene mesela 2 yerde sampiyonluk ihtimalimiz var

Super lig: kolay yol
Avrupa ligi: zor yol

Istediklerini secebilirler ama ayakta durmak icin birini almaliyiz

Ikinciligin bir onemi yok

Uefa da en azindan gruplara kalmak istiyorum ama playoff sa seri basi olmamiz zor. Olsak bile Ac milan seri basi degil mesela. Zor olacak

Üst Alt