Fatih Terim: "Taraftarımızla beraber birlikte yürüyeceğiz, yavaş yavaş tırmanıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Taraftarımızla beraber birlikte yürüyeceğiz, yavaş yavaş tırmanıyoruz"

Fatih Terim: "Çarşamba günü eforu yüksek bir maç oynadık. Onun üzerine bu, çok da kolay olmadı. Malatya da dirençli bir takım, tehlikeli oyuncuları var. Buna rağmen oyunu kontrolümüz altında götürdük."

Terim: "Bugün biraz daha az pas yaptık ama genel olarak 1'den sonra kaçırdığımız goller de çok da kaçırılacak goller değil. 2'yi bulmak olayı başka yerlere götürürdü. Bu puanlar, çok önemli puanlar."

Terim: "Taraftarımızla beraber birlikte yürüyeceğiz, yavaş yavaş tırmanıyoruz."

Terim: "Bugün Falcao'yu 15-20 dakika denedik, dönmesi sevindirici. Genel olarak takımımdan memnunum. Kolay değil, her an her kaybınızda çalkantıya uğramanız durumunda aşağıya gitmeniz muhtemelken, bu kadar kritik dönemde sorumluluk alıp iyi oynamak ve kazanmak önemli."

Terim: "Arka adalesi gibi bir sıkıntı var Lemina'da. Bu tabii ki iyi bir haber değil."

Terim: "Lemina çok önemli bir oyuncumuz. Ümit ederim ki sıkıntısı çıkmaz. Sıkıntı çıksa da Galatasaray takımı her yerde, herkesle oynar."

Fatih Terim: "Galatasaray nereye giderse gitsin, kazanmaya gider. İnşallah Kadıköy'den kazanır geliriz, zaten kazanmaya gidiyoruz. Ben hiç oyuncularıma, 'bize beraberlik yeter' dediğimi hatırlamıyorum."

Fatih Terim: "Puan farkları kapanıyor bildiğiniz gibi. 5 maç, 5 hafta, 5 dakika, 5 saniye futbolda sizi yukarı da çıkarır, aşağı da indirir. Allah'a şükür, kısa zamanda farkı kapattık, bugün üçüncüyüz, ümit ederim ki daha da yukarı çıkarız. İnanmış bir oyuncu grubum var."

Fatih Terim: "Feghouli bizim için kilit bir oyuncu, durmadan oynuyor, bundan sonra daha iyi olacaktır. Mariano ile berabere telepatik bir anlaşmaları da var sanki, onu da kabul etmek lazım. Genel olarak Seri ve Feghouli önemli..."

Fatih Terim: "Özellikle Seri'nin olağanüstü markaj yapmasını bekleyemezsiniz ama topla kale arasına giren, zone defans yapan bir oyuncudur, iletişimi sağlayan oyuncu olarak ve pas yüzdesi olarak önemli bir oyuncu. Seri'den akıllarda kalan herhalde attığı son 2 top."

De Marka Sports

Son düzenleme:
o dakikada leminamıyı mı cıkarmasını bekliyordun
Beklemiyordum tabii ki. Linnes - Şener değişikliği hariç ne zaman, vaktinde oyuncu değiştirdi ki? Ben olsam o riske girmezdim. Lemina takımın en çok koşan ve mücadele eden ismi. Haftada 3 maç oynadı. Geçmişinde çok sakatlık yaşadı. Yani riske atılmamalıydı bence. Şimdi 2-3 hafta oynamasa daha mı iyi olacak? Hele orta saha çıkarıp defans almasını ben yakıştıramadım hocaya. Resmen kalemize gelin, golü atın mesajıydı o.

Beklemiyordum tabii ki. Linnes - Şener değişikliği hariç ne zaman, vaktinde oyuncu değiştirdi ki? Ben olsam o riske girmezdim. Lemina takımın en çok koşan ve mücadele eden ismi. Haftada 3 maç oynadı. Geçmişinde çok sakatlık yaşadı. Yani riske atılmamalıydı bence. Şimdi 2-3 hafta oynamasa daha mı iyi olacak? Hele orta saha çıkarıp defans almasını ben yakıştıramadım hocaya. Resmen kalemize gelin, golü atın mesajıydı o.
donku lemina yerine ahmeti donkun yerine koydu bunda ne var neyi yakıştıramadın. öyle bi anlatıyorsunki lemina gole giderken hoca arkdan çift dalmış da sakatlamış gibi.
senınde dediğin gibi lemina en çok koşan ve mücadele eden adam onu çıkarmak mı sence risk olur çıkarmamak mı

donku lemina yerine ahmeti donkun yerine koydu bunda ne var neyi yakıştıramadın. öyle bi anlatıyorsunki lemina gole giderken hoca arkdan çift dalmış da sakatlamış gibi.
senınde dediğin gibi lemina en çok koşan ve mücadele eden adam onu çıkarmak mı sence risk olur çıkarmamak mı
Yalnız Ahmet girdikten sonra Donk'u on liberoda göremedik çünkü bütün takım kendi ceza sahasına çekilmişti. Biliyorsun bu sezon çok kez golü yemeyelim diye ceza sahamıza çekildik ve son dakikalarda çok puan bıraktık böyle. Lemina çok mücadele ediyor da bu herif robot mu yani? Dediğim gibi ağır sakatlıklar yaşayan bir herif. Koy yerine Taylan'ı. En azından sonradan girmenin enerjisiyle idare ederdi son dakikaları. Çok yazık oldu umarım ciddi bir sakatlığı yoktur. Fatih hoca da bu sezon 1 kez hatasız maç çıkartamadı. Ya hatalı ilk 11 kuruyor, ya oyuncu değişikliklerini zamanında yapamıyor.

Yalnız Ahmet girdikten sonra Donk'u on liberoda göremedik çünkü bütün takım kendi ceza sahasına çekilmişti. Biliyorsun bu sezon çok kez golü yemeyelim diye ceza sahamıza çekildik ve son dakikalarda çok puan bıraktık böyle. Lemina çok mücadele ediyor da bu herif robot mu yani? Dediğim gibi ağır sakatlıklar yaşayan bir herif. Koy yerine Taylan'ı. En azından sonradan girmenin enerjisiyle idare ederdi son dakikaları.
oyunda yine kalmalıydı önündeki yanındaki değiştirilebilirdi veya alanya macında oynamayabilirdi.

oyunda yine kalmalıydı önündeki yanındaki değiştirilebilirdi veya alanya macında oynamayabilirdi.
Ben çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. Takımın en iyi ismi diye her maç 90 dakika kaldıracak hali yok bu adamın. Hadi Feghouli falan 90 dakika kaldırabiliyor çünkü mücadele eden, sürekli koşan bir oyuncu değil. Ancak Lemina tarzı oyuncular için 90 dakika beklemek risktir.

Fatih Terim: "Galatasaray nereye giderse gitsin, kazanmaya gider. İnşallah Kadıköy'den kazanır geliriz, zaten kazanmaya gidiyoruz. Ben hiç oyuncularıma, 'bize beraberlik yeter' dediğimi hatırlamıyorum."

Üst Alt