Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendisini severim, onu savunurken ban yemişliğim çoktur. Filhakika, daha önce de yazdığım gibi Terim sportif direktör yada futbol şubesinden sorumlu YK üyesi olmalı ve TD olarak taktik dehası yüksek, çalışma disiplini üst seviyede, Alman ekolünü benimsemiş Jr. Klopp tarzı birini takımın başına getirmeliyiz.

Futbolun patronu Terim, takımın patronu Jr. Klopp olmalı.

Türkiye’de futbol bu mantıkta devam ettiği sürece başımızdan ayrılmaması gereken teknik direktör.

Hayal aleminde yaşayan bazı ergenler hoca gitsin yerine yabancı kaliteli biri gelsin diyor ama ligimizde bunun hep hüsran ile sonuçlandığını unutuyorlar.

Medya, taraftar, yöneticiler, hakemler, tff, rakipler yabancı hocayı aç kurt gibi parçalarlar, sezon yarısında teneke bağlar gönderirler. Bu iğrenç düzen ile mücadele edecek en başarılı isimdir.

Hocanın enn büyük özelliği savaşmayı bırakmaması, sürekli hırslı olması ama bu sene bir şey olmuş hocaya, eskisi gibi iddialı değil konuşmaları, saha içindeki hareketleri Fatih Terim gibi değil önceden futbolu yaşardı reaksiyonları çok uç noktadaydı şimdi Avrupalı teknik adamlar gibi izliyor maçı

Hocam lütfen kendine gel bu taraftar ne olursa olsun senin yanında :sarıkalp::kırmızıkalp:

Hocanın enn büyük özelliği savaşmayı bırakmaması, sürekli hırslı olması ama bu sene bir şey olmuş hocaya, eskisi gibi iddialı değil konuşmaları, saha içindeki hareketleri Fatih Terim gibi değil önceden futbolu yaşardı reaksiyonları çok uç noktadaydı şimdi Avrupalı teknik adamlar gibi izliyor maçı

Hocam lütfen kendine gel bu taraftar ne olursa olsun senin yanında :sarıkalp::kırmızıkalp:

Geçen sezon yarısını cezalı geçirdi, cezası yeni bitti. bu sezon sarı kart, kırmızı kart muhabbetleri de gedirdiler. Normal değil mi biraz kendini çekmesi?

Geçen sezon yarısını cezalı geçirdi, cezası yeni bitti. bu sezon sarı kart, kırmızı kart muhabbetleri de gedirdiler. Normal değil mi biraz kendini çekmesi?
Bilmiyorum reis biz Fatih Terim'i gözlerinden ateş çıkaran Fatih Terim olarak sevdik, göreve geldiği gün "Benim hayallerim dünyalardan büyük" diyen hocamızı şimdi böyle görmek benim zoruma gidiyor

Çok belli ki 2 senede transfer döneminde yönetimin beceriksizliği yüzünden yıprandı Fatih Terim'de aynı bizim gibi. Dün hocanın açıklamalarını dinlerken bunu anladım ben çok dolmuş hayal kırıklığına uğramış ama bir yandan da camia içinde sıkıntı çıkarmamak için rahatça konuşamıyor da

2 senedir futbolumuzda gram ilerleme gösteremedik

bir an önce takkeyi önüne koyup düşünmeli nerede hata yapıyorum diye

Kendisine yön verebilecek bir ekiple çalışmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt