Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 865 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben gecen sezon berabere giden bir macta, takimin ileri alanda bukadar baski yapip top kazandigini izleyemedim acikcasi. Takim ikinci yarida, kondisyon olarak düsmeye basladi, ama bu da yas itibari, ve sezonun basi olmasi itibari ile cok garipte degil. Takim daha da acilacaktir ilerleyen haftalarda bu konuda.

Ayni zamanda topu da daha hizli dolasitiriyoruz. Marionu ve Nagatomo cok daha diri idi Denizli macina nazaran. Ilk mac Galatasaray bariz kötüydü, ama su son macta skor yaniltici. Esrarengiz bir sekilde, takimin yarisi yine revirlik yada cezali olmaz ise, bu takim buradan performansi ciddi artirir ilerleyen haftalarda. Yani heralde her mac golleri kacirip, üzerine kirmizi kart görüp, rakibin vurdugu sut defanstan sekip bombos rakibin önünde kalmayacak.

Gecen sezondan fark, ilk 11´in birlikte üst üste oynamasinin 17. haftayi bulmayacak olmasi. Gecen sezon takim 69 puan topladiysa, bu sezon cok üstünde toplar.

Herkes su an Onyekuru diyor, ama taraftara gecen sene kalsaydi, muhtemelen ilk kesik yiyecek oyuncularin basinda Onye geliyordu. Onyekuru bizim icin paha bicilmez bir yetenekti, ama pas oyununda, ve orta sahada zayif oldugunu ve sac bas yoldurdugunu unutuyor herkes. Isin komik yani, eger Onyekuruyu bir sekilde alsaydik, su an yine kimse Onyekuru´nun etkili kosularini, ve son bölgede yarattigi tehditleri konusmayacak, tamamen pas ve orta sahada zaafiyetinden dolayi yereceklerdi...

Meselenin kisa özeti, Galatasaray icin sezon daha bitmedi, yeni basladi.

Takımdan gitsin kovulsun demiyorum ama iyi bir ultimatom lazım fatih terime tıpkı aysalın kendisini sıkıştırması gibi sıkıştırıp duracaksın ki her maç her allahın günü kendini tekrar kanıtlama ihtiyacı duyacak işte o zaman fatih terim en kral topu da takımına oynatır.Böyle babasının çiftliği gibi takılınca herşeyi problem edip duruyor.

Taraftarın da hatası var çok göklere çıkardık şimdi oradan indiremiyoruz.Rehavette almış başını gitmiş.

Bunun cezasını takım ve yine biz taraftar çekiyoruz.Bu şekilde daha çok puan ve maç kaybederiz.Baskı yaratmak gerek bir şekilde hoca üzerinde

Takımdan gitsin kovulsun demiyorum ama iyi bir ultimatom lazım fatih terime tıpkı aysalın kendisini sıkıştırması gibi sıkıştırıp duracaksın ki her maç her allahın günü kendini tekrar kanıtlama ihtiyacı duyacak işte o zaman fatih terim en kral topu da takımına oynatır.Böyle babasının çiftliği gibi takılınca herşeyi problem edip duruyor.

Taraftarın da hatası var çok göklere çıkardık şimdi oradan indiremiyoruz.Rehavette almış başını gitmiş.

Bunun cezasını takım ve yine biz taraftar çekiyoruz.Bu şekilde daha çok puan ve maç kaybederiz.Baskı yaratmak gerek bir şekilde hoca üzerinde
vay be yılların terimci şevkisi hocayı yolluyor oynat bakalım

Sistem, oyuncu tipi değiştiriyoruz şu anda. Direkt oyundan pas oyununa geçmeye çalışıyoruz. Transferler buna uygun yapıldı, takımda forvet ve bekler buna uyum sağlayabilir mi soru işareti lakin m.city olmadığımız için illa ki bir yerimiz aksıyor her daim. Tempo sorununu bu sene sürekli yaşarız önemli olan topu ayağımızdan vermemek. Yaparız yapamayız, göreceğiz lakin;

Asıl mesele böyle büyük bir değişim yaşanırken taraftarın 2 maç akabinde sonuca varması ve hatta cezayı kesmesi. Bunu yaptıkları adam da 8 şampiyonluk kazanan ülkenin avrupadan aldığı tek kupayı getiren adam. Sonra Tudor'a şuna buna niye sabredilmedi diye zırlayan da aynı tayfa. İnanılmaz yaw bizim bir sistem takımı vs olmamız imkansız çünkü 1 maç ve 2. maçın abartmıyorum 4. dakikasından itibaren bu takımdan bir şey olmaz, top oynamıyoruz vs yorumları yapan bir taraftar kitlesi var. Seri-Marcao çöp oldular bile tabii.

Başarı açlığı, vasatı kabullenmeme, hırs ayrı zeka geriliği, şımarıklık ayrı şeyler bu arada, bunun ayırımını yapmak gerekiyor artık.
Bu gecen sene de denendi diye hatirliyorum. Sonra bidaha eskiye döndük. Mevcut oyuncu havuzuyla olmaz. Oldugu kdrı da yetmez. Yarın sampiyonlar liginde bu duzenle cok kotu durumlara dusebiliriz.

Bu gecen sene de denendi diye hatirliyorum. Sonra bidaha eskiye döndük. Mevcut oyuncu havuzuyla olmaz. Oldugu kdrı da yetmez. Yarın sampiyonlar liginde bu duzenle cok kotu durumlara dusebiliriz.

Ndiaye-Onyekuru-Diagne/Mitro/Eren-Fernando(Performansı dolayısıyla) ile o iş olmazdı ama Seri-Babel-Nzonzi-Facao ile olabilir.

Yine de baya zor iş bekler pert olduğu için. Yoksa stoperlerin ayağı falan da düzgün.

İşin kötüsü bu sefer geriye dönme şansımız yok oyuncu havuzundan ötürü.

Ben şampiyonlar ligi ve derbiler için bu oyunun daha iyi olduğunu düşünüyorum bu arada, daha dengeli bir takım. Ama ligdeki basit maçlarda kitlenmesi kolay olacaktır ki şampiyonluk o maçlardan geçiyor.

17k mesajı geçmişiz. Yeni konudan devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt