Fatih Terim | Teknik Direktör

Güray Çavuşoğlu

★★★★
Yönetici
Süper Moderatör
Bildiğim kadarıyla Fatih Terim'in isteğiyle 2011-2012 yıllarında bir çok il ve bölgede futbol okulları kurulmuştu. O dönem keşfedilen oyuncular ile tekrar çalışma şansı bulması güzel oldu.

Töre Dirik

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Gerekli transferler yapılmazsa, bas istifanı hoca. Biz de gönül rahatlığıyla protesto edelim bu beceriksizleri.

Murat Menemen

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Fatih Terim'e dua etsin bu çapsızlar ordusu. Yoksa çoktan sandıklar kurulmuştu. Ha kulübün satılmasını çok isteyenlerdenim, o ayrı mesele. Ne kadar erken satılırsa, o kadar iyi.

Onur Bakır

10 Numara!
hoczaam ali yavuzu oynat şu hafta sonu ya

sinan gümüşle başlayalım tamam bişey demiyoruz gerçi başka adam yok xd ama oynat şu çocuğu son 30dk

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Tudor Ozan'ı Osmanlıspor'a gönderiyordu takasta, Terim 11 milyona Stuttgart'a sattı, o da serbest kalma bedelinden dolayı. Aradaki farkın sebebi de aşağıdaki yazıda anlatılmış.
hınc.jpg

hınc2.jpg

hınc3.jpg

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
2.fotoda Belhanda'nın üstünde oturan çocukla top oynardık 10 sene önce.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Hocanin Milan transferlerine bakiyordum iddia edildigi gibi para bulunca sapitiyor mu acaba diye, ama hem o donem Milan'da transferleri gercekten kendisi mi yapti bilmiyorum hem de asiri hakim degilim 2000'lerin basi dunya futboluna. Kendine guvenen bir babayigit su transferleri degerlendirebilir mi acaba tek tek? Bu arada donemin sartlarina gore dehset paralar harcanmis.

Alpay Asma

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Ozan'ı ondan habersiz sattılar. Sırada Belhanda var. İstifa etsin diye zorluyorlar siyasi baskı ile herhalde.

Farkında değiller ama bu sefer giden Terim değil onlar olacak.

Çünkü hiçbirinde Aysal çapı yok.

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
GSC Efsanesi
Hocanin Milan transferlerine bakiyordum iddia edildigi gibi para bulunca sapitiyor mu acaba diye, ama hem o donem Milan'da transferleri gercekten kendisi mi yapti bilmiyorum hem de asiri hakim degilim 2000'lerin basi dunya futboluna. Kendine guvenen bir babayigit su transferleri degerlendirebilir mi acaba tek tek? Bu arada donemin sartlarina gore dehset paralar harcanmis.

alawesliler haric iyi transferler gibi
alawes de o sene uefada final oynamisti o yuzden dadanilmis

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Ozan'ı ondan habersiz sattılar. Sırada Belhanda var. İstifa etsin diye zorluyorlar siyasi baskı ile herhalde.

Senin o fındık kadar beyin içermeyen kafana sokayım

Git Fener başlıklarına Mata haberleri falan yaz.

Murat Kara

Taçsız Kral
Yonetimin ftordan izin almadan tuvalete dahi gidebilecegini sanan insan katiksiz kekodur.

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
Hoca demedimi sürpriz gidenler olabilir diye? Dönem baslamadan her oyuncu icin teker teker rakam vermistir, ve oyuncu x icin istedigim parayi getiren olursa gidibilir diye Sükru ve yönetime demistir

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Lig başladı anasını satayım ya ortada kadro namına bir şey yok. Rezil kadro daha da rezil hale geldi.

Alpay Asma

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Senin o fındık kadar beyin içermeyen kafana sokayım

Git Fener başlıklarına Mata haberleri falan yaz.
Kendi fikrim kimse takdir/ kabul etmek zorunda değil.

Çıkıp kendisi iyi teklif adlık satılmasın istemiştik ama oyuncu da gitmek isteyince sattık diyene kadar da böyle düşünmem anormal değil. Tıpkı bir başkasının aksini düşünebileceği gibi.

Ayrıca bunu bugün FT için yapıyor oluşum yarın başımıza başka bir hoca gelince, onun içinde yapmayacağım manasına gelmez. Galatasaray'ı yöneten tüm yönetimlerin uzun süredir basiretsiz işler yaptığını ve hocalara yeterli imkanları sağlamaktan çok uzak olduklarını da (kısmen Tudor ve 3. gelişinde FT hariç) eklemek lazım.

Uzun lafın kısası benim için herhangi 1 yönetim < Fatih Terim < Galatasaray

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!

Baskalarinin buna inanmasi tamam da sen ortada kanit yokken kaniya varmayan bir adamsin bu hukme nasil ulastin? Yazin da aynisini Gomis'le, gecen kis da Badou'yla mi yaptilar?

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Kendi fikrim kimse takdir/ kabul etmek zorunda değil.

Çıkıp kendisi iyi teklif adlık satılmasın istemiştik ama oyuncu da gitmek isteyince sattık diyene kadar da böyle düşünmem anormal değil. Tıpkı bir başkasının aksini düşünebileceği gibi.

Ayrıca bunu bugün FT için yapıyor oluşum yarın başımıza başka bir hoca gelince, onun içinde yapmayacağım manasına gelmez. Galatasaray'ı yöneten tüm yönetimlerin uzun süredir basiretsiz işler yaptığını ve hocalara yeterli imkanları sağlamaktan çok uzak olduklarını da (kısmen Tudor ve 3. gelişinde FT hariç) eklemek lazım.

Uzun lafın kısası benim için herhangi 1 yönetim < Fatih Terim < Galatasaray
Eğer Ozan'ın satışına onay verdim lafı hocanın ağzından çıkarsa ihraç edileceksin forum üyelerini sürekli yanıltmaktan.

Bu da sana son sözüm.

Üst Alt