Fatih Terim | Teknik Direktör

Salih Yaba

Kırmızı Üye
Daha ortada fol yok yumurta yokken birilerinin tasmalı elemanları basındaki dedikoduları kullanarak hocaya itibar suikastı yapmaya çalışıyorlar..
Bunların gazına gelen saf arkadaşları tenzih ediyor ve dikkatli olmalarını rica ediyorum..
Kulüp belini doğrultmaya başladı diye sexy eleman yine koltuğa oturup kulübü batırmak için çalışmalara başlamış anlaşılan.. Ama bilsinler ki biz herşeyin farkındayız ve bu sefer ne hocayı yediririz ne de kulübün geleceğini.

Sevsin hepinizi Fatih Terim..

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Daha ortada fol yok yumurta yokken birilerinin tasmalı elemanları basındaki dedikoduları kullanarak hocaya itibar suikastı yapmaya çalışıyorlar..
Bunların gazına gelen saf arkadaşları tenzih ediyor ve dikkatli olmalarını rica ediyorum..
Kulüp belini doğrultmaya başladı diye sexy eleman yine koltuğa oturup kulübü batırmak için çalışmalara başlamış anlaşılan.. Ama bilsinler ki biz herşeyin farkındayız ve bu sefer ne hocayı yediririz ne de kulübün geleceğini.

Sevsin hepinizi Fatih Terim..
Sexy eleman kim renktaş

Salih Yaba

Kırmızı Üye
Sexy eleman kim renktaş
Selçuk’la Burak’la uçuk anlaşmalar yapan, Tarık Çamdal, ontivero, hajrovic gibi kazıkları çakıp kaçan Ünal’dan başka kim olabilir..
Kulüp ekonomik olarak düze çıkmaya 5. kol faaliyetlerine başlamış anlaşılan..
Fatih Hoca geldikten sonra sadece sportif başarılar ve oyuncu satışlarından 700 milyon tl den fazla para girdi kasaya. Bunu görmeyen taraftar ya saftır ya da taraftar görünümlü tasmalı elemandır.

Emir Sato

Captain Bouncy
Şef Gümüş Kıvrım
Selçuk’la Burak’la uçuk anlaşmalar yapan, Tarık Çamdal, ontivero, hajrovic gibi kazıkları çakıp kaçan Ünal’dan başka kim olabilir..
Fatih Hoca geldikten sonra sadece sportif başarılar ve oyuncu satışlarından 700 milyon tl den fazla para girdi kasaya. Bunu görmeyen taraftar ya saftır ya da taraftar görünümlü tasmalı elemandır.

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Helal olsun renktaş büyük resmi görmüşsün. Para göz hain kulübü karıştırma peşinde demek. Çok dikkatli olmalıyız renktaş, mazallah tekrar kulüp başkanı filan olur, Fatih hocamı gene antremanda iken kovabilir.

Fatih Karadag

Tecrübeli Üye
Ortalık toz duman oldu.
Yarınki kadroyu sayabilen çıkmadı.
Çık bir şeyler söyle. Anlat nerede kaldı bu forvet? Defansa Ümit hoca mı geçecek? Yarın kim gol atacak?
Biz nasıl şampiyon olacağız?

Sen sustukça kazan kaynıyor.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Antrenmanda güldügüne gore gidisattan memnun.
Taraftarla bu denli iletisimini kesmeni anlayamiyorum kabul edemiyorum

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Emre Tş
Ömer bay
Mugdat
Semih

4tane çöp transfer ettin hoca daha 1yilin dolmadan
Kendine gel

Rahmi Y. Aslan

YARRO
Baba Gündüz
iqsu -30 olan adamlar terimci oldugunu goruyorum sanki tesaduf olamaz herald

Fatih Celik

Aslan Üye
İBRAHİM SETEN
ozan kabak’ı 2013’te keşfeden;
bu sezon milyon euroluk ayaklar varken şans veren;
risk varsa kendi üstüne alıp vitrine çıkaran;
g.saray’ın kasasına 12 milyon euro daha sokan..
fatih terim’e tebrikler..

Bu konuda hocanın hakkı yenmez. Yönetim azıcık adam olup hocanın istediği transferleri yapması lazım.
Milyonluk ayaklar sakatti. Oynadi ve sansini iyi kullandi

Üst Alt