Fatih Terim | Teknik Direktör

Ali Kol

Tecrübeli Üye
teknik direktörümüz fatih terim'in avukatı, tff'den alınacak tazminatın faiziyle birlikte çocuk esirgeme kurumu'na bağışlanacağını açıkladı.
Bakalim tazminat yüzünden hakkimi helal etmiyorum diye twitler atan Emre Kinay gibi sanatci bozuntulari buna ne diyecek. Utanacaklar mi acaba?
Ulan keske su haber gündüz gelseydi de o Emre Kinay denilen yavsagin suratina suratina carpsaydim sunu bugün eksi sözlükte. Bugün orada sorulari cevapliyacakti, cakma siyasetci.

Salih Yaba

Kırmızı Üye
Mahkeme, Türkiye Futbol Federasyonu'nun deneyimli çalıştırıcıya 6 milyon lira ödemesine karar vermişti. Terim'in avukatı tazminatın az olduğu, TFF ise kararın kaldırılması talebiyle davayı yargıtaya taşımıştı.

Buradan çıkan karar doğrultusunda Fatih Terim'in kazanacağı tazminatın faiziyle birlikte Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışalanacağı ifade edildi.
Hocayı birazcık olsun tanıyorsam bunu yapacağını ta ilk günden beri biliyordum.. sadece parayı Galatasaray’a mı yoksa hayır kurumlarına mı vereceğini kestiremiyordum..

Fatih Karadag

Tecrübeli Üye

Targutay Alungan

Parçalı Üye
ceza yiyeceğinizi anladıktan sonra forumdan çıkış yaparsanız guest olarak takılabilirsiniz.

yani küfürü basınca bir zahmet çıkış yapıverin , ben öyle yapıyorum.
karşınızda gördüğünüz (bu mesajı alıntı yapan) kişi hiç banlanmamıştır. banlandığınızda 1screen fotoğrafını 10 tl karşılığında ücretsiz olarak whatsappınızdan size yollayabilirim. böylece forumu 10tl karşılığında ücretsiz olarak takip edebilirsiniz

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Adam milyonlarca euro tazminatı almayip bağışlıyor, birkaç hafta önce burada hocayı transferlerden komisyon almakla itham edenler vardı...

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Klas hareket helal olsun.

sent via GSC

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Fatih Terim bizim paramizi aliyor uhuuu diye aglayanlar bu paranin belirli zumrelerce carcur edilecegini bilmiyor gibi yapiyorlar fakat Imparator Robin Hood misali zenginden alip fakire dagitmis

Eger iddialar dogruysa

Degilse de sikinti yok afiyet bal seker olsun hocam

Semih Ağlar

10 Numara!
Fatih Terim bizim paramizi aliyor uhuuu diye aglayanlar bu paranin belirli zumrelerce carcur edilecegini bilmiyor gibi yapiyorlar fakat Imparator Robin Hood misali zenginden alip fakire dagitmis

Eger iddialar dogruysa

Degilse de sikinti yok afiyet bal seker olsun hocam
Haram zıkkım olsun diyenler şimdi içlerinden “vay enayiye bak 6 milyonu hiç etti” diyordur

Emre Bari

Parçalı Üye
Hoca şık bir davranışta bulunmuş.

Ama parayı alıp çatır çatır yese de denize dökse de hakkıydı.

O sözleşmeyi imzalayan hukuki yaptırımlarına katlanacak bu kadar basit.

Üst Alt