Fatih Terim | Teknik Direktör

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Sadık gol atacak bencede

Maç skoru :

Fener 0-1 Galatasaray

Bektaş Arslan

Aslan Üye
Im‘para’tor diyenler, transferden komisyon aldigini iddia edenler sus pus kesilmistir yine. Buralarda gazetelerde siyasetciler bile gunlerce bu tazminat olayini konustu.bunu gundeme getirecekler mi sanmiyorum. Hocam kendine yakisani yapti tebrik ediyorum. Unutulup gitmisti bagislamayabilirdi.

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Mustafa Cengiz: "Fatih Terim ile sözleşmemizi 5 yıl uzattık, kendisi maddeye tek taraflı hiçbir şey koymadı. Fesih için hiçbir tazminat istemiyor"

Salih Yaba

Kırmızı Üye
Milli takımdan aylık “100 bin TL” maaş alırken de çamur atılıyordu hocaya.. aldığı para TBMM gündemine bile gelmişti..
Ertesi sene göreve gelen hiddink 5 katından fazla para almasına rağmen kimsenin gıkı çıkmadı..

Fatih Terim bugüne kadar sadece Milan’dan tazminat sayılabilecek para almıştır. Buna rağmen birileri ısrarla hocayı paragöz bir tazminat avcısı olarak göstermiştir.
Buradan çıkarmamız gereken çok önemli bir hayat dersi var aslında: “ne yaparsanız yapın düşmanlarınızın takdirini kazanamazsınız “

Anadolu’da çok güzel bir deyiş vardır: Arkasından 100 köpeğin havlamadığı kurt, kurt değildir..

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Milli takımdan aylık “100 bin TL” maaş alırken de çamur atılıyordu hocaya.. aldığı para TBMM gündemine bile gelmişti..
Ertesi sene göreve gelen hiddink 5 katından fazla para almasına rağmen kimsenin gıkı çıkmadı..

Fatih Terim bugüne kadar sadece Milan’dan tazminat sayılabilecek para almıştır. Buna rağmen birileri ısrarla hocayı paragöz bir tazminat avcısı olarak göstermiştir.
Buradan çıkarmamız gereken çok önemli bir hayat dersi var aslında: “ne yaparsanız yapın düşmanlarınızın takdirini kazanamazsınız “

Anadolu’da çok güzel bir deyiş vardır: Arkasından 100 köpeğin havlamadığı kurt, kurt değildir..
Hocanın kendi açıklaması vardı ben hiç bir yerden tazminat almadım diye belki Galatasaray'ı kastetmiştir

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Yönetim gitmeden sözleşme uzatılsa iyi olurdu. Usulen istifa ederdi yine ama göndermeye cesaret edemezdi gelecekler.

Üst Alt